22 Nisan Günlük Burç Yorumları & Akrep Burcunda Dolunay

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile gelir dışı kaynaklarınız, kredi, vergi,sigorta,miras vb finansal konularda sonuçlar elde edebilirsiniz. Duygusal dalganmalar olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Akrep Burcu Dolunayı ile ikili ilişkilerde duygular oldukça yoğun olacak. Eşiniz, ortağınız, yakın tüm ilişkilerinizde bazı konuların aydınlanması ile gerginlikler ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İş yerinizde ya da günlük yaşantınızda Akrep Burcunda Dolunay ile çıkan gerçekler, duygusallık yaratabilir. Sağlıklı Yaşam için bazı alışkanlıkları bırakmak ya da iş yerinizde güç savaşı söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile çocuklarınız, sevdiğiniz ya da romantik yaşantınız ile ilgili bir konu aydınlanabilir. Güç gösterileri ve gerginliklerden kaçınmanız faydalı olur.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ev ve aile ile ilgili Sezgilerinizin kuvvetli, duygularınızın yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile emlak vb konuları sonuca ulaşabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Önemli bir sözleşme, proje ya da otomobil ile ilgili süreci tamamlayabilirsiniz. Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile iletişim ve seyahatlerde gerginlik yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile maaş, satış vb gelir kaynaklarınızla ilgili bazı konular aydınlanabilir. Kendinizi güvende hissetmiyorsanız krize değil analize odaklanmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün burcunuzda gerçekleşen olan Dolunay ile Kendinizle ilgili ya da ilişkilerdeki tavrınızla ilgili bir şeyi bırakmak ve arınmak isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda yoğun bir gün olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayatınızda önemli bir gelişmeyi gizli tutabilirsiniz. Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile ruhsal çalışmalar verimli olabilir. Bilinçaltınızda sizi zorlayan duygulardan arınabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile arkadaşlarınız arasında bir gerginliği sonlandırma isteyebilirsiniz. Çevrenizde duygusal olarak sizi kötü etkileyen kişilerle bağınızı koparabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyeriniz ile ilgili bir projenin tamamlanması ya da görünür hale gelmesi bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile ortaya çıkabilir. Güç savaşlarından uzak durmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Hukuki bir problemin, bir davanın ya da akademik bir projenin tamamlanması söz konusu olabilir. Bugün Akrep Burcunda gerçekleşen Dolunay ile medya vb projeler de ortaya çıkabilir.