30 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinizi biraz yorgun ve dalgın hissetseniz de sezgileriniz ve ilham gücünüz oldukça yüksek olacak. Özellikle finansal ve kariyer odaklı kararlarda iç sesinize güvenin. Akşam sporu iyi gelebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlar ile bir araya gelmek, sosyal organizasyonlarda fikirlerinizi aktarmak için güzel bir gün olacak. Akademik,hukuki ya da uluslararası bir otorite figüründen destek fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Sigorta, kredi, vergi, yatırım vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili önemli birinin desteğini alabilirsiniz. Akşam enerjiniz yükseliyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uluslararası, akademik, hukuki, medya ya da yabancılar ile işlerde fikir paylaşımı ve ekip çalışması için uygun bir gün. Ortağınızın desteği ile kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle seyahat planlanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gelir dışı kaynaklarınız olan, vergi, sigorta, kredi vb konularda iş fikirlerinizi hayata geçirmek için adım atmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizden destek alabilir; harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Evlilik ve ortaklık gibi önemli ikili ilişkilerinizde  geleceğe yönelik fikirlerinizi, hayat felsefenizi, ideallerinizi paylaşabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sevdiğinizle çocuk sahibi olmayı konuşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Günlük yaşantınızı, düzeninizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Evden çalışmaya başlamak verimli olabilir. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda görüşebilirsiniz. Gün sonunda spor keyfi yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eşinizle çocuklarınız, yaratıcı projeleriniz, hobileriniz ve tatil planları hakkında konuşabilirsiniz. Ayrıca yakın akrabalar ya da kardeşlerle de iletişimde olmak ve onların desteğini almak mutlu edecek. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün evde ve aile ile ilgili konular, günlük düzen ön planda olabilir. Evden çalışarak gelir modelinizi ve nakit akışınızı değiştirecek bir sistem üzerinde fikir alışverişi yapabilirsiniz. Akşam enerjiniz yükseliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcı fikirlerinizi önemli bir sözleşme, anlaşma, görüşme, sunum, eğitim vb üzerinde kullanabilirsiniz. İkna kabiliyetiniz yüksek. Bugün fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak için bir araya gelebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Maddi konularda hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz. Ev, aile ve emlak işleri ile ilgili iç güdülerinize güvenin. Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Aile bireylerine duygularınızı aktarmak için de güzel bir gün olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İç güdülerinizin yüksek olduğu bugünde eğitim, seyahat, sözleşme, anlaşma vb konularda fikir alışverişi yapmak keyif verebilir. Ayrıca sosyal çevrenizden güçlü birinin desteğini de alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova