20 Mayıs Günlük Burç Yorumları


Koç:
İletişimin hızlanacağı bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Kısa seyahatler, eğitimler, sözleşmeler, yazışmalar bütün zamanınızı alabilir. Telefonunuzun susmayacağından emin olabilirsiniz.

Boğa:
Finansal durumunuzla ilgili gelişmelerin hareketleneceği bir aya giriyorsunuz. Yatırımlar veya girişimleriniz için araştırma yapmak için uygun bir dönem olacak.

İkizler:
Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz ve kendinize güvendiğiniz bir dönem olacak. İkili ilişkilerde gelişmeler hız kazanıyor. Kendi gelişiminize zaman ayırmanız faydalı olacaktır.

Yengeç:
Kendinize vakit ayırmanız için harika bir döneme giriyorsunuz. Evinizde daha çok vakit geçirmeli, geleceğe yönelik zihninizdeki planlarınızı toparlamalısınız.

Aslan:
Önümüzdeki bir ay boyunca sosyal aktiviteleriniz hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla ve kulüp, dernek gibi organizasyonlarda hareketli bir ay geçireceksiniz. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Başak:
Kariyerinizde parlayacaksınız. Geçtiğimiz aylarda yaptıklarınızın ödüllendirilmediği, takdir görmediğinizi düşünmüş olabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca emekleriniz ödüllendirilecek.

Terazi:
İdealleriniz ve inançlarınız doğrultusunda kişilerle bir araya geleceğiniz, entellektüel paylaşımlarda bulunacağınız bir ay olacak. Gelişiminiz ve geleceğiniz fikirsel açıdan ön planda.

Akrep:
Kendinize dönerek hayatta gerçekleştirmek istediklerinizi tanımlamaya ayıracağınız bir ay olacak. Hayatınız ve en önemlisi düşünce tarzınızı gözden geçireceksiniz.

Yay:
İkili ilişkikerinizde iletişimin önem kazanacağı ama özellikle eş ve ortağınızla geleceğe yönelik plan ve fikirlerinizi paylaşacağınız bir ay sizi bekliyor. Yeni biri akıl yoluyla kalbinizi çalabilir.

Oğlak:
Günlük hayatınızı daha sağlıklı, daha rahat bir düzene sokabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı rahatlıkla dile getirebileceğiniz bir ay olacak.

Kova:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sanatsal faaliyetlere katılabilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Bir ay süresince yeni bir ilişkiye adım atabileceğiniz kişilerle görüşebilirsiniz.

Balık:
Aile bireyleri ile sıkça bir araya geleceğiniz bir ay sizi bekliyor. Uzak akrabalarınızla telefonla da olsa görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Büyük aile toplantıları için güzel bir dönem.