24 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Haziran 17’ye kadar İkizler burcunda kalacak olan Venüs ile iletişim, eğitim, sözleşme vb olumlu adımlar kaydedebilirsiniz. Bu hafta ideallerinize yönelik ikna çabalarından uzak durmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Venüs’ün İkizler Burcuna geçişi ile nakit akışınızda artış gözlenebilir. İlişkilerinizi kullanarak yeni satış vb yapabilirsiniz. Bu hafta ortak gelirler ve kendi gelirleriniz arasında denge önemli.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aşk ve bereket gezegeni Venüs burcunuza geçiyor. 17 Haziran’a kadar hem ilişkilerinizde, iletişiminizde hem de dış görünüşünüzde cazibeniz yüksek. Ortaklıklarda ilişkilere bu hafta dikkat etmelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Venüs’ün 17 Haziran’a kadar İkizler burcunda seyri süresince sevdiğinizle gözden uzak dinlenceler isteyebilirsiniz. Bu hafta boyunca iş yerinde hareketlilik ile dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
17 Haziran’a kadar Venüs İkizler burcunda. Bu süreçte sosyal organizasyonlarda yer almak ve arkadaşlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Ancak bu hafta kendi istekleriniz ile dengelemelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizde ilişkilerinizi olumlu yönde kullanabileceğiniz; daha sosyal bir süreç başlıyor. Venüs 17 Haziran’a kadar İkizler burcunda olacak. Ancak bu hafta ev ve iş dengesi zorlayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Venüs İkizler burcuna geçiyor. 17 Haziran’a kadar gelecek hedeflerinize “aşk”ı katabilir, ya da farklı kültürlerden kişilerle programlar yapabilirsiniz. Günlük iş ve idealler arasında kalabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
17 Haziran’a kadar miras, kredi, sigorta, vergi vb konularda ikili ilişkilerinizi ve tatlı dilinizi kullanarak olumlu sonuçlar elde edebileceğiniz bir süreç başlıyor. Bu hafta dengeyi kurmaya çalışmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Venüs’ün İkizler burcuna geçişi ile özel ve iş ilişkilerinizde denge, uyum, cazibe, tatlı dil ön plana çıkıyor. Bu hafta kendi istekleriniz ve karşınızdakinin isteklerini dengelemek zor olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
17 Haziran’a kadar iş yerinizde, günlük yaşantınızda aklınız ve tatlı dilinizle cazibenizi ortaya koyabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Toplantılar, görüşme ve sunumlar için güzel bir süreç olacak.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Aşk kapıda! Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, 17 Haziran’a kadar flörtçü yanınızı ortaya çıkaracak. Yeni bir aşk ya da bebek haberi alabilir ya da çocuklarınızın eğitimine yönelebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Venüs’ün 17 Haziran’a kadar İkizler burcuna geçişi ile birlikte evinizde misafir ağırlamak, aile bireyleri ile bir araya gelmek ya da emlak işleri hızlanabilir. Bu hafta iş-ev dengesini korumaya çalışın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem