27 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Kariyeriniz ile ilgili stratejik, hedef odaklı ve programlı olmayı arzu ettiğiniz bir gün sizi bekliyor. Gün içinde finansal bir otorite figüründen onay ve destek alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerinize ulaşmak için somut adımlar atmak isteyeceğiniz, hedef odaklı bir gün olacak. Geleceğe yönelik stratejiler geliştirmek için ilişkilerinizden yardım alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Maddi durumunuzu gözden geçirmek; geleceğe yönelik yatırım planları yapmak isteyebilirsiniz. Kredi, vergi vb Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir otorite figüründen onay çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkiler ve ortaklıklarda 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde sorumluluk ve ciddiyetle ilerleyeceğiniz bir gün olabilir. Stratejik Planlama ve projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Üstlerinizden onay ve destek almak için uygun bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Çocuklarınız ya da özel ilişkileriniz ile ilgili geleceğe yönelik vizyonunuzu paylaşmak için güzel bir gün olacak. Birlikte uzak seyahatler yada eğitim programları kararlaştırabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev, aile ya da emlak işleri ile ilgili stratejik adımlar atmak istediğiniz bir gün olabilir. Ciddiyet ve sorumlulukla hareket etmek, ortak gelirleriniz ile ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Önemli toplantı, seminer, kısa seyahat ya da sözleşmeler ile ciddi bir gün geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik stratejiler, ortaklıklar için somut adımlar öğleden itibaren atılabilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Maddi konularda ayaklarınızın yere bastığı, ciddi ve stratejik planlama yapabileceğiniz bir gün olacak. İş yerinizde bir otorite figüründen finansal onaylar almanız söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendi hedeflerinize ve ideallerinize ulaşmak için stratejik adımlar atabilirsiniz. Sevdiğinizin ya da çocuklarınızın desteği ile sorumluluklarınızı yerine getirmek daha kolay olabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün kendini başınıza kendi projeleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmek, aile büyüklerinden destek almak söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Sosyal organizasyonlarda hizmet vermek için somut adımlar atmak mümkün olabilir. Önemli Sözleşme, anlaşma, eğitim, seminer vb hakkında otorite figürlerinden destek alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova