10 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Gelirlerinizi arttırmak ya da giderlerinizi azaltmak için olumlu adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Hem özel henüz de iş ilişkilerinde uyum ve harmoniyi sağlamak kolay olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aşktan yana şanslı bir gün sizi bekliyor. Hem dış görünüşünüz, hem cazibeniz ile karşınızdakini rahatlıkla etkileyebilirsiniz. Bugün sosyal organizasyonlara katılmak verimli olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. Aşkla, sanatla dokunuşlarda bulmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İşiniz ile ilgili önemli sözleşme, anlaşma vb konularda Size yardımcı olabilecek bağlantılar kurabilirsiniz. Özellikle uluslararası bağlantılar ya da seyahatler söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Gerek finansal gerekse ilişkiler açısından yeniliklere ve desteğe açık olun. Aşk da yanında gelebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Şansınız açılıyor. Akademik, hukuki ya da uluslararası bir konuda katılacağınız organizasyonda hem özel hem de iş bağlantıları kurabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymaya odaklanın.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İş ilişkileriniz vasıtasıyla gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Miras, sigorta, kredi, vergi, ikramiye sonuçları alınabilir. Bir yatırım için onay alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Romantizmin ve yaratıcılığın yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Sosyal çevrenizden yeni bağlantılar Size yeni kapılar açabilir; ilham verebilir. Eşinizle aşk tazeleyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyerinizde olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz bir gün olacak. Seyahat, eğitim ya da uluslararası konularda ilişkileri ve yaratıcılığınızı kullanarak verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinizle uzak ve romantik bir seyahate çıkmak için harika bir gün. Aşk tazeleyebilir, romantizm ve eğlenceye doyabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz hobilerinize vakit ayırın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelirlerinizle ilgili Ailenizden destek alabilirsiniz. Ev ve emlak işleri ile ilgili beklediğiniz yatırım, kredi,vergi, miras vb onayları alabilirsiniz. Kardeş ve Akrabalarınızın desteği önemli olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yazılı ve sözlü iletişimin hareketli olacağı, kendinizi romantik ve duygusal hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Eş ya da ortağınızın desteği ile somut adımlar atabilirsiniz.