31 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendinizi toplumun önde daha güçlü hissetmek için bazı alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz bazı değerlerin size kuvvet kattığını göreceksiniz. Kariyerinizle ilgili finansal kararlar verilebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün kendinizi uluslararası, hukuki, akademik yada medyatik bir alanda ifade etmek; fikirlerinizi beyan etmek güç verebilir. Uzak bir seyahat vizyonunuz açtığı gibi hayallerinizi de genişletebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Üzerinde yalnız çalıştığınız bir proje için yatırım yada finansman istemek, onay almak için güzel bir gün olabilir. Gelir dışı kaynaklarınızı yeniden yapılandırmak için çalışmalar yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızda geleceğe  yönelik hayallerinizi ve umutlarınızı paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Bekarsanız sosyal çevrenizden biriyle tanışmanız söz konusu olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz, iş yaşantınız, günlük rutinniz ile ilgili görüşmeler yapabileceğiniz; kararlar alabileceğiniz bir gün olacak. Fikirlerinizi üstlerinizle paylaşabilir ve Ortak bir noktada anlaşma yakalayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün medyada, uluslarası yada akademik alanda yaratıcılığınızı göstermenizi sağlayacak biri ile görüşebilirsiniz. Uzak bir seyahate çıkıyorsanız derinden etkileyecek biriyle tanışmanın söz konusu olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile, ev, emlak işleri için gelir dışı kaynaklarınızı kullanmak; geleceğe yönelik yatırım Fikirlerinizi ailenizle paylaşmak için güzel bir gün olabilir. Ev alım satım vb fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Önemli ortaklık vb anlaşma, sözleşme konularında karara varabilir; Önemli konuları değerlendirebilirsiniz. Ciddi bir ilişkiniz varsa evlilik vb konuşulabilir. Bakış açınızı değiştirecek birileriyle tanışabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İşiniz, günlük düzeniniz, ekibiniz, çalışma ortamınız yada sağlığınızla ilgili Önemli değişiklik kararları alabilirsiniz. Üstlerinizle birlikte finansal kararları değerlendireceğiniz bir gün olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yaratıcılığınızı, fikirlerinizi, kendinizi sahneye çıkarak gösterebileceğiniz; ikna kabiliyetini kullanarak başkalarını etkileyebileceğiniz bir gün olacak. Kendinizi bugün daha rahat ve güçlü hissedebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizle yada aile büyüklerinizle geçmişiyle ilgili gizli kalmış bir konu yada bir sırrı öğrenebilirsiniz. Tanımadığınız bir akrabanın ortaya çıkması söz konusu olabilir. Aile bağlarına bakış açınız değişebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü biri vasıtasıyla önemli bir sözleşme yada anlaşmaya imza atabilirsiniz. Kısa seyahatler, eğitimler ve diğer sosyal organizasyonlarda kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova