20 Mayıs Günlük Burç Yorumları


Koç:
İletişimin hızlanacağı bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Kısa seyahatler, eğitimler, sözleşmeler, yazışmalar bütün zamanınızı alabilir. Telefonunuzun susmayacağından emin olabilirsiniz.

Boğa:
Finansal durumunuzla ilgili gelişmelerin hareketleneceği bir aya giriyorsunuz. Yatırımlar veya girişimleriniz için araştırma yapmak için uygun bir dönem olacak.

İkizler:
Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz ve kendinize güvendiğiniz bir dönem olacak. İkili ilişkilerde gelişmeler hız kazanıyor. Kendi gelişiminize zaman ayırmanız faydalı olacaktır.

Yengeç:
Kendinize vakit ayırmanız için harika bir döneme giriyorsunuz. Evinizde daha çok vakit geçirmeli, geleceğe yönelik zihninizdeki planlarınızı toparlamalısınız.

Aslan:
Önümüzdeki bir ay boyunca sosyal aktiviteleriniz hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla ve kulüp, dernek gibi organizasyonlarda hareketli bir ay geçireceksiniz. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Başak:
Kariyerinizde parlayacaksınız. Geçtiğimiz aylarda yaptıklarınızın ödüllendirilmediği, takdir görmediğinizi düşünmüş olabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca emekleriniz ödüllendirilecek.

Terazi:
İdealleriniz ve inançlarınız doğrultusunda kişilerle bir araya geleceğiniz, entellektüel paylaşımlarda bulunacağınız bir ay olacak. Gelişiminiz ve geleceğiniz fikirsel açıdan ön planda.

Akrep:
Kendinize dönerek hayatta gerçekleştirmek istediklerinizi tanımlamaya ayıracağınız bir ay olacak. Hayatınız ve en önemlisi düşünce tarzınızı gözden geçireceksiniz.

Yay:
İkili ilişkikerinizde iletişimin önem kazanacağı ama özellikle eş ve ortağınızla geleceğe yönelik plan ve fikirlerinizi paylaşacağınız bir ay sizi bekliyor. Yeni biri akıl yoluyla kalbinizi çalabilir.

Oğlak:
Günlük hayatınızı daha sağlıklı, daha rahat bir düzene sokabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı rahatlıkla dile getirebileceğiniz bir ay olacak.

Kova:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sanatsal faaliyetlere katılabilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Bir ay süresince yeni bir ilişkiye adım atabileceğiniz kişilerle görüşebilirsiniz.

Balık:
Aile bireyleri ile sıkça bir araya geleceğiniz bir ay sizi bekliyor. Uzak akrabalarınızla telefonla da olsa görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Büyük aile toplantıları için güzel bir dönem.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova