20 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün İkili ilişkilerde denge, uyum ve huzur arzu edebilirsiniz. Sabah uzak seyahatler, akademik, hukuki ve yabancılar ile ilgili atak davranabilir; öğleden sonra somut sonuçlar alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde ilişkilerin ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Müşterileriniz ile bir araya gelebilir; nezaket ziyaretleri yapabilirsiniz. Öğleden sonra somut adımlar atılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Aşk, romantizm ve keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hobileriniz ile ilgilenmek ya da sanatsal aktivitelere katılmak için motive olabilirsiniz. Sevdiğinizle geleceğe yönelik planlar yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Evinizi güzelleştirmek, arkadaşlar ağırlamak istediğiniz bir gün olabilir. Aile içi ilişkilerde denge önemli olacak. İşlerinizi sabah saatlerinde evden yapmak keyif verebilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün işinizde müşteri ve özel yaşantınızda kardeşler ve yakın akrabalarla tatlı bir iletişim içinde olmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle kısa bir seyahat iletişiminizi güçlendirecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu sabah eviniz ile ilgili dekorasyon vb alışveriş yapmak için istekli olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili isteklerinizi gerçekleştirmek için öğleden sonra bir aile büyüğünün desteğini alabilirsiniz,

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arzu ettiğiniz denge ve uyumu Hayatınızın her alanında uygulamak istediğiniz bir gün olabilir. İş ilişkilerinde, anlaşma ve sözleşmeler ile ilgili aktif bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Dinlenmek, rahatlamak, keyif yapmak ve huzurlu vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi konular ile ilgili motive ve cesur hissedebilirsiniz. Yine de sağlam adımlar atmak faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal organizasyonlarda, arkadaşlar ile birlikte olmak; birlikte keyifli ve huzurlu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Bunun için programı yapan ele başı siz olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili sosyal ortamlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak. İlişkilerinizde dengeyi korumak adına, bazı projeler için gizli lobi faaliyetleri yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarınızla Keyifli, romantik, huzurlu uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Hukuki durumlar var ise adil olanın yanında olmak isteyeceğiniz bir gün olacak. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bugün gelir dışı kaynaklarınızla Kariyeriniz için yatırım fırsatlarını değerlendireceğiniz bir gün olabilir. Sabah saatlerinde Risk almaya daha meyilli olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem