23 Nisan Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün tutkular ve Sezgiler daha kuvvetli olacak.Günün ilk saatlerinden itibaren işinizi geliştirmek için  yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İlişkilerle ilgili şifa çalışmaları yapılabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İkili ilişkilerde duygusal ve Sezgisel davranabilirsiniz. Arkadaşlar ve dostlarla bir araya gelmek keyif verecek. Akşam saatlerinde kırgınlık yaşadığınız biri ile aranız düzelebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sağlığınız, günlük düzeniniz ve iş konuları ön planda olacak. Aileniz ve kariyeriniz ile ilgili kişilerin/kadınların desteğini ile güne başlayabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili bir konuyu çözebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün sevdiğiniz veya çocuklarınıza karşı duygusal olabilirsiniz. Tutkuyla yaptığınız Hobilerinizle ilgili bir eğitime katılabilir ya da Sevgilinize romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Evinizi güzelleştirmek ya da aileniz için alışverişe çıkabilirsiniz. Bugün içten ve tutkunuz aktarmak için hediye güzel bir araç olabilir. Aile içi kırgınlıklar bu akşam Son bulabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eşinizle duygularınızı, geleceğe yönelik hedeflerinizi, hislerinizi konuşmak için güzel bir gün olacak. Birlikte romantik bir kısa seyahate çıkmak ilişkinizde tutkulu arttıracak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünü dinlenmek ve rahatlamak için değerlendirebilirsiniz. Günlük yaşantınızı güzelleştirmek, kuaför vb gibi kendinize hediye verebilirsiniz. Akşam saatlerinde hassas hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde Kariyeriniz ile ilgili konularda  olumlu adımlar atabilir; yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Akşam kırgın olduğunuz biri ile aranız düzelebilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Dinlenmek, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilir; meditasyon vb ile rahatlayabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirmek ve hobilerinize vakit ayırmak keyif verebilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İnsanlar ile ilgili hisleriniz oldukça kuvvetli. Benzer felsefeleri paylaştığınız kişilerle bir araya gelmek; güzel yerlere kısa seyahatler yapmak ya da yeni bağlantılar kurmak keyif verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyeriniz ile ilgili konularda Sezgilerinizin sesini dinleyin. Özellikle finansal konularda geleceğe yönelik gelişim, ortak gelirler, gelir dışı ve gelir kaynaklarınız aklınızda olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İdeallerinize ulaşmak için tutkuyla hareket edebilirsiniz. Eşinizle romantik bir uzak seyahat, ilişkinizde  tutkuyu artırabilir. Cazibeniz oldukça yüksek, yalnızsanız bugün bir fırsat çıkabilir.