17 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Mars, 2 Temmuza kadar geri harekete geçiyor. Bu süreçte uzak seyahatler, uluslararası, akademik ve hukuki konularda aksaklıklar, yavaşlama yaşanabilir. Finansal kararlar almak zor olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Mars'ın geri hareketi ile gelir dışı kaynak ve ortak gelirlerle ilgili cesaret ve kararlılık düşebilir. 2 Temmuz'a kadar bu süreçte gerekli olmayan yatırım ve ameliyatlardan uzak durmakta fayda var.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Hareket, cesaret ve tutkunun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekette.İkili ilişki ve ortaklıklar; günlük rutin ve iş ortamında enerjiniz düşebilir. Yeni başlangıçlar için uygun bir dönem olmayabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günlük rutininizde enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Enerji ve motivasyonu sağlayan Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Sağlığına daha fazla dikkat etmelisin. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk ve romantizme "değerlendirme" zamanı. cesaret ve tutkunun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Özel ilişkilerinizi, ilişki tarzınızı değerlendirmek için fırsat bulabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekette olacak. Özellikle aile içi ilişkilerde agresif tavırlardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Ev ve emlak işleri yavaşlayabilir; ilerlemekte zorlanabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hareket ve aksiyonun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Kısa seyahatler, iletişim, eğitim ve anlaşma/sözleşme vb konularda hızınız düşebilir. Sakin olmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Maddi konularda Risk almaktan kaçınabilir; yeni gelir kaynakları yaratmakta zorlanabilirsiniz. Hareket, cesaret ve tutkunun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekette olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Enerji ve motivasyonu sağlayan Mars 2 Temmuz'a kadar önce burcunuzda sonra Akrep Burcunda geri harekette olacak. bitkin ve kararsız hissedebilirsiniz. Hedeflerinizi değerlendirme zamanı.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kafanızdaki hedefleri yeniden değerlendirme ve hazırlanma zamanı. Cesaret ve tutkunun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Lobi faaliyetleri söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün itibariyle hareket ve savaş gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Sosyal çevrenizde ilişkilerinizi ve organizasyonlarda görevlerinizi gözden geçirme vakti.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Mars 2 Temmuz'a kadar kariyer alanınızda geri harekete geçiyor. Toplumdaki statünüz ve pozisyonunuzu değerlendirmek ve aksiyon planı yapmak için verimli bir dönem başlıyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova