2 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün arkadaşlarla bir araya gelmek, toplumsal konularda fikir üretmek, sosyal organizasyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Akşama doğru cesur, enerjik ve motive hissedebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyerinizde zihinsel çözümler üretebileceğiniz; idealleriniz peşinden gidebileceğiniz bir gün olacak. Otoritelere karşı çıkabilirsiniz. Akşama doğru finansal konularda harekete geçebilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Akademik, hukuki, uzak seyahatler konusunda idealist, alternatif çözümler istediğiniz, ekiplerle birlikte çalışabileceğiniz bir gün olabilir. Akşam eşinizle yeni planlar yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelir dışı kaynaklarınız, kredi, sigorta, miras, ortak gelirler ile ilgili konularda daha özgürlükçü, daha radikal ve alternatif düşüncelerde olabilirsiniz. Akşama doğru iş ile ilgili finansal karar alabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İkili ilişkilerde farklı çözümler ve alternatif fikirlerle ya da özgürlük isteğinde olabilirsiniz. Eşinizle Birlikte hayatın tadını çıkarmak isteyebilir; sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün iş yerinizde ekiplerle birlikte zihinsel çalışmalar yapabilir; teknolojik gelişmelere açık olabilirsiniz. Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz işler için vakit ayırabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Benzer fikirleri paylaştığınız kişilerle birlikte hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Teknolojik ya da iletişim ile ilgili bir şey alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Aile içinde otorite konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Evinize teknolojik ya da iletişim ile ilgili bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Alışveriş yapmak için motive olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Akrabalarınız ya da yakın çevreniz ile görüşebilirsiniz. Alternatif konularda eğitime katılmak ya da Teknolojik- iletişim konularında yeni bir adım atmak için cesur ve olabilir; Risk alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Para kazanma konusunda alternatif ya da inovatif fikirlerinizi hayata geçirmek için motive olabilirsiniz. İletişim ya da teknoloji konularına yatırım yapabilir; alışveriş yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün kendinizi idealist hissedebilir; toplumsal konularda hassas olabilirsiniz. Benzer fikirleri paylaştığınız kişilerle birlikte hareket edebilir; motive ve cesur hissedebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Dinlenmek, rahatlamak isteyebileceğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili zihinsel çözümler üretebilir, Risk almaya motive ve cesur hissedebilirsiniz. İnovatif çalışmalar yapılabilir.