25 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyerinize odaklanacağınız bu sabah çalışma ortamınızı, ekibinizi geliştirmek ve finansal durumunuz hakkında kararlar almak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra otorite figürleri ile zorluk yaşanabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayat felsefenizi paylaşan kişiler, sosyal yardım kuruluşları ile bir araya gelebilirsiniz. Yaratıcılığı ve ikna kabiliyetinizi birlikte kullanabilirsiniz. Hukuki,akademik otorite figürlerine dikkat.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili stratejik, ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde ev ve aileden alacağınız destek ile kolay adım atabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Eşinizle birlikte bir eğitim ya da kısa seyahat planlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güzel haberler alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde finansal ve geleceğe yönelik kararlar için görüşmeler ve toplantılarla yoğun bir gün olabilir. Sabah işler akışında ve rahat ilerlese de öğleden sonra üstlerle zorluk çıkabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevgilinizle, çocuklarınızla ve hobilerinize vakit ayırmaktan keyif alacağınız bir gün olacak. Uzak seyahatler, eğitim programları planlanabilir. Öğleden sonra güç savaşlarından kaçının.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün ev ve aile ile ilgili işleri ele alabilirsiniz. Öğleye kadar ortak gelirleriniz, kredi, miras, vergi, sigorta vb işler yolunda gidebilir. Aile büyükleri ile ilişkilerde öğleden sonra dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eğitim, iletişim, seminer, sözleşme, anlaşma vb ile stratejik planlar, görüşmelerle yoğun bir gün olabilir. Sosyalleşmek, eşinizle fikir alışverişinde bulunmak isteyebilirsiniz. Kelimelerinize dikkat.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ve günlük yaşantınız ile ilgili finansal durumunuzu değerlendireceğiniz; gelişim için stratejik kararlar alabileceğiniz bir sabah olabilir. Öğleden sonra büyük kararlar almayın.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün uluslararası, hukuki ya da akademik alanlarda gelişiminiz için adımlar atmak isteyebilir; yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Otoriteler ile güç savaşlarından kaçının.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde kendi başınıza ev ve emlak işleri ile ilgili bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Kredi almak,  ortak gelirleriniz ile yatırım fırsatlarınızı değerlendirmek için düşünebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda yöneticilik ve liderlik becerileriniz ile iletişim ve ikna yeteneklerinizi birleştirebileceğiniz bir gün olacak. Özellikle ikili ilişkilerde iyisiniz. Öğleden sonra güç savaşlarına dikkat.