1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün rahatlamak, kafanızı dağıtmak ya da huzur bulmak için farklı programlar yapabilirsiniz. Sinema, meditasyon,yoga, masaj vb gibi aktiviteler gevşemenize fırsat verebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızla bir araya gelmek, tiyatro,sinema, konser vb sanatsal aktivitelere katılmak keyif ve ilham verebilir. Ekiplerle yaratıcı projeler üzerinde çalışmak verimli olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Kariyer hedeflerinizi gözden geçirmek, rahatlamak için güzel bir gün olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Meditasyon vb iyi gelecektir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla birlikte uzak seyahatler planlamanın tam zamanı. Geleceğe yönelik ortak planlar yapmak ve hayaller kurmak keyif verebilir. Kafadengi kişilerle birlikte olabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Geleceğe yönelik yatırımlar yapmak ; kariyerinizde yeni adımlar atmak için yaratıcılığınızı kullanın. Gelir dışı kaynaklarınız, bonus, prim vb ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinizle geleceğe yönelik hayallerinizi, hayat felsefenizi, vizyonunuzu ve inançlarınızı paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Birlikte romantik uzak bir seyahat planlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sağlam yatırım planları yapmak ve günlük rutininizi iyileştirmek için çaba gösterebilirsiniz. Meditasyon, yoga,masaj vb şifa verebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sevdiğinizle romantik bir güne hazır olun. Deniz kıyısında bir yemek, birlikte tiyatro, sinema,konser vb bir aktivite aşkınızı pekiştirecek. Sanatsal hobileriniz için ilham bulabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Evde rahatlamak, günlük rutinden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İdeal sağlıklı yaşam olarak değerlendirdiğiniz bir diyet ya da spor programına ailenizle katılmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün sevdiklerinizle ya da sanatsal bir hobinizle uğraşabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ilham kaynağını bulabilirsiniz. Deniz kıyısında huzur bulabileceğiniz bir gün. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evinizde dinlenmek ve rahatlamak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Dua, yoga, Meditasyon, film izlemek, kitap okumak faydalı olabilir. Ayrıca evde rahatlama köşesi yaratmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sanatsal Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Bir yandan duygusal bir yandan romantik ve ilham dolu bir gün olacak. Deniz kıyısında olmak yardımcı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova