15 Nisan 2016 Cuma

15 Nisan Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinden itibaren aşk, romantizm, hayattan keyif aldığınız şeyler ön planda olacak. Sevdiğinizle uzak bir seyahat planlayabilir; birlikte gelecek için planlar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün aile ve eviniz ile ilgili konular gündemde. Ailenizle ortak gelirler ya da gelir dışı yatırımlarınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Evde keyifli bir sabah-öğlen geçirebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal organizasyonlar, eğitimler, kısa seyahatler ya da seminerlerde romantik karşılaşmalar olabilir. Eşinizle eğlenceli partilere katılabilir ya da romantik kısa seyahatlere çıkabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili yeni olumlu gelişmeler hem iş yerinizde motivasyon ve enerji getirecek hem de daha fazla para kazanmak için sizi harekete geçirecek. Aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Öğleden sonraya kadar hafta sonu neşesini içinizde hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle, sevdiğinizi işlerle, hobilerinizle eğlenceli, romantik bir gün olacak. Yaratıcı işlere vakit ayırabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için sabah saatlerinde kolaylıkla finansman bulabilirsiniz. Hareketli ve enerjik bir sabahın ardından iletişimde aksaklıklar yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizle romantik bir gün sizi bekliyor olabilir. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla keyifli ve eğlenceli programlar yapmak; eşinizi de katarak kısa seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde gerçekleştirdiğiniz bir proje ve finansal geri dönüşleri ile ilgili takdir görebilir; tebrikleri toplayabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurmak ve maddi risk almak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün motivasyon ve enerjiniz yüksek. Uluslararası işler, akademik ve hukuki konular ön planda. Sevdiğinizle eğlenceli ve romantik bir uzak seyahat için program yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ailenizle ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yapmak istediğiniz yatırımlar için destek alabilirsiniz. Aile büyüklerinden biri size bu konuda fedakarlık ve hoşgörü gösterebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün eşinizle sosyal ortamlarda bulunmak, birlikte eğlenceli ve aktif programlar yapmak ya da romantik kısa bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Eğlenceli bir haftasonu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İş yerinizde kariyeriniz ile ilgili attığınız cesur bir adım ve olumlu finansal geri dönüşleri ile ilgili takdir toplayabilirsiniz. Öğleden sonraya kadar işlerinizi yoluna koymak daha kolay olacak.13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...