5 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün hukuki, akademik ya da uluslararası bir otorite figürü ile yapacağınız görüşme ile sağlam bir girişime adım atabilirsiniz. Uzmanlaşmak istediğiniz bir iş için başlangıç yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir otorite figürü ya da ortak gelirleriniz ile ilgili aile büyüklerinden biri ile görüşebilirsiniz. Birlikte gizli bir yatırımın ilk adımlarını atabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sosyal çevrenizden biri ile önemli bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Bir arkadaşınız vasıtası ile evlenmeyi düşünebileceğiniz biri ile tanışabilir ya da alanında uzman birinden danışmanlık alabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün iş yerinizde alacağınız bir sorumluluk ya da üstlerinizden birinin desteği ile kariyerinizde gerçekleştirmek istediğiniz bir girişime adım atabilir; liderlik yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İdeallerinize yönelik yaratıcı bir hobinizi ya da becerinizi geliştirmek için somut bir adım atabilirsiniz. Bu bir kurs olabileceği gibi, yerinde öğrenmek için uzak bir seyahat planı da olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev ya da ailenizle ilgili engellerin uzun soluklu bir şekilde çözülmesi için bir aile büyüğünden destek alabilirsiniz. Özellikle ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili rahatlayacaksınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eş ya da ortağınızla geleceğe yönelik önemli bir anlaşma, sözleşme vb imza atabilirsiniz. Geleceğe yönelik ilişkiyi güçlendirecek bir eğitim, seminer ya da danışmanlıkta hem fikir olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde atacağınız riskli ya da cesur bir girişimin olumlu maddi sonuçlarını uzun vadede göreceksiniz.  Bir süre finansal olarak kısıtlanmış hissetseniz de kalıcı çözümler çıkacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aldığınız sorumluluklar ve ideallerinize yönelik çalışmalar sebebi ile kendinizi kısıtlanmış hissetseniz de; sevdiğiniz yada çocuklarınızla ilgili geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev, aile veya emlak işleri ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz; Aile büyüklerinden birinden destek alabileceğiniz bir gün olacak. Alacağınız risk meyve verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün sosyal çevrenizden bir otorite figürü yada güçlü birinin desteğiyle fikirlerinizi sunma ve kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Önemli bir ekip çalışması söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili alacağınız bir sorumluluk yada finansal bir risk meyvelerini olumlu bir şekilde alacaksınız. Uzun vadede bu girişiminiz size hem maddi hem manevi kazandıracak.

 

 

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem