19 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Akademik, uluslararası, hukuki ya da uzak seyahatler ile ilgili bir otorite figüründen beklediğiniz onayı alabilirsiniz. Özellikle bir girişimin finansal geri dönüşü söz konusu olabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınız ya da eşinizle ortak gelirleriniz hakkında olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sonuç olarak eşiniz ile ilişkinizde geleceğe yönelik somut maddi kararlar alınabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İşiniz ile ilgili yeni ortaklıklar düşünüyorsanız bugün sosyal organizasyonlarda yer almalısınız. Size hem maddi hem manevi somut destek olacak bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde sorumluluklarınızı ve pozisyonunuzu güçlendirecek; Kariyerinizde olumlu finansal sonuçlar  elde etmenizi sağlayacak bir gün olabilir. Yeni bir iş arkadaşı alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğinizle geleceğe yönelik ideallerinizi, hedeflerinizi paylaştığınız ; ilişkinizde somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklarınızla ilgili akademik planlar somutlaşabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aile büyüklerinden birinin desteği ile ortak gelirleriniz ile somut yatırımlar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ev almak ya da satmayı düşünüyorsanız uzun vadede kazançlı bir yatırım olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eşinizle ev ya da aile ile ilgili  çatışmalardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Yaşam alanı ve düzeninizde büyük değişiklikler olabilir. Güneş'in Boğa Burcuna geçişiyle ortak gelirler gündemde olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün etkileyiciliğiniz ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek. Ancak iş yerinizde güç gösterisi ile kırıcı olabilirsiniz. Güneş bugün Boğa Burcuna geçerek ikili ilişkilerin canlandırıyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Maddi ve spekülatif risklerden kaçınmanız gereken bir gün. Güneş'in Boğa Burcuna geçişiyle iş yerinizde yüzünüz artabilir. Bu sebeple para kazanmak ve eğlenmek arasında kalabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. Maddi anlamda ya da aile içinde zorlayıcı olabilir. Romantizm ve eğlence hayatınız bir ay boyunca canlı olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Önümüzdeki birkaç gün eğitim, seminer, kısa seyahat, toplantı ya da sözleşme vb konularda sebebi anlaşılmayan aksaklıklar çıkabilir. Ev ve emlak işleri Güneş'in Boğa Burcuna geçişiyle ön plana çıkıyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Sosyal bir organizasyondan ayrılmak ve yolunuza kendi başınıza devam etmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarla ilişkilerde yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız. Güneş Boğa Burcuna geçişiyle; keyifli kısa seyahatler gündemde olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova