17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Sabah enerjiniz yüksek olabilir. İkili ilişkilerde denge, uyum,huzur ve harmoniyi sağlamayı arzu edeceğiniz bir gün olacak. Diplomasi ve adalet anlayışı ile hareket edebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. İş yerinizde ilişkiler, estetik, denge, uyum ve adalet arzusu ön planda olacak. Keyifli bir gün arzusu ile alışverişe vakit ayırabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sevdiğinizle sportif faaliyetler ile güne başlayabilirsiniz. Gün boyunca rahatlık, hayattan zevk alma, sanatsal hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Rahat ve huzurlu olmak isteyeceksiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Evinizde yapılması gereken işler için sabah saatlerinde motive hissedebilirsiniz. Tadilat, dekorasyon ve renovasyon ile ilgili konularda fikirlerinizi üzerinde çalışabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yakın akrabalarınız ya da kardeşlerinize vakit ayırabilirsiniz. Birlikte kısa bir seyahate çıkmak ya da en azından sohbet etmek keyif verecek. Sosyal bir gün olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Konfor, estetik ve keyif için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi güvende hissetmek için lüks ve Sanatsal bir objeye yatırım yapmak söz konusu olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sezgilerinizin ve duygusallığın yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Dış görünüşe ve ikili ilişkilerinizde hoşgörülü, dengeli ve uyumlu olmaya daha fazla özen gösterebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kendinize vakit ayırmak ve keyif yapmak isteyebilirsiniz. Kuaför, cilt bakımı, masaj vb ile şımarmak için güzel bir gün olabilir. İlham gücünüzü kullanacağınız projelere eğilebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlarınızla bir araya gelmek; sosyal organizasyonlarda yer almak isteyeceğiniz bir gün olabilir. İlişkilerde denge, harmoni, uyum ve adalet arzusu ön planda olacak. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyer ilişkileriniz ön plana çıkıyor. İş ile ilgili sosyal organizasyonlara katılarak yeni bağlantılar kurmak isteyebilirsiniz. Gün boyunca ilişkilerde daha diplomatik ve uyumlu olabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sanatsal aktiviteler, İlham bulabileceğiniz uzak seyahatler ve farklı kültürel aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Hukuki konularda adil olma konusu daha fazla ilginizi çekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Eş ya da ortağınız ile ortak paylaşımlarınız, gelirleriniz ile ilgili konularda adil ve uyumlu olmaya özen göstereceğiniz bir gün olabilir. İlişkilerinizde dengeyi korumak önemli olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova