22 Nisan Günlük Burç Yorumları & Akrep Burcunda Dolunay

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile gelir dışı kaynaklarınız, kredi, vergi,sigorta,miras vb finansal konularda sonuçlar elde edebilirsiniz. Duygusal dalganmalar olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Akrep Burcu Dolunayı ile ikili ilişkilerde duygular oldukça yoğun olacak. Eşiniz, ortağınız, yakın tüm ilişkilerinizde bazı konuların aydınlanması ile gerginlikler ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İş yerinizde ya da günlük yaşantınızda Akrep Burcunda Dolunay ile çıkan gerçekler, duygusallık yaratabilir. Sağlıklı Yaşam için bazı alışkanlıkları bırakmak ya da iş yerinizde güç savaşı söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile çocuklarınız, sevdiğiniz ya da romantik yaşantınız ile ilgili bir konu aydınlanabilir. Güç gösterileri ve gerginliklerden kaçınmanız faydalı olur.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ev ve aile ile ilgili Sezgilerinizin kuvvetli, duygularınızın yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile emlak vb konuları sonuca ulaşabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Önemli bir sözleşme, proje ya da otomobil ile ilgili süreci tamamlayabilirsiniz. Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile iletişim ve seyahatlerde gerginlik yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile maaş, satış vb gelir kaynaklarınızla ilgili bazı konular aydınlanabilir. Kendinizi güvende hissetmiyorsanız krize değil analize odaklanmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün burcunuzda gerçekleşen olan Dolunay ile Kendinizle ilgili ya da ilişkilerdeki tavrınızla ilgili bir şeyi bırakmak ve arınmak isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda yoğun bir gün olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayatınızda önemli bir gelişmeyi gizli tutabilirsiniz. Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile ruhsal çalışmalar verimli olabilir. Bilinçaltınızda sizi zorlayan duygulardan arınabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile arkadaşlarınız arasında bir gerginliği sonlandırma isteyebilirsiniz. Çevrenizde duygusal olarak sizi kötü etkileyen kişilerle bağınızı koparabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyeriniz ile ilgili bir projenin tamamlanması ya da görünür hale gelmesi bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile ortaya çıkabilir. Güç savaşlarından uzak durmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Hukuki bir problemin, bir davanın ya da akademik bir projenin tamamlanması söz konusu olabilir. Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile medya vb projeler de ortaya çıkabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem