16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

İşiniz ile ilgili finansal konularda destek alabileceğiniz güzel bir sabah sizi bekliyor. Öğleden sonra yeni işlere başlamak yerine elinizdeki işleri toparlamanız daha faydalı olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ve destek alabileceğiniz bir sabah  olacak. Kendinizi gösterebilirsiniz. Sevdiğinizle romantik ve hayatın tadını çıkardığınız bir gün olabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ailenizden çalıştığınız bir iş ile ilgili destek alabileceğiniz bir sabah olacak. Günün ikinci yarısında ev ile ilgili işlerinizi tamamlayarak geçirebilirsiniz. Romantik bir akşam olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günün ilk yarısında çalıştığınız bir sözleşme için sosyal çevrenizden önemli birinin desteğini alabilir ya da verimli ekip çalışmalarına imza atabilirsiniz. İletişim trafiği yoğun olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizde finansal bir konuda bir üstünüzün onayını almak ya da aynı fikirde olmak haftaya güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Akşam romantik bir kısa seyahate çıkabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Geleceğe yönelik hedeflerinize ulaşmak için plan ve program yapabileceğiniz bir sabah olacak. Akademik ya da hukuki bir konuda kendi tarafınıza destek alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Haftaya başlarken gelir dışı kaynaklarınız ya da ortak gelirleriniz ile ilgili bir aile büyüğünün gizliden gizliye desteğini alabilirsiniz. Akşam kendi hayatınız daha ön planda olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne başlarken hayalleriniz ve umutlarınıza eş ya da ortağınızın desteği ile adımlar atabilirsiniz. Öğleden itibaren işleri biraz daha akışına bırakmakta fayda olabilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Haftaya başlarken günlük düzeniniz, işiniz, kariyer hedefleriniz ön planda olacak. Sabah saatlerinde işlerinize destek alabilirsiniz. Akşam arkadaşlar ile birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İdeallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışabileceğiniz bir gün olacak. Keyifli çalışmak ön plana çıkıyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizle ortak gelirleriniz, emlak işleri için kredi vb konularda daha rahat ilerleyebileceğiniz bir sabah olabilir. Akşam saatlerinde uzak ve romantik seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bu sabah eş ya da ortağınız ya da İkili ilişkilerinizde duygularınızı birbirinize  anlatan konuşmalar yapabilir, bağınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Destek olmak ve anlaşmak için güzel bir gün olacak.