3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

İşinizde geçmişte göz ardı ettiğiniz ya da değerlendirme fırsatı bulamadığınız bir fırsat ortaya çıkabilir. Bu fırsatın Hem gelişiminiz hem de maddi kazançlarınıza olumlu etkisi olabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aşk ve romantizme doyacağınız bir gün olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eski aşklar ya da keyifli zamanlar ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ev ve emlak işleri ile ilgili bazı fırsatlar ortaya çıkabilir. Nereden geldiğini anlamasanız da hayalinizdeki evi bulabilirsiniz. İç güdülerinizin kuvvetli olacağı bir gün; dinlemeniz faydalı olacaktır. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Geleceğe yönelik hayallerinizi ve umutlarınız gerçekleştirmek için somut adımlar atabilirsiniz. Uzun süredir kovaladığınız bir fırsatı hayata geçirebilir; geliştiğinizi hissedebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizde gelirlerinizi arttıracak bir fırsat yakalayabilirsiniz. Önemli biri ya da otorite figürü ile geçmişten gelen bir konuyu ele alabilirsiniz. Nakit akışınızı olumlu alacağınız kesin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi geliştirebileceğiniz, hedeflerinize yönelik adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Fırsatları iyi değerlendirmeli ve akademik, uluslararası alanlara bakmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün şans sizden yana. Hayalinizde olan bir yatırım, gelir dışı kaynak, miras, sigorta,kredi vb konularda çözülme yakalayabilirsiniz. Sezgilerinizi dinleyin ve gelişime odaklanın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal çevrenizden önemli biri ile geleceğe yönelik ortaklık fırsatları görüşebilir ya da el sıkışabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için eş ya da ortağınızın desteğini alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyerinizde geçmişten gelen bir fırsatı yeniden gündeme getirmek için uygun bir gün. Özellikle gelişime odaklanabileceğiniz ve yükselebileceğiniz bir olanak kapınızı çalabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz uluslararası bir proje ya da akademik program ortaya çıkabilir. Sevdiğinizle romantik bir yolculuğa çıkabilir ya da yolculukta yeni biri ile tanışabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler, satın alma vb için harekete geçebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız olan ortak gelirler ya da kredi vb ile yatırım yapmak isteyebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Sevdiğinizle geleceğe yönelik hayallerinizi, İdeallerinizi ve planlarınızı paylaşmak için güzel bir gün olacak. Bir ortaklık vb sözleşmesinin yeniden gündeme gelmesi söz konusu olabilir.
U

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem