21 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Ilişkilerde denge ve uyumun önem planda olacağı bugünde kariyer ile ilgili otorite figürleri ile beklenmedik çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur. Başkalarının istekleri ve kendi ihtiyaçlarınız arasında kalabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde gizli işler, ilişkiler şaşırtıcı hatta şok edici bir şekilde ortaya çıkabilir. İlişkiler arası dengeyi bulmak için zorlanabilir; üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Şartları zorlamayın.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bugün keyfiniz, kendi istekleriniz ve başkalarının istekleri arasında kalabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ya da yatırımlarınız ile ilgili baskı altında hissedebilirsiniz. Ani kararlardan kaçının.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aile içi dinamikleri dengede tutmaya çalışırken, Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ve karşı tarafın istekleri zorlayabilir. Eşinizin bu konuda baskısını hissedebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde üstleriniz ile fikir alışverişinde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Uzak seyahatler, akademik ya da hukuki konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Finansal konularda şansınızı fazla zorlamamanız gereken bir gün sizi bekliyor. Aşırı ya da keyfi harcamalar beklenmedik sonuçlara yol açabilir. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde denge arzunuz beklenmedik tepkiler sebebiyle zorlanabilir. Ev ve aileyle ilgili konularda baskı ya da aile büyüklerinin otorite isteği bugün stres  yaratabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile çalışanlar ile ilgili zorluklar ortaya çıkabilir. Kısa seyahatler, eğitim, seminer vb ile ilgili baskı - zorluklar yaşayabilirsiniz. Olayları akışına bırakın. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün yapmaktan keyif aldığınız hobilerinize, sevdiğinize, çocuklarınıza vakit ayırmak ile sosyal sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz. Maddi baskı da cabası. Şartları zorlamamakta fayda var.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile ya da eviniz ile ilgili sürpriz bir gelişme ile Kariyeriniz ile ilgili bir konuda zor durumda kalabilirsiniz. Kendi Otoritenizi ortaya koymak evde ve işte dengeleri bozarak sizi zorlayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kısa ya da uzun seyahatlerde beklenmedik gelişmelere karşı esnek olmakta fayda var. Hukuki konularda yeni bir adım atmak için uygun bir gün olmayabilir. Dengeyi bulmak için zorlanabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Miras, sigorta,kredi,vergi vb Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili dengeli ve uyumlu olmaya çalışabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü biri zorlayıcı olabilir. Gelirlerinizle ilgili ani gelişmeler şaşırtacak.