18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

İlişkilerde denge ve uyuma dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile çatışmalardan kaçınmalısınız. Tepkisel davranışlar işleri zorlaştırabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde ilişkilerinizde dengeye önem göstermelisiniz. Seyahat ve eğitim programları ile ilgili aksaklıklar ortaya çıkabilir. Öğleden itibaren beklenmedik gelişmeler programı bozabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bu sabah Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla ilgili finansal bir konuda zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi korumak isterken sosyal çevrenizden beklenmedik bir tepki zorlayıcı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günün ilk yarısında ev ve aile içinde denge ve huzur isteyebilirsiniz ancak eş ya da ortağınız ile otorite çatışmaları zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra iş sürprizlerle planları bozabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu sabah İş yerinizde iletişim ve seyahatlerde dikkatli olmalısınız. otorite figürleri ile çatışmalardan kaçınmalısınız. Uzak seyahatler ya da hukuki konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Finansal riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Özellikle bugün lüks bir yatırıma aniden karar vermek zarara yol açabilir. Daha ziyade maddi konularda dengeli davranmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayatınızda huzur ve denge arzusunda olduğunuz bu günde aile büyükleri ile otorite çatışmalardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Eşinizin beklenmedik tepkileri zorlayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün dinlenmek ve kendi kendinize vakit geçirmek isterken iş ile ilgili önemli bir müşteri, sözleşme ya da mecburi bir seyahat zorlayıcı olabilir. İş yerinizde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal yaşantınızda denge ve uyumun önemli olacağı, finansal konularda çıkar çatışmalarından uzak durmanız gereken bir gün olacak. Aşırı ya da beklenmedik riskler almaktan kaçının.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendi gücünüzü ortaya koymak isterken kariyer ilişkilerinizde dengeyi ve uyumu bozabilirsiniz. Güçlü duygulara ve tutkulara kendinizi kaptırmamanız faydalı olacaktır. Bu 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün uzak seyahatler, uluslararası ve yabancılar ile ilişkiler, hukuki ya da akademik alanlarda ilişkilerinizde adil ve uyumlu olmaya özen göstermelisiniz. Ani program değişiklikleri söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Vergi, miras, sigorta, kredi vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili görüşmelerinizde güçlü kişilerle itilaftan uzak durmalısınız. Ani ve tepkisel kararlar zarara yol açabilir.