18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

İlişkilerde denge ve uyuma dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile çatışmalardan kaçınmalısınız. Tepkisel davranışlar işleri zorlaştırabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde ilişkilerinizde dengeye önem göstermelisiniz. Seyahat ve eğitim programları ile ilgili aksaklıklar ortaya çıkabilir. Öğleden itibaren beklenmedik gelişmeler programı bozabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bu sabah Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla ilgili finansal bir konuda zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi korumak isterken sosyal çevrenizden beklenmedik bir tepki zorlayıcı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günün ilk yarısında ev ve aile içinde denge ve huzur isteyebilirsiniz ancak eş ya da ortağınız ile otorite çatışmaları zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra iş sürprizlerle planları bozabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu sabah İş yerinizde iletişim ve seyahatlerde dikkatli olmalısınız. otorite figürleri ile çatışmalardan kaçınmalısınız. Uzak seyahatler ya da hukuki konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Finansal riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Özellikle bugün lüks bir yatırıma aniden karar vermek zarara yol açabilir. Daha ziyade maddi konularda dengeli davranmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayatınızda huzur ve denge arzusunda olduğunuz bu günde aile büyükleri ile otorite çatışmalardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Eşinizin beklenmedik tepkileri zorlayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün dinlenmek ve kendi kendinize vakit geçirmek isterken iş ile ilgili önemli bir müşteri, sözleşme ya da mecburi bir seyahat zorlayıcı olabilir. İş yerinizde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal yaşantınızda denge ve uyumun önemli olacağı, finansal konularda çıkar çatışmalarından uzak durmanız gereken bir gün olacak. Aşırı ya da beklenmedik riskler almaktan kaçının.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendi gücünüzü ortaya koymak isterken kariyer ilişkilerinizde dengeyi ve uyumu bozabilirsiniz. Güçlü duygulara ve tutkulara kendinizi kaptırmamanız faydalı olacaktır. Bu 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün uzak seyahatler, uluslararası ve yabancılar ile ilişkiler, hukuki ya da akademik alanlarda ilişkilerinizde adil ve uyumlu olmaya özen göstermelisiniz. Ani program değişiklikleri söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Vergi, miras, sigorta, kredi vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili görüşmelerinizde güçlü kişilerle itilaftan uzak durmalısınız. Ani ve tepkisel kararlar zarara yol açabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem