14 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan

İşinizden gelirlerinizi arttıracak bir fikri veya gelişim fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu bir eğitim yada seminere yatırım yapmak olabileceği gibi sağlıklı bir yaşam programı için danışmanlık da olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aşkınıza en iyi şekilde ifade edebileceğiniz Ve sevildiğinizi hissedeceksiniz hediyelerle karşılaşacağınız bir gün olabilir. Romantik bir programa hazır olun.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler için işin uzmanı biri ile görüşebilirsiniz. Bugün evden çalışmak ve yeni bir fikirlerinizi projelendirmek için güzel bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ekiplerle birlikte fikirler üzerinde çalışmak ve sesinizi daha büyük kitlelere aktarmak için farklı yollar bulabilirsiniz. Vizyonunuz ve hayalleriniz geniş kitleleri etkileyebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gelirleriniz arttırmanızı sağlayacak bir fikre veya bir projeyi başkaları ile paylaşabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni Eğitim veya seminer programına yatırım da söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İdealleriniz hayata geçirmek için yeni bir eğitim, uzak bir seyahat yada farklı felsefeleri öğreneceksiniz bir programa katılmak isteyebilirsiniz. Her ne olursa olsun bakış açınız genişleyecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ailenizle ortak gelirleriniz yada gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir konu çözülebilir. Yaratıcı fikirlerin ve biraz fedakarlığın işleri ne kadar kolaylaştırdığını göreceksiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal çevrenizden bire, şimdi de katkıda bulunacak ekipler ile yeni ortaklıklara yerken açabilirsiniz. Eşinizle yada Ortağınızla hayallerinizi paylaşmak için güzel bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili önemli bir haber alabilirsiniz. Bu bir terfi yada bir projenizin onaylanması olabilir. İşiniz ile ilgili vizyonunuz açacak yeni projeler veya eğitimler gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova