16 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan

Eğlence, tatil ve keyife yelken açmak için uygun bir gün. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz; romantik ve duygusal hayatın tadını çıkaracağınız programlar yapabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün ailenizle, evinizde neşeli ve eğlenceli programlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ağırlamak, baharın neşesini hissetmek için evinizde dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Oldukça sosyal bir hafta sonu sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla birlikte sportif ve eğlenceli programlar yapabilir ya da kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Aşk ve romantizme yer açın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler için yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Hem lider vasıflarınızı gösterebilir; hem de maddi olarak güvende hissedebilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İdeallerinize ulaşmak için kendinize güvenle adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Eğlenceli ve romantik uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Hafta sonunun tadını çıkarmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi güvende hissetmek, rahatlamak için keyif yapmak isteyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla yatırım planlarınızı geliştirmek için yaratıcı projeler üzerinde çalışabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınızla, sosyal ortamlarda eğlenceli ve romantik bir gün sizi bekliyor. Eşinizle birlikte hayatın tadını çıkarabileceğiniz, enerjik programlara katılabilir; yalnızsanız flört fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün kariyeriniz ile ilgili liderliğini yaptığınız bir projenin iş yerinde takdir görmesi kendinizi güvende ve güçlü hissetmenizi sağlayacak. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Uzak ve romantik bir yolculuğa çıkmak; yaratıcı projelerinizi uluslararası arenada ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Eğitim ile ilgili alanlarda kendinize güvenebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev ve aile ile ilgili yatırımlar; kredi, miras, sigorta vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili konuları kolaylıkla çözebileceğiniz bir gün olacak. Aile büyüklerinden destek alarak güvende hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinizle ya da Sevdiğinizle romantik bir kısa seyahate çıkmak keyif verecek. Enerjik ve eğlenceli bugünde cesur iletişim önem kazanacak. Kelimelerinizle etkileyeceksiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bugün günlük yaşantınıza rahat ve konfor katmak için eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi şımartmak için kuaför, masaj vb vakit ayırabilirsiniz. Alışveriş yapmak keyif verebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem