14 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Toplum içindeki imajınızı tazelemek isteyebilirsiniz. Lüks ve konfora yatırım yapmak, alışveriş keyif verebilir. İkili ilişkilerinizle çözümler bulabilir; güçlü hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aşkla, sevgiyle, keyifle geçireceğiniz bir gün olabilir. İdeallerinize yönelik, Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışabilir; uzak ve romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün eşinizle ya da ortağınızla ortak paylaşımlarınızı derinleştirecek sırlar konuşabilirsiniz. Bu aşkınızı ilan etmek ya da ortağınızla birlikte gelirlerinizi değiştirecek bir paylaşım olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sosyal bir organizasyonda gücünüzü ortaya koyabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çekiciliğiniz ve karizmanız oldukça yüksek. Romantik karşılaşmalar da söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda yeni bağlantılar kurulabilir; kendinizi ortaya koyabilirsiniz. İş yerinizde bir otorite figürünün desteği için sunum yapabilir; kendinizi gösterebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aşktan yana şanslı bir gün sizi bekliyor. Sevdiğinizle romantik bir uzak seyahat ilişkinizi derinleştirecek. Yaratıcılığınızı ortaya koyabildiğiniz projelerle boy gösterebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. Dekorasyon ya da renovasyondan, kredi almak ve ev değiştirmeye kadar herşey söz konusu olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eşinizle ya da ortağınızla birlikte önemli bir sözleşme ya da geleceğe yönelik planlarınızı konuşabilirsiniz. Romantik bir kısa seyahate çıkmak ilişkiniz için de iyi gelebilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün işle ilgili önemli biri ile tanışabilir ya da biri vasıtası ile gelirlerinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek için değişimden yana olacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinizle ilişkinizi derinleştirecek bir haftasonu sizi bekliyor. Birlikte bir hayat kurmaya, aile kurmaya karar verebilir ya da sahip olmayı arzu ettiğiniz bebeğin haberini alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizle ilgili geçmişten gelen ya da bir aile büyüğünün gizli desteği ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bir emlak, antika ya da aile yadigarı olabilir. Evde değişiklik yapma isteğiniz yüksek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda yer almak için güzel bir gün olacak. Hem iş hem de özel yaşantınızda yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Özellikle sanatsal aktiviteler daha fazla keyif verebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova