8 Nisan 2016 Cuma

8 Nisan Günlük Burç Yorumları


Koç:
Maddi konularda fikirlerinizi somutlaştırmak üzere adımlar atabileceğiniz bir süreç başlıyor. Sabit fikirli olmaktan kaçınmalısınız. Tutumlu ve somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa:
Kendinizi ifade etmekte daha rahat olacağınız; yazılı ve sözlü iletişimin akıcı olacağı bir döneme giriyorsunuz. Eğitim, İletişim, kısa seyahat ve benzeri konular ön planda olacak.

İkizler:
Zihninizdeki projeler üzerinde çalışmak için kendinize vakit ayırabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcılığınızın, ilham gücünüzün, rüyalarınızın hareketliliğinden faydalanın.

Yengeç:
Arkadaşlarla iletişimin artacağı, sosyal bir dönem başlıyor. Organizasyonlarda görev alabilir, ekiplerle birlikte yaratıcı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Fikir üretmek keyif verecek.

Aslan:
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi Somutlaştıracağınız bir dönem başlıyor. Merkür'ün Boğa Burcu'nda
Bulunduğu süreçte yeme, içme, sanatsal projeler söz konusu olabilir.

Başak:
Farklı felsefeler, bilgilere ulaşmanın keyif vereceği bir döneme giriyorsunuz. Boğa Burcu'nda seyredecek olan merkür; Yeni akademik programlar yada tadım seyahatleri çıkarabilir.

Terazi:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirleriniz ile ilgili rahat, olumlu çözümler üretebileceğiniz bir dönem başladı. Merkür'ün boğa Burcu'nda seyrettiği süreçte finansal güven ön planda olacak

Akrep:
Hayattaki sorumluluklarınızın maddi mi yoksa değer verdikleriniz mi olduğunu sorgulayabilirsiniz. Ortak gelirler ve kaynaklar da zorlayabilir. Sevdiğinizle olumlu iletişim arzusundasınız.

Yay:
Günlük işlerde rahat ve keyifli bir iletişim ortamı arzulayacağınız bir dönem başlıyor. Ortaklarla ilişkilerde zorlanmalar, engellenmişlik ve bastırılma hissi tüm ikili ilişkilere yansıyabilir.

Oğlak:
Güzel sanatlar ve yaratıcılık ile ilgili zihinselliğin yoğun olacağı bir dönem başlıyor. Sağlığınız ile ilgili atmak istediğiniz adımları için bilinçaltınızda kendinizi zorluyor olabilirsiniz.

Kova:
Aile içi ilişkilerinizde huzur ve keyfin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Bugün kendinizi çocuklar ile ilişkiler, aşk ve yaratıcılık ile ilgili konularında baskı altında hissedebilirsiniz.

Balık:

Evinizde keyif yapmak, akrabalarla sohbet etmek isteyeceğiniz bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar sizi engelleyebilir. İletişimde keyif ön plana çıkıyor. Keyifli kısa seyahatler olabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...