16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

İşiniz ile ilgili finansal konularda destek alabileceğiniz güzel bir sabah sizi bekliyor. Öğleden sonra yeni işlere başlamak yerine elinizdeki işleri toparlamanız daha faydalı olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ve destek alabileceğiniz bir sabah  olacak. Kendinizi gösterebilirsiniz. Sevdiğinizle romantik ve hayatın tadını çıkardığınız bir gün olabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ailenizden çalıştığınız bir iş ile ilgili destek alabileceğiniz bir sabah olacak. Günün ikinci yarısında ev ile ilgili işlerinizi tamamlayarak geçirebilirsiniz. Romantik bir akşam olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günün ilk yarısında çalıştığınız bir sözleşme için sosyal çevrenizden önemli birinin desteğini alabilir ya da verimli ekip çalışmalarına imza atabilirsiniz. İletişim trafiği yoğun olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizde finansal bir konuda bir üstünüzün onayını almak ya da aynı fikirde olmak haftaya güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Akşam romantik bir kısa seyahate çıkabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Geleceğe yönelik hedeflerinize ulaşmak için plan ve program yapabileceğiniz bir sabah olacak. Akademik ya da hukuki bir konuda kendi tarafınıza destek alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Haftaya başlarken gelir dışı kaynaklarınız ya da ortak gelirleriniz ile ilgili bir aile büyüğünün gizliden gizliye desteğini alabilirsiniz. Akşam kendi hayatınız daha ön planda olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne başlarken hayalleriniz ve umutlarınıza eş ya da ortağınızın desteği ile adımlar atabilirsiniz. Öğleden itibaren işleri biraz daha akışına bırakmakta fayda olabilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Haftaya başlarken günlük düzeniniz, işiniz, kariyer hedefleriniz ön planda olacak. Sabah saatlerinde işlerinize destek alabilirsiniz. Akşam arkadaşlar ile birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İdeallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışabileceğiniz bir gün olacak. Keyifli çalışmak ön plana çıkıyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizle ortak gelirleriniz, emlak işleri için kredi vb konularda daha rahat ilerleyebileceğiniz bir sabah olabilir. Akşam saatlerinde uzak ve romantik seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bu sabah eş ya da ortağınız ya da İkili ilişkilerinizde duygularınızı birbirinize  anlatan konuşmalar yapabilir, bağınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Destek olmak ve anlaşmak için güzel bir gün olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova