27 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Mars'ın Akrep Burcu'nda geri harekete geçişi ile gelir dışı kaynak ve ortak gelirle ilgili içten motive ve cesaretli olabilirsiniz. Ancak 30 Haziran'a kadar kredi, sigorta vb konularda aksaklıklara karşı dikkat.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Mars bugün Akrep Burcuna gerilemeye başlıyor. 30 Haziran'a  kadar bu burçta hareketi ikili ilişkiler, ortaklık, evlilik, nişan vb yeni kararları dikkatli almalısınız. Evliyseniz ilişkinizde aksaklıklara dikkat.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde ya da günlük rutininizde yapmayı arzu ettiğiniz konularda aksaklıklar ile karşılayabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünden 30 Haziran'a kadar enerjiniz düşük olabilir; sağlığa dikkat.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk hayatınızda eskiler gündeme geliyor. Çocuklar ve romantik ilişkilerinizle ilgili alanda Mars'ın geri hareketi ile çatışmalardan, agresif tavırlara işaret ediyor. Spekülatif ve finansal konularda Risk almak zorlayabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile birlikte ev yaşantınız hareketlilik kazanıyor. 30 Haziran'a  kadar bu dönemde aile, ev, emlak vb konularda geçmişten gelen problemler ortaya çıkabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile yazılı-sözlü iletişimde, trafikte dikkatli olmanız gereken bir süreç başlıyor. 30 Haziran'a kadar eğitim, kısa seyahat, anlaşma, sözleşme v.b geçmiş aksaklıklar yeniden ortaya çıkabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
30 Haziran'a kadar Gelirlerinizi elinizde tutmak isteyebileceğiniz bir dönem başlıyor. Mars'ın Akrep Burcu'nda geri hareketi ile Risk almayı arzu edebilir; harekete geçemeyebilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Mars'ın burcunuzda geri hareketi  ile birlikte enerji ve motivasyonunuzun düştüğünü  hissedebilirsiniz. 30 Haziran'a kadar Hedef ve isteklerinize gözden geçirelim, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Mars Akrep Burcunda geri harekete geçiyor. Gizli ve mistik konularda araştırma yapmak; gizli sırları açığa çıkarmak için uğraşabilirsiniz. 30 Haziran'a kadar kendi projelerinizi olgunlaştırabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
30 Haziran'a kadar geri harekette Akrep Burcunda seyredecek olan Mars, dostluklarınızı gözden geçirmenize sebep olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetlere katılmak rahatlatabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizle ilgili cesaretinizi yeteri kadar ortaya koyamayabilirsiniz. 30 Haziran'a kadar Akrep Burcunda seyredecek olan Mars daha fazla çalışma ve Risk almak için hırsa sebep olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile birlikte 30 Haziran'a kadar akademik, hukuki ve uluslararası konularda aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Uzak seyahatler vb dikkatli planlar yapmalısınız.Sent from my iPhone