26 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün işiniz ile ilgili bir gelişim fırsatını hayata geçirebilir ve somut başarı elde edebilirsiniz. Aşırı olumlu hayaller yerine gerçekçi yaklaşımla verimli sonuç elde edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hoşlandığınız birine açılabilir ya da çocuklarınızın eğitimi için ilk taksiti yatırabilirsiniz. Yaratıcı bir projeyi hayata geçirmek için gerekli finansal yatırım için onay alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ev ve ailenizle ilgili eşinizle el sıkışmakta zorlanabilirsiniz. Bu ev kredisi, yeni bir ev ya da ailenizin genişlemesi olabilir. Aşırı iyimserlik ile gerçekçilik arasında bir orta nokta bulmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde toplantı, sözleşme, anlaşma, görüşme vb dikkatli olmakta fayda var. Aşırı iyimserlik, otorite figürlerinin desteğini almanızı zorlaştırabilir. Gelişim fırsatlarını kollayın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk, romantizm, eğlence, keyif, tatil için aşırı harcamalara meyilli olabilirsiniz. Gelirlerinizi göz önünde bulundurarak hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aile ile ilgili sorumluluklar ve kendi gelişim arzunuzu ortak bir noktada buluşturmalısınız. İdealleriniz babanız ya da aile büyükleri tarafından hoş karşılanmayabilir. Gerçekçi olun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Yakın akrabalar ve kardeşlerinizle zorluklar yaşayabilirsiniz. Aranızda Gizli saklı bilgilerin kalmaması için özen gösterin. Bir eğitim ya da programı tamamlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Umutlarınız ve hayalleriniz peşinde fazla iyimser ve rahat davranmak isteseniz de maddi zorunluluklar ayaklarınızın yere basmasını sağlayacak. Gerçekçi olduğunuz sürece kazanacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili gelişim fırsatları sizi bekliyor. Kendinizi sorumluluklar ve yapılması gereken işler sebebi ile baskı altında hissedebilirsiniz. Ancak gerçekçi adımlar atabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uzak seyahatler, uluslararası projeler, farklı felsefeler ile gelişmek isteyebilirsiniz. Ortak nokta bulmak için Üzerinde kendi başınıza çalıştığınız projeleri gerçekçi bir şekilde ele almalısınız. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili gelişim ve geleceğe yönelik adımlar atma arzunuz sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteği ile gerçeğe dönüşebilir. Aşırı iyimserlik zorlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Yeni Ortaklıklar ile genişleyerek  Kariyerinizde somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak otorite figürleri bu iyimserliğiniz ile çatışabilirsiniz. Gerçekçi olabilir ve hayallerinize ulaşabilirsiniz.