15 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah hedef ve sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz. Fedakarlıklar yapmanız gerekebilir; öğleden itibaren kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak sağlıklı bir program yapabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Günün ilk yarısında Çocuklar, gelişim ve eğitimi, geleceğe yönelik umutlarınız ile maddi sorumluluklar arasında endişe duyabilirsiniz. Öğleden itibaren hayatın tadını çıkarabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Aile, ev ve emlak işleri ile ilgilenmek isterken eş ya da ortağınızla çatışmalı bir sabah geçirebilirsiniz. İşinizde ilham gücünüzü kullanırken; kendinizi kapatırıp işleri unutabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün halledilmesi gereken evrak işlerini etraflıca ele alıp, detayları üzerinden geçmek isteyebilirsiniz. Sabah trafikte dikkatli olmalısınız. Önemli imzalar için uygun bir gün olmayabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda detaycı ve mükemelliyetçi davranır en; bir yanınız spekülatif risklere girmek isteyebilir. Sevdiğiniz ya da çocuklarla bu konuda gerilebilirsiniz. Bir yandan da aşırı fedakar davranabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sezgilerinizin güçlü, duygularınızın yoğun olacağı bugünde aile için gerilimler sabah zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra bir yandan sevdiğiniz bir yandan hedefleriniz arasında kalabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün, projeleriniz üzerinde detaylı çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Sabah trafikte ve iletişimde agresif tavırlardan kaçınmalısınız. İş yerinizde belirsizlikler, yanılsamalar zorlayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bir yandan sosyal ekiplerle ya da arkadaşlarla yapmanız gerekenler bir yandan para kazanmak için gereken efor zor bir pazartesi yaratabilir. Sanatsal aktiviteler ile rahatlayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili konularda mükemelliyetçiliğiniz agresif bir gün başlangıcı yaratabilir. Tepkisel davranışlara dikkat etmelisiniz. Aile içindeki belirsizlikler kararsızlık yaratabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Haftaya başlarken uluslararası, hukuki, akademik ya da seyahatler ile ilgili aksilikler programlarınızda sarkmalara sebep olabilir. Bir türlü netleşemeyen konular ile gergin bir gün olabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili araştırma, plan, program yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla para alışverişi için uygun bir gün olmayacak. Fazla fedakarlık yaparak üzülebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Romantizm ve duygusallığın yoğun olacağı bugünde eşinizle ya da ortağınızla mükemmel bir ilişki arzusundasınız ancak iş ile ilgili agresif çıkışlar sebebi ile zorlanabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova