1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün rahatlamak, kafanızı dağıtmak ya da huzur bulmak için farklı programlar yapabilirsiniz. Sinema, meditasyon,yoga, masaj vb gibi aktiviteler gevşemenize fırsat verebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızla bir araya gelmek, tiyatro,sinema, konser vb sanatsal aktivitelere katılmak keyif ve ilham verebilir. Ekiplerle yaratıcı projeler üzerinde çalışmak verimli olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Kariyer hedeflerinizi gözden geçirmek, rahatlamak için güzel bir gün olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Meditasyon vb iyi gelecektir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla birlikte uzak seyahatler planlamanın tam zamanı. Geleceğe yönelik ortak planlar yapmak ve hayaller kurmak keyif verebilir. Kafadengi kişilerle birlikte olabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Geleceğe yönelik yatırımlar yapmak ; kariyerinizde yeni adımlar atmak için yaratıcılığınızı kullanın. Gelir dışı kaynaklarınız, bonus, prim vb ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinizle geleceğe yönelik hayallerinizi, hayat felsefenizi, vizyonunuzu ve inançlarınızı paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Birlikte romantik uzak bir seyahat planlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sağlam yatırım planları yapmak ve günlük rutininizi iyileştirmek için çaba gösterebilirsiniz. Meditasyon, yoga,masaj vb şifa verebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sevdiğinizle romantik bir güne hazır olun. Deniz kıyısında bir yemek, birlikte tiyatro, sinema,konser vb bir aktivite aşkınızı pekiştirecek. Sanatsal hobileriniz için ilham bulabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Evde rahatlamak, günlük rutinden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İdeal sağlıklı yaşam olarak değerlendirdiğiniz bir diyet ya da spor programına ailenizle katılmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün sevdiklerinizle ya da sanatsal bir hobinizle uğraşabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ilham kaynağını bulabilirsiniz. Deniz kıyısında huzur bulabileceğiniz bir gün. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evinizde dinlenmek ve rahatlamak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Dua, yoga, Meditasyon, film izlemek, kitap okumak faydalı olabilir. Ayrıca evde rahatlama köşesi yaratmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sanatsal Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Bir yandan duygusal bir yandan romantik ve ilham dolu bir gün olacak. Deniz kıyısında olmak yardımcı olabilir.