25 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyerinize odaklanacağınız bu sabah çalışma ortamınızı, ekibinizi geliştirmek ve finansal durumunuz hakkında kararlar almak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra otorite figürleri ile zorluk yaşanabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayat felsefenizi paylaşan kişiler, sosyal yardım kuruluşları ile bir araya gelebilirsiniz. Yaratıcılığı ve ikna kabiliyetinizi birlikte kullanabilirsiniz. Hukuki,akademik otorite figürlerine dikkat.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili stratejik, ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde ev ve aileden alacağınız destek ile kolay adım atabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Eşinizle birlikte bir eğitim ya da kısa seyahat planlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güzel haberler alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde finansal ve geleceğe yönelik kararlar için görüşmeler ve toplantılarla yoğun bir gün olabilir. Sabah işler akışında ve rahat ilerlese de öğleden sonra üstlerle zorluk çıkabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevgilinizle, çocuklarınızla ve hobilerinize vakit ayırmaktan keyif alacağınız bir gün olacak. Uzak seyahatler, eğitim programları planlanabilir. Öğleden sonra güç savaşlarından kaçının.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün ev ve aile ile ilgili işleri ele alabilirsiniz. Öğleye kadar ortak gelirleriniz, kredi, miras, vergi, sigorta vb işler yolunda gidebilir. Aile büyükleri ile ilişkilerde öğleden sonra dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eğitim, iletişim, seminer, sözleşme, anlaşma vb ile stratejik planlar, görüşmelerle yoğun bir gün olabilir. Sosyalleşmek, eşinizle fikir alışverişinde bulunmak isteyebilirsiniz. Kelimelerinize dikkat.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ve günlük yaşantınız ile ilgili finansal durumunuzu değerlendireceğiniz; gelişim için stratejik kararlar alabileceğiniz bir sabah olabilir. Öğleden sonra büyük kararlar almayın.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün uluslararası, hukuki ya da akademik alanlarda gelişiminiz için adımlar atmak isteyebilir; yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Otoriteler ile güç savaşlarından kaçının.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde kendi başınıza ev ve emlak işleri ile ilgili bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Kredi almak,  ortak gelirleriniz ile yatırım fırsatlarınızı değerlendirmek için düşünebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda yöneticilik ve liderlik becerileriniz ile iletişim ve ikna yeteneklerinizi birleştirebileceğiniz bir gün olacak. Özellikle ikili ilişkilerde iyisiniz. Öğleden sonra güç savaşlarına dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova