15 Nisan Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinden itibaren aşk, romantizm, hayattan keyif aldığınız şeyler ön planda olacak. Sevdiğinizle uzak bir seyahat planlayabilir; birlikte gelecek için planlar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün aile ve eviniz ile ilgili konular gündemde. Ailenizle ortak gelirler ya da gelir dışı yatırımlarınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Evde keyifli bir sabah-öğlen geçirebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal organizasyonlar, eğitimler, kısa seyahatler ya da seminerlerde romantik karşılaşmalar olabilir. Eşinizle eğlenceli partilere katılabilir ya da romantik kısa seyahatlere çıkabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili yeni olumlu gelişmeler hem iş yerinizde motivasyon ve enerji getirecek hem de daha fazla para kazanmak için sizi harekete geçirecek. Aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Öğleden sonraya kadar hafta sonu neşesini içinizde hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle, sevdiğinizi işlerle, hobilerinizle eğlenceli, romantik bir gün olacak. Yaratıcı işlere vakit ayırabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için sabah saatlerinde kolaylıkla finansman bulabilirsiniz. Hareketli ve enerjik bir sabahın ardından iletişimde aksaklıklar yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizle romantik bir gün sizi bekliyor olabilir. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla keyifli ve eğlenceli programlar yapmak; eşinizi de katarak kısa seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde gerçekleştirdiğiniz bir proje ve finansal geri dönüşleri ile ilgili takdir görebilir; tebrikleri toplayabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurmak ve maddi risk almak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün motivasyon ve enerjiniz yüksek. Uluslararası işler, akademik ve hukuki konular ön planda. Sevdiğinizle eğlenceli ve romantik bir uzak seyahat için program yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ailenizle ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yapmak istediğiniz yatırımlar için destek alabilirsiniz. Aile büyüklerinden biri size bu konuda fedakarlık ve hoşgörü gösterebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün eşinizle sosyal ortamlarda bulunmak, birlikte eğlenceli ve aktif programlar yapmak ya da romantik kısa bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Eğlenceli bir haftasonu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İş yerinizde kariyeriniz ile ilgili attığınız cesur bir adım ve olumlu finansal geri dönüşleri ile ilgili takdir toplayabilirsiniz. Öğleden sonraya kadar işlerinizi yoluna koymak daha kolay olacak.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova