10 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Gelirlerinizi arttırmak ya da giderlerinizi azaltmak için olumlu adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Hem özel henüz de iş ilişkilerinde uyum ve harmoniyi sağlamak kolay olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aşktan yana şanslı bir gün sizi bekliyor. Hem dış görünüşünüz, hem cazibeniz ile karşınızdakini rahatlıkla etkileyebilirsiniz. Bugün sosyal organizasyonlara katılmak verimli olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. Aşkla, sanatla dokunuşlarda bulmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İşiniz ile ilgili önemli sözleşme, anlaşma vb konularda Size yardımcı olabilecek bağlantılar kurabilirsiniz. Özellikle uluslararası bağlantılar ya da seyahatler söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Gerek finansal gerekse ilişkiler açısından yeniliklere ve desteğe açık olun. Aşk da yanında gelebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Şansınız açılıyor. Akademik, hukuki ya da uluslararası bir konuda katılacağınız organizasyonda hem özel hem de iş bağlantıları kurabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymaya odaklanın.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İş ilişkileriniz vasıtasıyla gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Miras, sigorta, kredi, vergi, ikramiye sonuçları alınabilir. Bir yatırım için onay alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Romantizmin ve yaratıcılığın yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Sosyal çevrenizden yeni bağlantılar Size yeni kapılar açabilir; ilham verebilir. Eşinizle aşk tazeleyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyerinizde olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz bir gün olacak. Seyahat, eğitim ya da uluslararası konularda ilişkileri ve yaratıcılığınızı kullanarak verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinizle uzak ve romantik bir seyahate çıkmak için harika bir gün. Aşk tazeleyebilir, romantizm ve eğlenceye doyabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz hobilerinize vakit ayırın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelirlerinizle ilgili Ailenizden destek alabilirsiniz. Ev ve emlak işleri ile ilgili beklediğiniz yatırım, kredi,vergi, miras vb onayları alabilirsiniz. Kardeş ve Akrabalarınızın desteği önemli olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yazılı ve sözlü iletişimin hareketli olacağı, kendinizi romantik ve duygusal hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Eş ya da ortağınızın desteği ile somut adımlar atabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova