25 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Haftaya başlarken neşeli, iyimser bir duygu halinde olabilirsiniz. Acelecilik, kararsızlık, detaylara takılma ve baskı zorlayabilir. Perşembe günü Merkür retro ya dönmeden maddi işlerinizi halledin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Merkür Geri Hareketi perşembe günü burcunuzda başlıyor. Yazılı sözlü iletişim problemleri ile karşılaşmamak için önlemlerinizi almalısınız. Kredi, sigorta, vergi vb işler bugün zorlayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bugün ikili ilişkilerde, eş ve ortağınız ile agresif tavırlardan kaçınmalısınız. İnce eleyip sık dokumak ve özgür olma arzusu baskı hissettirebilir. İş ile ilgili Fedakarlıklar yapmanız gerekebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde aktif ve zorlu bir gün olabilir. Hayallerinizi hayata geçirmek, uluslararası projeler üzerinde çalışmak isterken geçmişten gelen problemler üzerinizde baskı yaratabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayatın tadını çıkarmak, neşeli ve aktif bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Sabah sportif faaliyetler ile enerjinizi doğru yönlendirmek faydalı olacaktır. Maddi durumunuzu gözden geçirin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev ve aile ile ilgili konularda aceleci davranmak ya da agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Yanılsamalara açık olacağı için dikkatli dinlemelisiniz. Aile büyüklerinden baskı hissedilebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Yazılı-sözlü iletişim ve seyahatlerde acelecilik kaza vb yol açabilir. Özellikle iş yerinizde yanlış anlaşılmalara dikkat. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili işlemleri perşembeden önce halletmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Perşembe günü geri harekete geçecek olan iletişim gezegeni Merkür İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara açık bir dönemi işaret ediyor. Ortaklık vb işleri hafta içinde tamamlamanız faydalı olur.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Sezgisel hissedebilirsiniz. Risk almak, aceleci ve atak davranmaktan yanlış adımlar atabilirsiniz. Merkür perşembe günü geri harekete geçmeden iş yerinizde önemli kararların üzerinden geçmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hafta başında işlerinizi toparlamak için kendi başınıza çalışmak isteyebilirsiniz. Ancak ortaya çıkan belirsizlikler baskı hissetmenize sebep olabilir. Dinlenmek faydalı olur.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarla ve sosyal ortamlarda olmak; eğlenmek isteyebilirsiniz. Ancak gergin ve agresif etkiler sonrasında baskı ve  engeller hissedebilirsiniz. Ev ve emlak işleri yavaşlayabilir. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Kariyeriniz ile ilgili aceleci hareketler ve riskli kararlardan uzak durmalısınız. Belirsizlikler ve yanlış anlaşılmalar şartları zorlayabilir. Günü akışta geçirmeye çalışmanız faydalı olacaktır.