23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Maddi konularda üç haftadır yaşadığınız durağanlık ve aksaklıklar sona eriyor. Nakit akışınızı yeniden düzenleyebilir ve bugünden itibaren sağlam adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bir süredir kendinizi yeterince anlatamadığınızı hissediyor ya da iletişim problemleri çekiyor olabilirsiniz. Bugünden itibaren iletişim, eğitim ve seyahatler hız kazanıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bir süredir kendinizi ifade etmekte yeterli hissetmediğiniz ya da iç dünyanıza yöneldiğiniz için sakin bir hayat tercih etmiş olabilirsin. Yaratıcı projeler üzerinde ilerlemeye başlıyorsun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Merkür'ün geri hareketi sona erdi. Artık hayallerinize ve umutlarınıza ulaşmak için fikirlerinizi hayata geçirmek için sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Sosyal günler başlıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili yeni fırsatlara hazır olun. Son üç haftadır iletişim ve Bilgi akışında yaşanan aksaklıklar sona eriyor. Kendinizi ve fikirlerinizi ortaya koymak için somut adımlar atabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Uluslararası, hukuki, akademik,medya ve uzak seyahatler ile ilgili aksaklıklar sona eriyor. Artık Yeni adımlar atabilir ve kendinizi daha iyi ifade etmek için yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kredi, sigorta, vergi,miras vb gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yaşanan aksaklıklar,yavaşlama ortadan kalkıyor. Yeniden fikirlerinizi hayata geçirmek için adım atmaya başlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerde, eş ve ortağınız ile iletişimde yaşadığınız durağanlık sona erecek. Karşılıklı iletişim ve fikir paylaşımı ile ilişkinizde yeni adımlar atabilir; bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Günlük yaşantınızda ve iş ortamında yaşanan iletişim sıkıntıları bitiyor. Ertelenen toplantılar, görüşülmesi gereken telefonlar ile hareketli bir hafta başlangıcı yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayattan keyif aldığınız şeyleri yapmak, sevdiğinizle romantik planlar ya da çocuklarınızın eğitimi ile ilgili kararlar konusunda kararsızlık bitiyor. Bugünden itibaren yeni adımlar atabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenize fikirlerinizi aktarmak; ev ve emlak işleri ile ilgili kararlar almak ya da fikrinizi hayata geçirmekte yaşadığınız zorlantılar sona eriyor. Ev alım, satım, kira işleri hızlanabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Eğitim, seyahat, seminer, sözleşme, anlaşma vb konularda yaşadığınız durağanlık ve aksaklıklar sona eriyor. Kendinizi daha rahat ifade edebilir ; yeni anlaşma, sözleşme v.b ilerleyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem