17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Sabah enerjiniz yüksek olabilir. İkili ilişkilerde denge, uyum,huzur ve harmoniyi sağlamayı arzu edeceğiniz bir gün olacak. Diplomasi ve adalet anlayışı ile hareket edebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. İş yerinizde ilişkiler, estetik, denge, uyum ve adalet arzusu ön planda olacak. Keyifli bir gün arzusu ile alışverişe vakit ayırabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sevdiğinizle sportif faaliyetler ile güne başlayabilirsiniz. Gün boyunca rahatlık, hayattan zevk alma, sanatsal hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Rahat ve huzurlu olmak isteyeceksiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Evinizde yapılması gereken işler için sabah saatlerinde motive hissedebilirsiniz. Tadilat, dekorasyon ve renovasyon ile ilgili konularda fikirlerinizi üzerinde çalışabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yakın akrabalarınız ya da kardeşlerinize vakit ayırabilirsiniz. Birlikte kısa bir seyahate çıkmak ya da en azından sohbet etmek keyif verecek. Sosyal bir gün olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Konfor, estetik ve keyif için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi güvende hissetmek için lüks ve Sanatsal bir objeye yatırım yapmak söz konusu olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sezgilerinizin ve duygusallığın yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Dış görünüşe ve ikili ilişkilerinizde hoşgörülü, dengeli ve uyumlu olmaya daha fazla özen gösterebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kendinize vakit ayırmak ve keyif yapmak isteyebilirsiniz. Kuaför, cilt bakımı, masaj vb ile şımarmak için güzel bir gün olabilir. İlham gücünüzü kullanacağınız projelere eğilebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlarınızla bir araya gelmek; sosyal organizasyonlarda yer almak isteyeceğiniz bir gün olabilir. İlişkilerde denge, harmoni, uyum ve adalet arzusu ön planda olacak. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyer ilişkileriniz ön plana çıkıyor. İş ile ilgili sosyal organizasyonlara katılarak yeni bağlantılar kurmak isteyebilirsiniz. Gün boyunca ilişkilerde daha diplomatik ve uyumlu olabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sanatsal aktiviteler, İlham bulabileceğiniz uzak seyahatler ve farklı kültürel aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Hukuki konularda adil olma konusu daha fazla ilginizi çekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Eş ya da ortağınız ile ortak paylaşımlarınız, gelirleriniz ile ilgili konularda adil ve uyumlu olmaya özen göstereceğiniz bir gün olabilir. İlişkilerinizde dengeyi korumak önemli olacak.