27 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün arkadaşlarınızla birlikte spontane programlarda yer almak keyif verebilir. Ekiplerle yaratıcı projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde sakarlıklara dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken Kariyeriniz ile ilgili konularda süprizler, sıra dışı, beklenmedik gelişmeler şaşırtıcı olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bu sabah ideal ve hedeflerinize ulaşmak ön planda olacak. Uzak seyahatler, sıra dışı kültürler ilginizi çekebilir. Akşam saatlerine doğru seyahatlerde kaza vb dikkatli olun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün metafizik ve okült konular ilginizi çekebilir. Gelir dışı kaynaklarınızla teknolojik bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde fevri harcamalara dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eşinizle birlikte sıra dışı, sürprizlerle dolu bir sabah geçirmeye hazır olun.  Spontane programlar ayrıca keyif verecek. Günün ikinci yarısında tepkisel tavırlardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün günlük rutininizde oyalandığınız detayları düzenlemeye girişebilirsiniz. İşle ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile programınızda ani değişiklikler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sevdiğinizle ve çocuklarınızla birlikte sürprizlerle dolu bir sabah sizi bekliyor. Yaratıcı hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sıra dışı programlar ile hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Evde sıra dışı bir sabaha hazır olun. Beklenmedik misafirler ya da sürprizler söz konusu olabilir. Ailenizle birlikte sosyal bir organizasyonda yer almak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu sabah spontane bir kısa seyahate çıkabilir ya da Zihninizi açacak orjinal bir eğitime, seminere katılabilirsiniz. Yakın akrabalarla, kardeşlerle bir araya gelmek keyif verebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Maddi konularda özgürlüğünüz ve bireyselliğiniz ön planda olacak. Sabah saatlerinde teknolojik bir yatırım için beklenmedik bir harcama yapabilirsiniz. Kendinizi zorlamayın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün bireysellik, özgürlük, sosyallik ihtiyacınız ön planda olacak. Şaşırtıcı gelişmeler ile hareketli bir sabah yaşayabilirsiniz. Öğleden itibaren Agresif tavırlardan kaçınmalısınız. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Dinlenmek ve rahatlamak için kendi kendinize çalışmak ve kafanızdaki orjinal fikirleri toparlamak isteyebilirsiniz. İnovatif çözümler çıkabilir. Kendinizi çok zorlamamalısınız.