2 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün arkadaşlarla bir araya gelmek, toplumsal konularda fikir üretmek, sosyal organizasyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Akşama doğru cesur, enerjik ve motive hissedebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyerinizde zihinsel çözümler üretebileceğiniz; idealleriniz peşinden gidebileceğiniz bir gün olacak. Otoritelere karşı çıkabilirsiniz. Akşama doğru finansal konularda harekete geçebilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Akademik, hukuki, uzak seyahatler konusunda idealist, alternatif çözümler istediğiniz, ekiplerle birlikte çalışabileceğiniz bir gün olabilir. Akşam eşinizle yeni planlar yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelir dışı kaynaklarınız, kredi, sigorta, miras, ortak gelirler ile ilgili konularda daha özgürlükçü, daha radikal ve alternatif düşüncelerde olabilirsiniz. Akşama doğru iş ile ilgili finansal karar alabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İkili ilişkilerde farklı çözümler ve alternatif fikirlerle ya da özgürlük isteğinde olabilirsiniz. Eşinizle Birlikte hayatın tadını çıkarmak isteyebilir; sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün iş yerinizde ekiplerle birlikte zihinsel çalışmalar yapabilir; teknolojik gelişmelere açık olabilirsiniz. Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz işler için vakit ayırabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Benzer fikirleri paylaştığınız kişilerle birlikte hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Teknolojik ya da iletişim ile ilgili bir şey alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Aile içinde otorite konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Evinize teknolojik ya da iletişim ile ilgili bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Alışveriş yapmak için motive olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Akrabalarınız ya da yakın çevreniz ile görüşebilirsiniz. Alternatif konularda eğitime katılmak ya da Teknolojik- iletişim konularında yeni bir adım atmak için cesur ve olabilir; Risk alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Para kazanma konusunda alternatif ya da inovatif fikirlerinizi hayata geçirmek için motive olabilirsiniz. İletişim ya da teknoloji konularına yatırım yapabilir; alışveriş yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün kendinizi idealist hissedebilir; toplumsal konularda hassas olabilirsiniz. Benzer fikirleri paylaştığınız kişilerle birlikte hareket edebilir; motive ve cesur hissedebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Dinlenmek, rahatlamak isteyebileceğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili zihinsel çözümler üretebilir, Risk almaya motive ve cesur hissedebilirsiniz. İnovatif çalışmalar yapılabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem