24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Haziran 17’ye kadar İkizler burcunda kalacak olan Venüs ile iletişim, eğitim, sözleşme vb olumlu adımlar kaydedebilirsiniz. Bu hafta ideallerinize yönelik ikna çabalarından uzak durmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Venüs’ün İkizler Burcuna geçişi ile nakit akışınızda artış gözlenebilir. İlişkilerinizi kullanarak yeni satış vb yapabilirsiniz. Bu hafta ortak gelirler ve kendi gelirleriniz arasında denge önemli.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aşk ve bereket gezegeni Venüs burcunuza geçiyor. 17 Haziran’a kadar hem ilişkilerinizde, iletişiminizde hem de dış görünüşünüzde cazibeniz yüksek. Ortaklıklarda ilişkilere bu hafta dikkat etmelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Venüs’ün 17 Haziran’a kadar İkizler burcunda seyri süresince sevdiğinizle gözden uzak dinlenceler isteyebilirsiniz. Bu hafta boyunca iş yerinde hareketlilik ile dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
17 Haziran’a kadar Venüs İkizler burcunda. Bu süreçte sosyal organizasyonlarda yer almak ve arkadaşlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Ancak bu hafta kendi istekleriniz ile dengelemelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizde ilişkilerinizi olumlu yönde kullanabileceğiniz; daha sosyal bir süreç başlıyor. Venüs 17 Haziran’a kadar İkizler burcunda olacak. Ancak bu hafta ev ve iş dengesi zorlayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Venüs İkizler burcuna geçiyor. 17 Haziran’a kadar gelecek hedeflerinize “aşk”ı katabilir, ya da farklı kültürlerden kişilerle programlar yapabilirsiniz. Günlük iş ve idealler arasında kalabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
17 Haziran’a kadar miras, kredi, sigorta, vergi vb konularda ikili ilişkilerinizi ve tatlı dilinizi kullanarak olumlu sonuçlar elde edebileceğiniz bir süreç başlıyor. Bu hafta dengeyi kurmaya çalışmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Venüs’ün İkizler burcuna geçişi ile özel ve iş ilişkilerinizde denge, uyum, cazibe, tatlı dil ön plana çıkıyor. Bu hafta kendi istekleriniz ve karşınızdakinin isteklerini dengelemek zor olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
17 Haziran’a kadar iş yerinizde, günlük yaşantınızda aklınız ve tatlı dilinizle cazibenizi ortaya koyabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Toplantılar, görüşme ve sunumlar için güzel bir süreç olacak.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Aşk kapıda! Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, 17 Haziran’a kadar flörtçü yanınızı ortaya çıkaracak. Yeni bir aşk ya da bebek haberi alabilir ya da çocuklarınızın eğitimine yönelebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Venüs’ün 17 Haziran’a kadar İkizler burcuna geçişi ile birlikte evinizde misafir ağırlamak, aile bireyleri ile bir araya gelmek ya da emlak işleri hızlanabilir. Bu hafta iş-ev dengesini korumaya çalışın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

31 Ocak Aslan Burcunda Ay Tutulması