7 Nisan Günlük Burç YorumlarıKoç: (21 Mart- 20 Nisan)
Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ile dış görünüşünüz de değişiklik yapmak ve kariyeriniz ile ilgili konularda otoritelerden özgürleşmek isteyebilirsiniz. İçgüdüsel tepkilere karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Koç Burcu'nda Yeni Ay ile   Gözardı ettiğiniz veya gezi tuttunuz bir şeyin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Akademik yada hukuki bir otorite figürüyle çatışmaktan kaçınmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Bugün koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay sosyal yaşantınızı canlandıracak. Bir organizasyonda liderlik pozisyonu olabilir yada sıra dışı kişilerle tanışabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde yeni bir adım atmaya hazır olun. Ortaklıklarla ilgili tepkisel tavırlardan kaçınmanız gerektiği gibi kendinizi özgürleştirecek teknolojik yada inovatif bir girişim için adam atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde otorite figürleri siz zorlasa da bugün gerçekleşen Yeni Ay ile akademik, hukuki, yada uzak seyahatler ile ilgili yeni bir girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Tepkisel olmaktan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile gelir dışı kaynaklarınız, miras, vergi, sigorta, kredi yada ortak gelirleriniz ve ilgili şaşırtıcı bir olay ortaya çıkabilir. Ani kararlar sizi zorlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Koç Burcu'nda Yeni Ay ile İkili ilişkilerde yeni bir dönem başlıyor. Eşyada Ortağınız da ilgili şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıkabilir. Evliyseniz ev yada aile ile ilgili tepkisel tavırlardan kaçınmalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Günlük rutininizde veya işinizde yeni bir girişimde bulunmak için veya yeni bir adım adım atmak için cesur olabilirsiniz. Bugün koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile risk almaya meyilli olabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yeni bir aşk yada sizi heyecanlandıran yeni bir tat ortaya çıkabilir. Değerlerinizin zorlandığını hissedebilirsiniz Bugün koç Burcu'nda  Yeni Ay ile yeni finansal riskler almaktan kaçınmalısınız. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev veya emlak işleriyle ilgili yeni bir girişimde bulunmak, özgürleşmek, otoriteye karşı çıkmak isteyebilirsiniz. Koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile fazla risk almaya meyilli olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile gizli kalmış bazı sırlarını ortaya çıkması söz konusu olabilir. Özellikle yakın çevrenize İletişimde tepkisel ve agresif olmaktan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Koç Burcu'nda gerçekleşen Yeni Ay ile yeni bir gelir kaynağı, kendinizi daha özgür hissedeceksiniz bir nakit akışı elde etmek için bir girişimde bulunmak isteyebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova