28 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Merkür’ün Boğa Burcunda geri harekete geçişi ile nakit akışında aksaklıklar ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. 22 Mayıs’a kadar bu dönemde eski kaynaklardan para girişi olabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün Merkür burcunuzda geri harekete geçiyor. Gelecekle ilgili planlarınızı arzu ettiğiniz tempoda gerçekleştiremeyebilirsiniz. İletişimde çıkabilecek aksaklıkları öngörerek hareket etmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İç dünyanızı keşfetmeye, kafanızı dinlemeye ve bunu isteyerek yapmaya başlayabilirsiniz. Merkür Retro 22 Mayıs’a kadar Boğa Burcunda eski projeleri tek başınıza tamamlamak için fırsat yaratabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İletişim ve zihin gezegeni Merkür bugün 22 Mayıs’a kadar geri harekete geçiyor. Sosyal organizasyonlar, teknolojik konularda aksaklıklar yaşanabilir. Eski arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Merkür’ün Boğa Burcunda geri harekete geçmesi ile kariyeriniz ile ilgili eski konular gündeme gelmeye başlayabilir. Yeni bir başlangıç yapmamaya, yeni adımlar atmamaya özen göstermelisiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Merkür Boğa burcunda geri harekete geçiyor. 22 Mayıs’a kadar olan bu süreçte akademik, hukuki konular ya da seyahatlerde zorlanabilirsiniz. Ruhsal seminerler ilginizi çekebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Gelir dışı kaynaklar, miras, kredi, sigorta, vergi vb aksaklıklar yaşamamak için kontrollerinizi iyi yapmalısınız. Merkür’ün geri harekette olacağı 22 Mayıs’a kadar olan süreci değerlendirmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerde 22 Mayıs’a kadar iletişime dikkat etmelisiniz. Merkür Boğa Burcunda geri harekette olacağından yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ortaklık vb imzaları atmamaya özen göstermelisiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İŞ yerinizde yapılacak çok iş var. Ancak 22 Mayıs’a kadar, Merkür Retrosu süresince, eski işleri ve projeleri bitirmeye odaklanmalısınız. Yeni iş ya da projeler istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Merkür geri hareketi Boğa Burcunda başlıyor. Hayattan keyif aldığınız şeyler, tatil, hobi planları, sevdiğiniz ya da çocuklarla iletişim gibi konularda aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Merkür’ün Boğa Burcunda geri hareketi bugün başlıyor. 22 Mayıs’a kadar aile içi iletişimde dikkatli olmalısınız. Ayrıca ev ve emlak işlerinde yeni bir imza atmadan önce iyi değerlendirmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

İletişim, eğitim, seminer, kısa seyahatler vb dikkatli olmanız gereken bir süreç başlıyor. 22 Mayıs’a kadar Merkür’ün geri hareketi boyunca eski eğitimlerinizi tamamlayabilir; sözleşmelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem