20 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün İkili ilişkilerde denge, uyum ve huzur arzu edebilirsiniz. Sabah uzak seyahatler, akademik, hukuki ve yabancılar ile ilgili atak davranabilir; öğleden sonra somut sonuçlar alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde ilişkilerin ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Müşterileriniz ile bir araya gelebilir; nezaket ziyaretleri yapabilirsiniz. Öğleden sonra somut adımlar atılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Aşk, romantizm ve keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hobileriniz ile ilgilenmek ya da sanatsal aktivitelere katılmak için motive olabilirsiniz. Sevdiğinizle geleceğe yönelik planlar yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Evinizi güzelleştirmek, arkadaşlar ağırlamak istediğiniz bir gün olabilir. Aile içi ilişkilerde denge önemli olacak. İşlerinizi sabah saatlerinde evden yapmak keyif verebilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün işinizde müşteri ve özel yaşantınızda kardeşler ve yakın akrabalarla tatlı bir iletişim içinde olmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle kısa bir seyahat iletişiminizi güçlendirecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu sabah eviniz ile ilgili dekorasyon vb alışveriş yapmak için istekli olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili isteklerinizi gerçekleştirmek için öğleden sonra bir aile büyüğünün desteğini alabilirsiniz,

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arzu ettiğiniz denge ve uyumu Hayatınızın her alanında uygulamak istediğiniz bir gün olabilir. İş ilişkilerinde, anlaşma ve sözleşmeler ile ilgili aktif bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Dinlenmek, rahatlamak, keyif yapmak ve huzurlu vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi konular ile ilgili motive ve cesur hissedebilirsiniz. Yine de sağlam adımlar atmak faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal organizasyonlarda, arkadaşlar ile birlikte olmak; birlikte keyifli ve huzurlu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Bunun için programı yapan ele başı siz olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili sosyal ortamlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak. İlişkilerinizde dengeyi korumak adına, bazı projeler için gizli lobi faaliyetleri yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarınızla Keyifli, romantik, huzurlu uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Hukuki durumlar var ise adil olanın yanında olmak isteyeceğiniz bir gün olacak. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bugün gelir dışı kaynaklarınızla Kariyeriniz için yatırım fırsatlarını değerlendireceğiniz bir gün olabilir. Sabah saatlerinde Risk almaya daha meyilli olabilirsiniz.