9 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Cesur hissedeceğiniz; özgür olmayı istediğiniz bir gün. Sıra dışı işlere adım atmak; dış görünüşünüzde şaşırtıcı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda da ani gelişmelere hazırlıklı olun.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Dinlenmek ve zihninizdeki farklı fikirleri toplamak isteyebilirsiniz. İçinizden bir ses özgür olmak istediğinizi söyleyebilir. Aile büyüklerinden biri ile ilgili şaşırtıcı bir sır ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sosyal organizasyonlarda ya da arkadaş gruplarında beklenmedik olaylar karşınıza çıkabilir. İsyan bayrağını çekmek yerine inovatif çözümlere odaklanan bir liderliğe soyunmanız faydalı olacaktır.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili orijinal bir fikri hayata geçirmek ya da sıra dışı bir projenin liderliğini yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstlerinizin beklenmedik çıkışları da söz konusu olabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün farklı felsefeler, orijinal kültürler tanımak için beklenmedik uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Kendinizi özgür hissetmek için sınırlarınızı aşma arzunuz yüksek olacak. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınız olan miras, sigorta, bonus, kredi, vergi vb konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi ailenizle ortak gelirlerinizden özgürleştirmek isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde şaşırtıcı gelişmelere açık bir gün. Bir ortaklık ya da evlilik teklifii gelebileceği gibi; beklenmedik isyan çıkışları da yaşanabilir. Esnek ve sürprizlere hazır olmalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün kendinizi enerjik ve motive hissedebilirsiniz. Günlük rutininizin dışına çıkmak, sıra dışı  bir aktiviteye katılmak; yaşadığınızı hissetmek, özgür olmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aşk yaşantınız elektrikleniyor. Sürprizler, spontan programlar ile hoş bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Ancak şaşırtıcı her zaman eğlenceli olmayabilir. Çocukla ve ilişkilerde esnek olmalısınız. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev ya da aile yaşantınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Ailenizle birlikte yaşıyorsanız; kendi evinize çıkmak isteyebilirsiniz. Aile kurmak vb cesur adımlar atılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün kendinizi spontane bir kısa seyahate çıkma ya da orijinal bir eğitime katılma modunda hissedebilirsiniz. Sıra dışı fikirler, kişiler, programlar ilginizi çekebilir. Ani değişikliklere hazır olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Teknolojik bir iş ya da beklenmedik bir sipariş ile nakit akışınızda sürpriz değişiklikler olabilir. Kendi inovatif fikirleriniz ile yeni bir satış ya da gelir kapısı yaratmak isteyebilirsiniz. 

 

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova