5 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün hukuki, akademik ya da uluslararası bir otorite figürü ile yapacağınız görüşme ile sağlam bir girişime adım atabilirsiniz. Uzmanlaşmak istediğiniz bir iş için başlangıç yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir otorite figürü ya da ortak gelirleriniz ile ilgili aile büyüklerinden biri ile görüşebilirsiniz. Birlikte gizli bir yatırımın ilk adımlarını atabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sosyal çevrenizden biri ile önemli bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Bir arkadaşınız vasıtası ile evlenmeyi düşünebileceğiniz biri ile tanışabilir ya da alanında uzman birinden danışmanlık alabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün iş yerinizde alacağınız bir sorumluluk ya da üstlerinizden birinin desteği ile kariyerinizde gerçekleştirmek istediğiniz bir girişime adım atabilir; liderlik yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İdeallerinize yönelik yaratıcı bir hobinizi ya da becerinizi geliştirmek için somut bir adım atabilirsiniz. Bu bir kurs olabileceği gibi, yerinde öğrenmek için uzak bir seyahat planı da olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev ya da ailenizle ilgili engellerin uzun soluklu bir şekilde çözülmesi için bir aile büyüğünden destek alabilirsiniz. Özellikle ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili rahatlayacaksınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eş ya da ortağınızla geleceğe yönelik önemli bir anlaşma, sözleşme vb imza atabilirsiniz. Geleceğe yönelik ilişkiyi güçlendirecek bir eğitim, seminer ya da danışmanlıkta hem fikir olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde atacağınız riskli ya da cesur bir girişimin olumlu maddi sonuçlarını uzun vadede göreceksiniz.  Bir süre finansal olarak kısıtlanmış hissetseniz de kalıcı çözümler çıkacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aldığınız sorumluluklar ve ideallerinize yönelik çalışmalar sebebi ile kendinizi kısıtlanmış hissetseniz de; sevdiğiniz yada çocuklarınızla ilgili geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev, aile veya emlak işleri ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz; Aile büyüklerinden birinden destek alabileceğiniz bir gün olacak. Alacağınız risk meyve verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün sosyal çevrenizden bir otorite figürü yada güçlü birinin desteğiyle fikirlerinizi sunma ve kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Önemli bir ekip çalışması söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili alacağınız bir sorumluluk yada finansal bir risk meyvelerini olumlu bir şekilde alacaksınız. Uzun vadede bu girişiminiz size hem maddi hem manevi kazandıracak.