30 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Venüs'ün Boğa Burcuna geçişiyle birlikte sahip olduğunuz maddî manevi tüm değerler önem kazanmaya başlayacak. 24 Mayıs'a kadar 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Venüs'ün Burcunuza geçişi ile birlikte dış görünüşünüze özen göstermeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde cazibeniz artıyor. İkili ilişkilerde denge, uyum, huzur ve güven ön plana çıkıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bugün Venüs Boğa Burcuna geçiyor. Rahatlamak, keyif yapmak, kendinizi şımartmak istediğiniz bir dönem başlıyor. Bir yandan Merkür retro ile şiirsel rüyalar görebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla, sosyal ve yeme İçmenin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Venüs'ün Boğa Burcuna geçişiyle birlikte sağlam ve güvenilir dostlarla ilişkiler ön plana çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz; yatırım yapma ve sağlam ilişkiler kurmak isteyeceğiniz bir süreç başlıyor. Venüs'ün Boğa Burcunda olacağı bir ay sizi bekliyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Venüs Boğa Burcuna geçiyor. Keyifli, romantik, huzurlu ya da sanatsal uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Merkür'ün retro hareketi ile İdeallerinizi gözden geçirmeniz söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Venüs Boğa Burcuna geçiyor. Ailenizle ya da eşinizle ortak gelirleriniz, miras, kredi,sigorta,vergi vb konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir dönem olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Venüs'ün Boğa Burcuna geçişiyle ikili ilişkilerde güvenin, denge ve uyumun ön plana çıkacağı bir süreç başlıyor. Merkür'ün aynı alanda geri hareketi düşünceleri gözden geçirme fırsatı verebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Günlük yaşantınızı güzelleştirmek, Ofisinizde değişiklikler yapmak, yeni çalışma arkadaşları edinmek için güzel bir süreç başlıyor. Venüs'ün Boğa Burcunda olacağı bir ayın tadını çıkarın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aşk ve romantizme yer açın. Venüs bugün Boğa Burcuna geçiyor. Hayatınızda keyif aldığınız şeyleri yapmak, sevdiğinizle ve çocuklarınızla huzurlu vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Venüs'ün ve Merkür'ün Boğa Burcunda seyrettiği bir ay süresince evinizde temizlik ve dekorasyon değişiklikleri yapmak isteyebilirsiniz. Aile ve akrabaları ağırlayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Venüs bugün Boğa Burcuna geçiyor. Sanatsal seminerler, kısa seyahatler veya romantik kaçamaklar yapmak isteyebilirsiniz. Yakın akrabalarla bir araya gelmek keyif verecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova