27 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün arkadaşlarınızla birlikte spontane programlarda yer almak keyif verebilir. Ekiplerle yaratıcı projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde sakarlıklara dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken Kariyeriniz ile ilgili konularda süprizler, sıra dışı, beklenmedik gelişmeler şaşırtıcı olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bu sabah ideal ve hedeflerinize ulaşmak ön planda olacak. Uzak seyahatler, sıra dışı kültürler ilginizi çekebilir. Akşam saatlerine doğru seyahatlerde kaza vb dikkatli olun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün metafizik ve okült konular ilginizi çekebilir. Gelir dışı kaynaklarınızla teknolojik bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde fevri harcamalara dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eşinizle birlikte sıra dışı, sürprizlerle dolu bir sabah geçirmeye hazır olun.  Spontane programlar ayrıca keyif verecek. Günün ikinci yarısında tepkisel tavırlardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün günlük rutininizde oyalandığınız detayları düzenlemeye girişebilirsiniz. İşle ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile programınızda ani değişiklikler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sevdiğinizle ve çocuklarınızla birlikte sürprizlerle dolu bir sabah sizi bekliyor. Yaratıcı hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sıra dışı programlar ile hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Evde sıra dışı bir sabaha hazır olun. Beklenmedik misafirler ya da sürprizler söz konusu olabilir. Ailenizle birlikte sosyal bir organizasyonda yer almak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu sabah spontane bir kısa seyahate çıkabilir ya da Zihninizi açacak orjinal bir eğitime, seminere katılabilirsiniz. Yakın akrabalarla, kardeşlerle bir araya gelmek keyif verebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Maddi konularda özgürlüğünüz ve bireyselliğiniz ön planda olacak. Sabah saatlerinde teknolojik bir yatırım için beklenmedik bir harcama yapabilirsiniz. Kendinizi zorlamayın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün bireysellik, özgürlük, sosyallik ihtiyacınız ön planda olacak. Şaşırtıcı gelişmeler ile hareketli bir sabah yaşayabilirsiniz. Öğleden itibaren Agresif tavırlardan kaçınmalısınız. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Dinlenmek ve rahatlamak için kendi kendinize çalışmak ve kafanızdaki orjinal fikirleri toparlamak isteyebilirsiniz. İnovatif çözümler çıkabilir. Kendinizi çok zorlamamalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova