25 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Haftaya başlarken neşeli, iyimser bir duygu halinde olabilirsiniz. Acelecilik, kararsızlık, detaylara takılma ve baskı zorlayabilir. Perşembe günü Merkür retro ya dönmeden maddi işlerinizi halledin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Merkür Geri Hareketi perşembe günü burcunuzda başlıyor. Yazılı sözlü iletişim problemleri ile karşılaşmamak için önlemlerinizi almalısınız. Kredi, sigorta, vergi vb işler bugün zorlayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bugün ikili ilişkilerde, eş ve ortağınız ile agresif tavırlardan kaçınmalısınız. İnce eleyip sık dokumak ve özgür olma arzusu baskı hissettirebilir. İş ile ilgili Fedakarlıklar yapmanız gerekebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde aktif ve zorlu bir gün olabilir. Hayallerinizi hayata geçirmek, uluslararası projeler üzerinde çalışmak isterken geçmişten gelen problemler üzerinizde baskı yaratabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayatın tadını çıkarmak, neşeli ve aktif bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Sabah sportif faaliyetler ile enerjinizi doğru yönlendirmek faydalı olacaktır. Maddi durumunuzu gözden geçirin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev ve aile ile ilgili konularda aceleci davranmak ya da agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Yanılsamalara açık olacağı için dikkatli dinlemelisiniz. Aile büyüklerinden baskı hissedilebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Yazılı-sözlü iletişim ve seyahatlerde acelecilik kaza vb yol açabilir. Özellikle iş yerinizde yanlış anlaşılmalara dikkat. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili işlemleri perşembeden önce halletmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Perşembe günü geri harekete geçecek olan iletişim gezegeni Merkür İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara açık bir dönemi işaret ediyor. Ortaklık vb işleri hafta içinde tamamlamanız faydalı olur.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Sezgisel hissedebilirsiniz. Risk almak, aceleci ve atak davranmaktan yanlış adımlar atabilirsiniz. Merkür perşembe günü geri harekete geçmeden iş yerinizde önemli kararların üzerinden geçmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hafta başında işlerinizi toparlamak için kendi başınıza çalışmak isteyebilirsiniz. Ancak ortaya çıkan belirsizlikler baskı hissetmenize sebep olabilir. Dinlenmek faydalı olur.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarla ve sosyal ortamlarda olmak; eğlenmek isteyebilirsiniz. Ancak gergin ve agresif etkiler sonrasında baskı ve  engeller hissedebilirsiniz. Ev ve emlak işleri yavaşlayabilir. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Kariyeriniz ile ilgili aceleci hareketler ve riskli kararlardan uzak durmalısınız. Belirsizlikler ve yanlış anlaşılmalar şartları zorlayabilir. Günü akışta geçirmeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova