15 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah hedef ve sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz. Fedakarlıklar yapmanız gerekebilir; öğleden itibaren kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak sağlıklı bir program yapabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Günün ilk yarısında Çocuklar, gelişim ve eğitimi, geleceğe yönelik umutlarınız ile maddi sorumluluklar arasında endişe duyabilirsiniz. Öğleden itibaren hayatın tadını çıkarabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Aile, ev ve emlak işleri ile ilgilenmek isterken eş ya da ortağınızla çatışmalı bir sabah geçirebilirsiniz. İşinizde ilham gücünüzü kullanırken; kendinizi kapatırıp işleri unutabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün halledilmesi gereken evrak işlerini etraflıca ele alıp, detayları üzerinden geçmek isteyebilirsiniz. Sabah trafikte dikkatli olmalısınız. Önemli imzalar için uygun bir gün olmayabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda detaycı ve mükemelliyetçi davranır en; bir yanınız spekülatif risklere girmek isteyebilir. Sevdiğiniz ya da çocuklarla bu konuda gerilebilirsiniz. Bir yandan da aşırı fedakar davranabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sezgilerinizin güçlü, duygularınızın yoğun olacağı bugünde aile için gerilimler sabah zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra bir yandan sevdiğiniz bir yandan hedefleriniz arasında kalabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün, projeleriniz üzerinde detaylı çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Sabah trafikte ve iletişimde agresif tavırlardan kaçınmalısınız. İş yerinizde belirsizlikler, yanılsamalar zorlayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bir yandan sosyal ekiplerle ya da arkadaşlarla yapmanız gerekenler bir yandan para kazanmak için gereken efor zor bir pazartesi yaratabilir. Sanatsal aktiviteler ile rahatlayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili konularda mükemelliyetçiliğiniz agresif bir gün başlangıcı yaratabilir. Tepkisel davranışlara dikkat etmelisiniz. Aile içindeki belirsizlikler kararsızlık yaratabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Haftaya başlarken uluslararası, hukuki, akademik ya da seyahatler ile ilgili aksilikler programlarınızda sarkmalara sebep olabilir. Bir türlü netleşemeyen konular ile gergin bir gün olabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili araştırma, plan, program yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla para alışverişi için uygun bir gün olmayacak. Fazla fedakarlık yaparak üzülebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Romantizm ve duygusallığın yoğun olacağı bugünde eşinizle ya da ortağınızla mükemmel bir ilişki arzusundasınız ancak iş ile ilgili agresif çıkışlar sebebi ile zorlanabilirsiniz.