4 Nisan 2016 Pazartesi

4 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

sabah saatlerinden itibaren daha hoşgörülü, fedakar ve merhametli olabilirsiniz. Tüm özveriye rağmen zorlayıcı giden hukuki, akademik konular gerginlik yaratabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün arkadaşlarla birlikte olmak,  Yardımlaşma organizasyonlarında yer almak keyif verecek. Arkadaşlarla para alışverişi ya da finansal konular hakkında çatışmalar yaşayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Kariyeriniz ile ilgili Sezgilerinizin kuvvetli, Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Ortağınız ya da eşinizle çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uluslararası ilişkiler, felsefi ya da inançlarla ilgili konular gündeminizde olacak. İş yerinizde hareketlilik, agresif tavırlar çatışmalara yol açabilir. Risk almak için uygun bir gün olmayabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sezgilerinizin kuvvetli, duyguların yoğun olacağı bugünde metafizik konular ilginizi çekebilir. Çocuklarla ya da Sevdiğinizle ortak gelirleriniz hakkında olası çatışmalardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eş ve ortağınızla ilişkilerde fedakarlık, hoşgörü ve empatinin ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Öğleden itibaren ev ya da aile içinde yaşanan bir gerginlik çatışma yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İş yaşamı ya da günlük yaşantınızda Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün olacak. Günün ikinci yarısında hızla ilerleyen konular iletişimde agresyonu artırabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün çocuklarınızla, sevdiğinizle ya da hayattan keyif aldığınızı hissettiren hobilerinizle geçirebilirsiniz. Öğleden sonra artan motivasyon ile maddi konularda aşırı Risk almaktan kaçınmalısınız. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenize karşı hoşgörülü, fedakar ve merhametli olabilirsiniz. Evde rahat bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren ev ve aile ile ilgili  koşturabilir ancak agresif olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza karşı fedakarlık yapabileceğiniz; hoşgörülü olacağınız bir gün olacak. Duygusal kararlar almaktan çekinmelisiniz. Öğleden itibaren sakarlıklara karşı dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Finansal konularda Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün sizi bekliyor. Sahip olduğunuz maddî, manevi tüm değerler hakkında arkadaşlarınızla çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendinizi sezgisel, hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz. Başkalarına karşı empati gücünüz yüksek olabilir. İşiniz ile ilgili hareketlilik ve agresif tavırlar incinmenize sebep olabilir.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...