4 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

sabah saatlerinden itibaren daha hoşgörülü, fedakar ve merhametli olabilirsiniz. Tüm özveriye rağmen zorlayıcı giden hukuki, akademik konular gerginlik yaratabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün arkadaşlarla birlikte olmak,  Yardımlaşma organizasyonlarında yer almak keyif verecek. Arkadaşlarla para alışverişi ya da finansal konular hakkında çatışmalar yaşayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Kariyeriniz ile ilgili Sezgilerinizin kuvvetli, Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Ortağınız ya da eşinizle çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uluslararası ilişkiler, felsefi ya da inançlarla ilgili konular gündeminizde olacak. İş yerinizde hareketlilik, agresif tavırlar çatışmalara yol açabilir. Risk almak için uygun bir gün olmayabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sezgilerinizin kuvvetli, duyguların yoğun olacağı bugünde metafizik konular ilginizi çekebilir. Çocuklarla ya da Sevdiğinizle ortak gelirleriniz hakkında olası çatışmalardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eş ve ortağınızla ilişkilerde fedakarlık, hoşgörü ve empatinin ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Öğleden itibaren ev ya da aile içinde yaşanan bir gerginlik çatışma yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İş yaşamı ya da günlük yaşantınızda Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün olacak. Günün ikinci yarısında hızla ilerleyen konular iletişimde agresyonu artırabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün çocuklarınızla, sevdiğinizle ya da hayattan keyif aldığınızı hissettiren hobilerinizle geçirebilirsiniz. Öğleden sonra artan motivasyon ile maddi konularda aşırı Risk almaktan kaçınmalısınız. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenize karşı hoşgörülü, fedakar ve merhametli olabilirsiniz. Evde rahat bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren ev ve aile ile ilgili  koşturabilir ancak agresif olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza karşı fedakarlık yapabileceğiniz; hoşgörülü olacağınız bir gün olacak. Duygusal kararlar almaktan çekinmelisiniz. Öğleden itibaren sakarlıklara karşı dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Finansal konularda Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün sizi bekliyor. Sahip olduğunuz maddî, manevi tüm değerler hakkında arkadaşlarınızla çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendinizi sezgisel, hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz. Başkalarına karşı empati gücünüz yüksek olabilir. İşiniz ile ilgili hareketlilik ve agresif tavırlar incinmenize sebep olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova