16 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan

Eğlence, tatil ve keyife yelken açmak için uygun bir gün. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz; romantik ve duygusal hayatın tadını çıkaracağınız programlar yapabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün ailenizle, evinizde neşeli ve eğlenceli programlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ağırlamak, baharın neşesini hissetmek için evinizde dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Oldukça sosyal bir hafta sonu sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla birlikte sportif ve eğlenceli programlar yapabilir ya da kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Aşk ve romantizme yer açın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler için yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Hem lider vasıflarınızı gösterebilir; hem de maddi olarak güvende hissedebilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İdeallerinize ulaşmak için kendinize güvenle adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Eğlenceli ve romantik uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Hafta sonunun tadını çıkarmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi güvende hissetmek, rahatlamak için keyif yapmak isteyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla yatırım planlarınızı geliştirmek için yaratıcı projeler üzerinde çalışabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınızla, sosyal ortamlarda eğlenceli ve romantik bir gün sizi bekliyor. Eşinizle birlikte hayatın tadını çıkarabileceğiniz, enerjik programlara katılabilir; yalnızsanız flört fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün kariyeriniz ile ilgili liderliğini yaptığınız bir projenin iş yerinde takdir görmesi kendinizi güvende ve güçlü hissetmenizi sağlayacak. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Uzak ve romantik bir yolculuğa çıkmak; yaratıcı projelerinizi uluslararası arenada ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Eğitim ile ilgili alanlarda kendinize güvenebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev ve aile ile ilgili yatırımlar; kredi, miras, sigorta vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili konuları kolaylıkla çözebileceğiniz bir gün olacak. Aile büyüklerinden destek alarak güvende hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinizle ya da Sevdiğinizle romantik bir kısa seyahate çıkmak keyif verecek. Enerjik ve eğlenceli bugünde cesur iletişim önem kazanacak. Kelimelerinizle etkileyeceksiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bugün günlük yaşantınıza rahat ve konfor katmak için eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi şımartmak için kuaför, masaj vb vakit ayırabilirsiniz. Alışveriş yapmak keyif verebilir.