23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Maddi konularda üç haftadır yaşadığınız durağanlık ve aksaklıklar sona eriyor. Nakit akışınızı yeniden düzenleyebilir ve bugünden itibaren sağlam adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bir süredir kendinizi yeterince anlatamadığınızı hissediyor ya da iletişim problemleri çekiyor olabilirsiniz. Bugünden itibaren iletişim, eğitim ve seyahatler hız kazanıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bir süredir kendinizi ifade etmekte yeterli hissetmediğiniz ya da iç dünyanıza yöneldiğiniz için sakin bir hayat tercih etmiş olabilirsin. Yaratıcı projeler üzerinde ilerlemeye başlıyorsun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Merkür'ün geri hareketi sona erdi. Artık hayallerinize ve umutlarınıza ulaşmak için fikirlerinizi hayata geçirmek için sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Sosyal günler başlıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili yeni fırsatlara hazır olun. Son üç haftadır iletişim ve Bilgi akışında yaşanan aksaklıklar sona eriyor. Kendinizi ve fikirlerinizi ortaya koymak için somut adımlar atabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Uluslararası, hukuki, akademik,medya ve uzak seyahatler ile ilgili aksaklıklar sona eriyor. Artık Yeni adımlar atabilir ve kendinizi daha iyi ifade etmek için yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kredi, sigorta, vergi,miras vb gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yaşanan aksaklıklar,yavaşlama ortadan kalkıyor. Yeniden fikirlerinizi hayata geçirmek için adım atmaya başlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerde, eş ve ortağınız ile iletişimde yaşadığınız durağanlık sona erecek. Karşılıklı iletişim ve fikir paylaşımı ile ilişkinizde yeni adımlar atabilir; bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Günlük yaşantınızda ve iş ortamında yaşanan iletişim sıkıntıları bitiyor. Ertelenen toplantılar, görüşülmesi gereken telefonlar ile hareketli bir hafta başlangıcı yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayattan keyif aldığınız şeyleri yapmak, sevdiğinizle romantik planlar ya da çocuklarınızın eğitimi ile ilgili kararlar konusunda kararsızlık bitiyor. Bugünden itibaren yeni adımlar atabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenize fikirlerinizi aktarmak; ev ve emlak işleri ile ilgili kararlar almak ya da fikrinizi hayata geçirmekte yaşadığınız zorlantılar sona eriyor. Ev alım, satım, kira işleri hızlanabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Eğitim, seyahat, seminer, sözleşme, anlaşma vb konularda yaşadığınız durağanlık ve aksaklıklar sona eriyor. Kendinizi daha rahat ifade edebilir ; yeni anlaşma, sözleşme v.b ilerleyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

31 Ocak Aslan Burcunda Ay Tutulması