8 Nisan Günlük Burç Yorumları


Koç:
Maddi konularda fikirlerinizi somutlaştırmak üzere adımlar atabileceğiniz bir süreç başlıyor. Sabit fikirli olmaktan kaçınmalısınız. Tutumlu ve somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa:
Kendinizi ifade etmekte daha rahat olacağınız; yazılı ve sözlü iletişimin akıcı olacağı bir döneme giriyorsunuz. Eğitim, İletişim, kısa seyahat ve benzeri konular ön planda olacak.

İkizler:
Zihninizdeki projeler üzerinde çalışmak için kendinize vakit ayırabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcılığınızın, ilham gücünüzün, rüyalarınızın hareketliliğinden faydalanın.

Yengeç:
Arkadaşlarla iletişimin artacağı, sosyal bir dönem başlıyor. Organizasyonlarda görev alabilir, ekiplerle birlikte yaratıcı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Fikir üretmek keyif verecek.

Aslan:
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi Somutlaştıracağınız bir dönem başlıyor. Merkür'ün Boğa Burcu'nda
Bulunduğu süreçte yeme, içme, sanatsal projeler söz konusu olabilir.

Başak:
Farklı felsefeler, bilgilere ulaşmanın keyif vereceği bir döneme giriyorsunuz. Boğa Burcu'nda seyredecek olan merkür; Yeni akademik programlar yada tadım seyahatleri çıkarabilir.

Terazi:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirleriniz ile ilgili rahat, olumlu çözümler üretebileceğiniz bir dönem başladı. Merkür'ün boğa Burcu'nda seyrettiği süreçte finansal güven ön planda olacak

Akrep:
Hayattaki sorumluluklarınızın maddi mi yoksa değer verdikleriniz mi olduğunu sorgulayabilirsiniz. Ortak gelirler ve kaynaklar da zorlayabilir. Sevdiğinizle olumlu iletişim arzusundasınız.

Yay:
Günlük işlerde rahat ve keyifli bir iletişim ortamı arzulayacağınız bir dönem başlıyor. Ortaklarla ilişkilerde zorlanmalar, engellenmişlik ve bastırılma hissi tüm ikili ilişkilere yansıyabilir.

Oğlak:
Güzel sanatlar ve yaratıcılık ile ilgili zihinselliğin yoğun olacağı bir dönem başlıyor. Sağlığınız ile ilgili atmak istediğiniz adımları için bilinçaltınızda kendinizi zorluyor olabilirsiniz.

Kova:
Aile içi ilişkilerinizde huzur ve keyfin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Bugün kendinizi çocuklar ile ilişkiler, aşk ve yaratıcılık ile ilgili konularında baskı altında hissedebilirsiniz.

Balık:

Evinizde keyif yapmak, akrabalarla sohbet etmek isteyeceğiniz bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar sizi engelleyebilir. İletişimde keyif ön plana çıkıyor. Keyifli kısa seyahatler olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova