18 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan

Akademik, uluslararası, hukuki ya da uzak seyahatler ile ilgili bir otorite figüründen beklediğiniz onayı alabilirsiniz. Özellikle bir girişimin finansal geri dönüşü söz konusu olabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınız ya da eşinizle ortak gelirleriniz hakkında olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sonuç olarak eşiniz ile ilişkinizde geleceğe yönelik somut maddi kararlar alınabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İşiniz ile ilgili yeni ortaklıklar düşünüyorsanız bugün sosyal organizasyonlarda yer almalısınız. Size hem maddi hem manevi somut destek olacak bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde sorumluluklarınızı ve pozisyonunuzu güçlendirecek; Kariyerinizde olumlu finansal sonuçlar  elde etmenizi sağlayacak bir gün olabilir. Yeni bir iş arkadaşı alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğinizle geleceğe yönelik ideallerinizi, hedeflerinizi paylaştığınız ; ilişkinizde somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklarınızla ilgili akademik planlar somutlaşabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aile büyüklerinden birinin desteği ile ortak gelirleriniz ile somut yatırımlar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ev almak ya da satmayı düşünüyorsanız uzun vadede kazançlı bir yatırım olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Önemli ortaklıklar ve sözleşmeleri gözden geçirmek için güzel bir gün olacak. Geleceğe yönelik somut adımlar atabilir; uzun soluklu anlaşma ve ilişkilere başlangıç yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İşiniz ve gelirleriniz ile ilgili uzun soluklu bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Maaş zammı, bonus görüşmesi ya da iş ortaklığı görüşüyor iseniz bugün olumlu sonuçlar çıkabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İkili ilişkilerinizde romantizm ve keyfi geleceğe taşımak için somut adımlar atabilirsiniz. Sevdiğinizle uzak hedeflerinizi ve ideallerinizi paylaşabilir; hatta Evlilik- çocuk kararı alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için bir aile büyüğünün gizli desteği ile somut adımlar atabilirsiniz. Destek almak için Aileyi bir araya getirmek güzel bir fikir olabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile önemli bir eğitim, seminer ya da kısa seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu bir iş anlaşması olabileceği gibi, bir konuşma da olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız sosyal bir organizasyonda gelirlerinizi arttırmanın yollarını gösteren biri ile tanışabilirsiniz. Uzun vadede daha fazla gelir, nakit akışı elde edebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova