27 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Mars'ın Akrep Burcu'nda geri harekete geçişi ile gelir dışı kaynak ve ortak gelirle ilgili içten motive ve cesaretli olabilirsiniz. Ancak 30 Haziran'a kadar kredi, sigorta vb konularda aksaklıklara karşı dikkat.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Mars bugün Akrep Burcuna gerilemeye başlıyor. 30 Haziran'a  kadar bu burçta hareketi ikili ilişkiler, ortaklık, evlilik, nişan vb yeni kararları dikkatli almalısınız. Evliyseniz ilişkinizde aksaklıklara dikkat.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde ya da günlük rutininizde yapmayı arzu ettiğiniz konularda aksaklıklar ile karşılayabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünden 30 Haziran'a kadar enerjiniz düşük olabilir; sağlığa dikkat.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk hayatınızda eskiler gündeme geliyor. Çocuklar ve romantik ilişkilerinizle ilgili alanda Mars'ın geri hareketi ile çatışmalardan, agresif tavırlara işaret ediyor. Spekülatif ve finansal konularda Risk almak zorlayabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile birlikte ev yaşantınız hareketlilik kazanıyor. 30 Haziran'a  kadar bu dönemde aile, ev, emlak vb konularda geçmişten gelen problemler ortaya çıkabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile yazılı-sözlü iletişimde, trafikte dikkatli olmanız gereken bir süreç başlıyor. 30 Haziran'a kadar eğitim, kısa seyahat, anlaşma, sözleşme v.b geçmiş aksaklıklar yeniden ortaya çıkabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
30 Haziran'a kadar Gelirlerinizi elinizde tutmak isteyebileceğiniz bir dönem başlıyor. Mars'ın Akrep Burcu'nda geri hareketi ile Risk almayı arzu edebilir; harekete geçemeyebilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Mars'ın burcunuzda geri hareketi  ile birlikte enerji ve motivasyonunuzun düştüğünü  hissedebilirsiniz. 30 Haziran'a kadar Hedef ve isteklerinize gözden geçirelim, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Mars Akrep Burcunda geri harekete geçiyor. Gizli ve mistik konularda araştırma yapmak; gizli sırları açığa çıkarmak için uğraşabilirsiniz. 30 Haziran'a kadar kendi projelerinizi olgunlaştırabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
30 Haziran'a kadar geri harekette Akrep Burcunda seyredecek olan Mars, dostluklarınızı gözden geçirmenize sebep olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetlere katılmak rahatlatabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizle ilgili cesaretinizi yeteri kadar ortaya koyamayabilirsiniz. 30 Haziran'a kadar Akrep Burcunda seyredecek olan Mars daha fazla çalışma ve Risk almak için hırsa sebep olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Mars'ın Akrep Burcu'na geçişi ile birlikte 30 Haziran'a kadar akademik, hukuki ve uluslararası konularda aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Uzak seyahatler vb dikkatli planlar yapmalısınız.Sent from my iPhone

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem