30 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Venüs'ün Boğa Burcuna geçişiyle birlikte sahip olduğunuz maddî manevi tüm değerler önem kazanmaya başlayacak. 24 Mayıs'a kadar 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Venüs'ün Burcunuza geçişi ile birlikte dış görünüşünüze özen göstermeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde cazibeniz artıyor. İkili ilişkilerde denge, uyum, huzur ve güven ön plana çıkıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bugün Venüs Boğa Burcuna geçiyor. Rahatlamak, keyif yapmak, kendinizi şımartmak istediğiniz bir dönem başlıyor. Bir yandan Merkür retro ile şiirsel rüyalar görebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla, sosyal ve yeme İçmenin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Venüs'ün Boğa Burcuna geçişiyle birlikte sağlam ve güvenilir dostlarla ilişkiler ön plana çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz; yatırım yapma ve sağlam ilişkiler kurmak isteyeceğiniz bir süreç başlıyor. Venüs'ün Boğa Burcunda olacağı bir ay sizi bekliyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Venüs Boğa Burcuna geçiyor. Keyifli, romantik, huzurlu ya da sanatsal uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Merkür'ün retro hareketi ile İdeallerinizi gözden geçirmeniz söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Venüs Boğa Burcuna geçiyor. Ailenizle ya da eşinizle ortak gelirleriniz, miras, kredi,sigorta,vergi vb konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir dönem olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Venüs'ün Boğa Burcuna geçişiyle ikili ilişkilerde güvenin, denge ve uyumun ön plana çıkacağı bir süreç başlıyor. Merkür'ün aynı alanda geri hareketi düşünceleri gözden geçirme fırsatı verebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Günlük yaşantınızı güzelleştirmek, Ofisinizde değişiklikler yapmak, yeni çalışma arkadaşları edinmek için güzel bir süreç başlıyor. Venüs'ün Boğa Burcunda olacağı bir ayın tadını çıkarın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aşk ve romantizme yer açın. Venüs bugün Boğa Burcuna geçiyor. Hayatınızda keyif aldığınız şeyleri yapmak, sevdiğinizle ve çocuklarınızla huzurlu vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Venüs'ün ve Merkür'ün Boğa Burcunda seyrettiği bir ay süresince evinizde temizlik ve dekorasyon değişiklikleri yapmak isteyebilirsiniz. Aile ve akrabaları ağırlayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Venüs bugün Boğa Burcuna geçiyor. Sanatsal seminerler, kısa seyahatler veya romantik kaçamaklar yapmak isteyebilirsiniz. Yakın akrabalarla bir araya gelmek keyif verecek.