30 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinizi biraz yorgun ve dalgın hissetseniz de sezgileriniz ve ilham gücünüz oldukça yüksek olacak. Özellikle finansal ve kariyer odaklı kararlarda iç sesinize güvenin. Akşam sporu iyi gelebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlar ile bir araya gelmek, sosyal organizasyonlarda fikirlerinizi aktarmak için güzel bir gün olacak. Akademik,hukuki ya da uluslararası bir otorite figüründen destek fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Sigorta, kredi, vergi, yatırım vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili önemli birinin desteğini alabilirsiniz. Akşam enerjiniz yükseliyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uluslararası, akademik, hukuki, medya ya da yabancılar ile işlerde fikir paylaşımı ve ekip çalışması için uygun bir gün. Ortağınızın desteği ile kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle seyahat planlanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gelir dışı kaynaklarınız olan, vergi, sigorta, kredi vb konularda iş fikirlerinizi hayata geçirmek için adım atmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizden destek alabilir; harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Evlilik ve ortaklık gibi önemli ikili ilişkilerinizde  geleceğe yönelik fikirlerinizi, hayat felsefenizi, ideallerinizi paylaşabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Sevdiğinizle çocuk sahibi olmayı konuşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Günlük yaşantınızı, düzeninizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Evden çalışmaya başlamak verimli olabilir. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda görüşebilirsiniz. Gün sonunda spor keyfi yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eşinizle çocuklarınız, yaratıcı projeleriniz, hobileriniz ve tatil planları hakkında konuşabilirsiniz. Ayrıca yakın akrabalar ya da kardeşlerle de iletişimde olmak ve onların desteğini almak mutlu edecek. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün evde ve aile ile ilgili konular, günlük düzen ön planda olabilir. Evden çalışarak gelir modelinizi ve nakit akışınızı değiştirecek bir sistem üzerinde fikir alışverişi yapabilirsiniz. Akşam enerjiniz yükseliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcı fikirlerinizi önemli bir sözleşme, anlaşma, görüşme, sunum, eğitim vb üzerinde kullanabilirsiniz. İkna kabiliyetiniz yüksek. Bugün fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak için bir araya gelebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Maddi konularda hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz. Ev, aile ve emlak işleri ile ilgili iç güdülerinize güvenin. Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Aile bireylerine duygularınızı aktarmak için de güzel bir gün olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İç güdülerinizin yüksek olduğu bugünde eğitim, seyahat, sözleşme, anlaşma vb konularda fikir alışverişi yapmak keyif verebilir. Ayrıca sosyal çevrenizden güçlü birinin desteğini de alabilirsiniz.