17 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Mars, 2 Temmuza kadar geri harekete geçiyor. Bu süreçte uzak seyahatler, uluslararası, akademik ve hukuki konularda aksaklıklar, yavaşlama yaşanabilir. Finansal kararlar almak zor olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Mars'ın geri hareketi ile gelir dışı kaynak ve ortak gelirlerle ilgili cesaret ve kararlılık düşebilir. 2 Temmuz'a kadar bu süreçte gerekli olmayan yatırım ve ameliyatlardan uzak durmakta fayda var.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Hareket, cesaret ve tutkunun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekette.İkili ilişki ve ortaklıklar; günlük rutin ve iş ortamında enerjiniz düşebilir. Yeni başlangıçlar için uygun bir dönem olmayabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günlük rutininizde enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Enerji ve motivasyonu sağlayan Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Sağlığına daha fazla dikkat etmelisin. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk ve romantizme "değerlendirme" zamanı. cesaret ve tutkunun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Özel ilişkilerinizi, ilişki tarzınızı değerlendirmek için fırsat bulabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekette olacak. Özellikle aile içi ilişkilerde agresif tavırlardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Ev ve emlak işleri yavaşlayabilir; ilerlemekte zorlanabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hareket ve aksiyonun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Kısa seyahatler, iletişim, eğitim ve anlaşma/sözleşme vb konularda hızınız düşebilir. Sakin olmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Maddi konularda Risk almaktan kaçınabilir; yeni gelir kaynakları yaratmakta zorlanabilirsiniz. Hareket, cesaret ve tutkunun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekette olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Enerji ve motivasyonu sağlayan Mars 2 Temmuz'a kadar önce burcunuzda sonra Akrep Burcunda geri harekette olacak. bitkin ve kararsız hissedebilirsiniz. Hedeflerinizi değerlendirme zamanı.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kafanızdaki hedefleri yeniden değerlendirme ve hazırlanma zamanı. Cesaret ve tutkunun gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Lobi faaliyetleri söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün itibariyle hareket ve savaş gezegeni Mars 2 Temmuz'a kadar geri harekete geçiyor. Sosyal çevrenizde ilişkilerinizi ve organizasyonlarda görevlerinizi gözden geçirme vakti.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Mars 2 Temmuz'a kadar kariyer alanınızda geri harekete geçiyor. Toplumdaki statünüz ve pozisyonunuzu değerlendirmek ve aksiyon planı yapmak için verimli bir dönem başlıyor.