26 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün işiniz ile ilgili bir gelişim fırsatını hayata geçirebilir ve somut başarı elde edebilirsiniz. Aşırı olumlu hayaller yerine gerçekçi yaklaşımla verimli sonuç elde edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hoşlandığınız birine açılabilir ya da çocuklarınızın eğitimi için ilk taksiti yatırabilirsiniz. Yaratıcı bir projeyi hayata geçirmek için gerekli finansal yatırım için onay alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ev ve ailenizle ilgili eşinizle el sıkışmakta zorlanabilirsiniz. Bu ev kredisi, yeni bir ev ya da ailenizin genişlemesi olabilir. Aşırı iyimserlik ile gerçekçilik arasında bir orta nokta bulmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde toplantı, sözleşme, anlaşma, görüşme vb dikkatli olmakta fayda var. Aşırı iyimserlik, otorite figürlerinin desteğini almanızı zorlaştırabilir. Gelişim fırsatlarını kollayın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk, romantizm, eğlence, keyif, tatil için aşırı harcamalara meyilli olabilirsiniz. Gelirlerinizi göz önünde bulundurarak hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aile ile ilgili sorumluluklar ve kendi gelişim arzunuzu ortak bir noktada buluşturmalısınız. İdealleriniz babanız ya da aile büyükleri tarafından hoş karşılanmayabilir. Gerçekçi olun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Yakın akrabalar ve kardeşlerinizle zorluklar yaşayabilirsiniz. Aranızda Gizli saklı bilgilerin kalmaması için özen gösterin. Bir eğitim ya da programı tamamlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Umutlarınız ve hayalleriniz peşinde fazla iyimser ve rahat davranmak isteseniz de maddi zorunluluklar ayaklarınızın yere basmasını sağlayacak. Gerçekçi olduğunuz sürece kazanacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili gelişim fırsatları sizi bekliyor. Kendinizi sorumluluklar ve yapılması gereken işler sebebi ile baskı altında hissedebilirsiniz. Ancak gerçekçi adımlar atabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uzak seyahatler, uluslararası projeler, farklı felsefeler ile gelişmek isteyebilirsiniz. Ortak nokta bulmak için Üzerinde kendi başınıza çalıştığınız projeleri gerçekçi bir şekilde ele almalısınız. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili gelişim ve geleceğe yönelik adımlar atma arzunuz sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteği ile gerçeğe dönüşebilir. Aşırı iyimserlik zorlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Yeni Ortaklıklar ile genişleyerek  Kariyerinizde somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak otorite figürleri bu iyimserliğiniz ile çatışabilirsiniz. Gerçekçi olabilir ve hayallerinize ulaşabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem