29 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Biraz miskin, biraz duygusal hissedeceğiniz bugünde günün ilk saatleri ikili ilişkiler açısından zorlu geçebilir. Günlük düzen ve İş ile ilgili sorumluluklar ve detaylar öğleden itibaren tüm vaktinizi alabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızla birlikte keyif yapmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda dikkatli olmanız gerekecek. Aşırı harcamalar ve rahatlık isteği arasında kalabilir; kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün Kariyeriniz ile ilgili ilham gerektiren konulara eğilebilirsiniz. Günün ilk saatlerinde hedefler, ilişkiler ile ilgili zorlantılar yaşanabilir. Kendinizi iş ilişkilerinizde baskı altında hissedebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uzak seyahatler, uluslararası projeler, hukuki ya da akademik konulara yoğunlaştığınız bir gün olabilir. Anlaşma, sözleşme, iletişim ve seyahatte yaşanabilecek zorluklar, iş ile ilgili baskı hissettirebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayatın tadını çıkarmak, keyif yapmak için sağlam yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Ancak aşırı harcamalara yönelebileceğiniz ve bunun baskısını hissedebileceğiniz bir gün olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İkili ilişkilerde hoşgörü ve fedakarlık arzunuz yüksek olacak. Günün ilk saatlerinde iş ilişkilerinde istekler ve ihtiyaçlar zorlayıcı olabilirken; akşama doğru aile büyükleri ile ilişkilerde duygusal çıkışlar yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kendinize dinlenmek ve rahatlamak için vakit ayırın. Özellikle seyahat ve iletişim ile ilgili çıkabilecek aksaklıklar duygusal baskı yaratabilir. İşlerinize duygusal yaklaşımlar zorlayıcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Keyif yapmak, hayatın tadını çıkarmak, sevdiğiniz ve çocuklarınıza karşı fedakarlık yapmak isterken sosyal zorunluluklar ve maddi engeller sebebi ile kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Evde, ailenizle birlikte keyif yapmak; rahatlamak isteyebilirsiniz. Ancak günün ilk saatlerinde ilişkiler; işiniz ile ilgili verilmesi gereken kararlar ve sorumluluklarınız öğleden itibaren baskı hissettirebilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eğitim, iletişim, kısa seyahatler, sözleşme, anlaşma vb konuların ön plana çıkacağı bugünde kendi kendinizi baskı altına alabilirsiniz. Özellikle trafikte dikkatli olmalı; aşırı idealist yaklaşımlara kapılmamalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün ikili ilişkiler, keyif, rahatlık, hoşgörü, fedakarlık, lüks adına aşırı harcamalara yönelebilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız alımlardan uzak durmalısınız. Duygusal güven ve maddi güven karışabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Duygusallığınız ve sezgileriniz oldukça yüksek. İkili ilişkilerde aşırı vericilik, fedakarlık ve hoşgörü sınırlarınızı zorlayabilir. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile  kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova