21 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Ilişkilerde denge ve uyumun önem planda olacağı bugünde kariyer ile ilgili otorite figürleri ile beklenmedik çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur. Başkalarının istekleri ve kendi ihtiyaçlarınız arasında kalabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde gizli işler, ilişkiler şaşırtıcı hatta şok edici bir şekilde ortaya çıkabilir. İlişkiler arası dengeyi bulmak için zorlanabilir; üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Şartları zorlamayın.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bugün keyfiniz, kendi istekleriniz ve başkalarının istekleri arasında kalabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ya da yatırımlarınız ile ilgili baskı altında hissedebilirsiniz. Ani kararlardan kaçının.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aile içi dinamikleri dengede tutmaya çalışırken, Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ve karşı tarafın istekleri zorlayabilir. Eşinizin bu konuda baskısını hissedebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde üstleriniz ile fikir alışverişinde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Uzak seyahatler, akademik ya da hukuki konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Finansal konularda şansınızı fazla zorlamamanız gereken bir gün sizi bekliyor. Aşırı ya da keyfi harcamalar beklenmedik sonuçlara yol açabilir. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde denge arzunuz beklenmedik tepkiler sebebiyle zorlanabilir. Ev ve aileyle ilgili konularda baskı ya da aile büyüklerinin otorite isteği bugün stres  yaratabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile çalışanlar ile ilgili zorluklar ortaya çıkabilir. Kısa seyahatler, eğitim, seminer vb ile ilgili baskı - zorluklar yaşayabilirsiniz. Olayları akışına bırakın. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün yapmaktan keyif aldığınız hobilerinize, sevdiğinize, çocuklarınıza vakit ayırmak ile sosyal sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz. Maddi baskı da cabası. Şartları zorlamamakta fayda var.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile ya da eviniz ile ilgili sürpriz bir gelişme ile Kariyeriniz ile ilgili bir konuda zor durumda kalabilirsiniz. Kendi Otoritenizi ortaya koymak evde ve işte dengeleri bozarak sizi zorlayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kısa ya da uzun seyahatlerde beklenmedik gelişmelere karşı esnek olmakta fayda var. Hukuki konularda yeni bir adım atmak için uygun bir gün olmayabilir. Dengeyi bulmak için zorlanabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Miras, sigorta,kredi,vergi vb Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili dengeli ve uyumlu olmaya çalışabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü biri zorlayıcı olabilir. Gelirlerinizle ilgili ani gelişmeler şaşırtacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova