31 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendinizi toplumun önde daha güçlü hissetmek için bazı alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz bazı değerlerin size kuvvet kattığını göreceksiniz. Kariyerinizle ilgili finansal kararlar verilebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün kendinizi uluslararası, hukuki, akademik yada medyatik bir alanda ifade etmek; fikirlerinizi beyan etmek güç verebilir. Uzak bir seyahat vizyonunuz açtığı gibi hayallerinizi de genişletebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Üzerinde yalnız çalıştığınız bir proje için yatırım yada finansman istemek, onay almak için güzel bir gün olabilir. Gelir dışı kaynaklarınızı yeniden yapılandırmak için çalışmalar yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızda geleceğe  yönelik hayallerinizi ve umutlarınızı paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Bekarsanız sosyal çevrenizden biriyle tanışmanız söz konusu olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz, iş yaşantınız, günlük rutinniz ile ilgili görüşmeler yapabileceğiniz; kararlar alabileceğiniz bir gün olacak. Fikirlerinizi üstlerinizle paylaşabilir ve Ortak bir noktada anlaşma yakalayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün medyada, uluslarası yada akademik alanda yaratıcılığınızı göstermenizi sağlayacak biri ile görüşebilirsiniz. Uzak bir seyahate çıkıyorsanız derinden etkileyecek biriyle tanışmanın söz konusu olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile, ev, emlak işleri için gelir dışı kaynaklarınızı kullanmak; geleceğe yönelik yatırım Fikirlerinizi ailenizle paylaşmak için güzel bir gün olabilir. Ev alım satım vb fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Önemli ortaklık vb anlaşma, sözleşme konularında karara varabilir; Önemli konuları değerlendirebilirsiniz. Ciddi bir ilişkiniz varsa evlilik vb konuşulabilir. Bakış açınızı değiştirecek birileriyle tanışabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İşiniz, günlük düzeniniz, ekibiniz, çalışma ortamınız yada sağlığınızla ilgili Önemli değişiklik kararları alabilirsiniz. Üstlerinizle birlikte finansal kararları değerlendireceğiniz bir gün olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yaratıcılığınızı, fikirlerinizi, kendinizi sahneye çıkarak gösterebileceğiniz; ikna kabiliyetini kullanarak başkalarını etkileyebileceğiniz bir gün olacak. Kendinizi bugün daha rahat ve güçlü hissedebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizle yada aile büyüklerinizle geçmişiyle ilgili gizli kalmış bir konu yada bir sırrı öğrenebilirsiniz. Tanımadığınız bir akrabanın ortaya çıkması söz konusu olabilir. Aile bağlarına bakış açınız değişebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü biri vasıtasıyla önemli bir sözleşme yada anlaşmaya imza atabilirsiniz. Kısa seyahatler, eğitimler ve diğer sosyal organizasyonlarda kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz.