18 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan

Akademik, uluslararası, hukuki ya da uzak seyahatler ile ilgili bir otorite figüründen beklediğiniz onayı alabilirsiniz. Özellikle bir girişimin finansal geri dönüşü söz konusu olabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınız ya da eşinizle ortak gelirleriniz hakkında olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sonuç olarak eşiniz ile ilişkinizde geleceğe yönelik somut maddi kararlar alınabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İşiniz ile ilgili yeni ortaklıklar düşünüyorsanız bugün sosyal organizasyonlarda yer almalısınız. Size hem maddi hem manevi somut destek olacak bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde sorumluluklarınızı ve pozisyonunuzu güçlendirecek; Kariyerinizde olumlu finansal sonuçlar  elde etmenizi sağlayacak bir gün olabilir. Yeni bir iş arkadaşı alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğinizle geleceğe yönelik ideallerinizi, hedeflerinizi paylaştığınız ; ilişkinizde somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklarınızla ilgili akademik planlar somutlaşabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aile büyüklerinden birinin desteği ile ortak gelirleriniz ile somut yatırımlar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ev almak ya da satmayı düşünüyorsanız uzun vadede kazançlı bir yatırım olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Önemli ortaklıklar ve sözleşmeleri gözden geçirmek için güzel bir gün olacak. Geleceğe yönelik somut adımlar atabilir; uzun soluklu anlaşma ve ilişkilere başlangıç yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İşiniz ve gelirleriniz ile ilgili uzun soluklu bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Maaş zammı, bonus görüşmesi ya da iş ortaklığı görüşüyor iseniz bugün olumlu sonuçlar çıkabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İkili ilişkilerinizde romantizm ve keyfi geleceğe taşımak için somut adımlar atabilirsiniz. Sevdiğinizle uzak hedeflerinizi ve ideallerinizi paylaşabilir; hatta Evlilik- çocuk kararı alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için bir aile büyüğünün gizli desteği ile somut adımlar atabilirsiniz. Destek almak için Aileyi bir araya getirmek güzel bir fikir olabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile önemli bir eğitim, seminer ya da kısa seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu bir iş anlaşması olabileceği gibi, bir konuşma da olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız sosyal bir organizasyonda gelirlerinizi arttırmanın yollarını gösteren biri ile tanışabilirsiniz. Uzun vadede daha fazla gelir, nakit akışı elde edebilirsiniz.