19 Nisan 2016 Salı

19 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Akademik, uluslararası, hukuki ya da uzak seyahatler ile ilgili bir otorite figüründen beklediğiniz onayı alabilirsiniz. Özellikle bir girişimin finansal geri dönüşü söz konusu olabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınız ya da eşinizle ortak gelirleriniz hakkında olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sonuç olarak eşiniz ile ilişkinizde geleceğe yönelik somut maddi kararlar alınabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İşiniz ile ilgili yeni ortaklıklar düşünüyorsanız bugün sosyal organizasyonlarda yer almalısınız. Size hem maddi hem manevi somut destek olacak bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde sorumluluklarınızı ve pozisyonunuzu güçlendirecek; Kariyerinizde olumlu finansal sonuçlar  elde etmenizi sağlayacak bir gün olabilir. Yeni bir iş arkadaşı alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğinizle geleceğe yönelik ideallerinizi, hedeflerinizi paylaştığınız ; ilişkinizde somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklarınızla ilgili akademik planlar somutlaşabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aile büyüklerinden birinin desteği ile ortak gelirleriniz ile somut yatırımlar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ev almak ya da satmayı düşünüyorsanız uzun vadede kazançlı bir yatırım olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eşinizle ev ya da aile ile ilgili  çatışmalardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Yaşam alanı ve düzeninizde büyük değişiklikler olabilir. Güneş'in Boğa Burcuna geçişiyle ortak gelirler gündemde olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün etkileyiciliğiniz ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek. Ancak iş yerinizde güç gösterisi ile kırıcı olabilirsiniz. Güneş bugün Boğa Burcuna geçerek ikili ilişkilerin canlandırıyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Maddi ve spekülatif risklerden kaçınmanız gereken bir gün. Güneş'in Boğa Burcuna geçişiyle iş yerinizde yüzünüz artabilir. Bu sebeple para kazanmak ve eğlenmek arasında kalabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. Maddi anlamda ya da aile içinde zorlayıcı olabilir. Romantizm ve eğlence hayatınız bir ay boyunca canlı olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Önümüzdeki birkaç gün eğitim, seminer, kısa seyahat, toplantı ya da sözleşme vb konularda sebebi anlaşılmayan aksaklıklar çıkabilir. Ev ve emlak işleri Güneş'in Boğa Burcuna geçişiyle ön plana çıkıyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Sosyal bir organizasyondan ayrılmak ve yolunuza kendi başınıza devam etmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarla ilişkilerde yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız. Güneş Boğa Burcuna geçişiyle; keyifli kısa seyahatler gündemde olabilir.

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!

Özgürlük, inovasyon, isyan, reform, teknoloji ve orjinallik sembolü Uranüs gezegeni 15 Mayıs 2018'de Boğa Burcuna geçiyor. 84 yılda b...