6 Nisan 2016 Çarşamba

7 Nisan Günlük Burç YorumlarıKoç: (21 Mart- 20 Nisan)
Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ile dış görünüşünüz de değişiklik yapmak ve kariyeriniz ile ilgili konularda otoritelerden özgürleşmek isteyebilirsiniz. İçgüdüsel tepkilere karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Koç Burcu'nda Yeni Ay ile   Gözardı ettiğiniz veya gezi tuttunuz bir şeyin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Akademik yada hukuki bir otorite figürüyle çatışmaktan kaçınmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Bugün koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay sosyal yaşantınızı canlandıracak. Bir organizasyonda liderlik pozisyonu olabilir yada sıra dışı kişilerle tanışabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde yeni bir adım atmaya hazır olun. Ortaklıklarla ilgili tepkisel tavırlardan kaçınmanız gerektiği gibi kendinizi özgürleştirecek teknolojik yada inovatif bir girişim için adam atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde otorite figürleri siz zorlasa da bugün gerçekleşen Yeni Ay ile akademik, hukuki, yada uzak seyahatler ile ilgili yeni bir girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Tepkisel olmaktan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile gelir dışı kaynaklarınız, miras, vergi, sigorta, kredi yada ortak gelirleriniz ve ilgili şaşırtıcı bir olay ortaya çıkabilir. Ani kararlar sizi zorlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Koç Burcu'nda Yeni Ay ile İkili ilişkilerde yeni bir dönem başlıyor. Eşyada Ortağınız da ilgili şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıkabilir. Evliyseniz ev yada aile ile ilgili tepkisel tavırlardan kaçınmalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Günlük rutininizde veya işinizde yeni bir girişimde bulunmak için veya yeni bir adım adım atmak için cesur olabilirsiniz. Bugün koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile risk almaya meyilli olabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yeni bir aşk yada sizi heyecanlandıran yeni bir tat ortaya çıkabilir. Değerlerinizin zorlandığını hissedebilirsiniz Bugün koç Burcu'nda  Yeni Ay ile yeni finansal riskler almaktan kaçınmalısınız. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev veya emlak işleriyle ilgili yeni bir girişimde bulunmak, özgürleşmek, otoriteye karşı çıkmak isteyebilirsiniz. Koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile fazla risk almaya meyilli olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile gizli kalmış bazı sırlarını ortaya çıkması söz konusu olabilir. Özellikle yakın çevrenize İletişimde tepkisel ve agresif olmaktan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile yeni bir gelir kaynağı, kendinizi daha özgür hissedeceksiniz bir nakit akışı elde etmek için bir girişimde bulunmak isteyebilirsiniz.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...