29 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Kariyer odaklı bir sabah olabilir. İş ilişkilerinde dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra işleri halletmek daha kolay olabilir. Özellikle ekip çalışmaları ve sosyal İşler hız kazanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Uluslararası, hukuki ya da akademik alanlarda ilişkilerinize dikkat  etmeniz gereken bir sabah olacak. Günün ikinci yarısında Kariyeriniz ile ilgili teknolojik, zihinsel çalışmalar yapılabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sabah saatleri kredi, vergi, miras,sigorta vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili onay almak için uygun olmayabilir. Öğleden itibaren daha idealist, hedeflerinize yönelik adımlar atabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Güne başlarken eş ve ortağınızla ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Karşılıklı istek ve arzular zorlayıcı olabilir. Öğleden itibaren ortak gelirler ve yatırımlar gündeme gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde yapmak istediğiniz çok şey varken bazı ilişki dengeleri zorlayıcı olabilir. Günün ikinci yarısında ikili ilişkilerinizde daha motive ve enerjik olabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinize ve çocuklarınıza karşı davranışlarınızda dikkatli olmanız gereken bir sabah olabilir. Öğleden itibaren iş ile ilgili ekip çalışmaları, orjinal fikirlerinizi üzerinde çalışabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile içi ilişkilerde dengeye dikkat etmelisiniz. Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz işler için uygun bir sabah olmayabilir. Günün ikinci yarısında hobi ve çocuklarla sıra dışı vakit geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu sabah Yazılı-sözlü iletişim, eğitim ve kısa seyahatlerde başkalarının istekleri zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra aile ile ortak hareket edebilir; evdeki işlerinizi enerjiyle halledebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu sabah para işlerinde rahat hareket edemeyebilirsiniz. Risk almak verimli olmayabilir. Öğleden itibaren  iletişim hızlanıyor; kısa seyahatler, eğitimler kendinizi motive hissetmenizi sağlayacak. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile içi ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir sabah olacak. Ev ile ilgili dekorasyon işleri var  ise zorlayabilir. Günün ikinci yarısında maddi konular, nakit akışı gündemde olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabah saatlerinde kafanızı dinlemek iyi gelebilir. Evden çalışmanız birinin hoşuna gitmeyebilir. Öğleden itibaren Sosyalleşmek, ekip çalışması yapmak enerji ve motivasyonunuzu artırabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Güne başlarken arkadaşlarla para alışverişinde aksaklıklar çıkabilir. Öğleden itibaren kendi başınıza çalışmak, orjinal fikirlerinizi projelendirmek isteyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem