4 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Kendinizi enerjik ve motive hissedeceğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde sportif faaliyetler keyif verecek. Öğleden itibaren hukuki ya da akademik alanlarda somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Girişimleriniz için kendi kendinize çalışmak istediğiniz bir gün olabilir. Sabah gelir dışı kaynaklarınızla daha fazla risk almak için motive olabilir; sonrasında sonuçlar elde edebilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sosyal organizasyon, arkadaş ve ekiplerle birlikte çalışabileceğiniz enerjik bir gün olacak. Sabah eşinizle hayallerinize yönelik adımlar atabilirsiniz.  İlişkinizi güçlendirecek bir gün olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde hareketli bir güne hazır olun. Kariyeriniz ile ilgili cesur ve atak kararlar alabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren otorite figürleri ile somut adımlar atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Akademik, hukuki ya da uluslararası konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Hobileriniz ile ilgili keşifler yapmak isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün finansal Riskler almak isteyebilirsiniz. Evde yapılacak işler için sabah saatlerinde enerjiniz yüksek olacak. Öğleden itibaren ortak gelirler ile ilgili aile büyüklerinden destek alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ortaklıklar, ikili ilişkilerde atak ve cesur olabilirsiniz. Sabah saatlerinde eşinizle kısa bir seyahat ya da dürüst bir konuşma yapılabilir. Öğleden sonra ortaklık sözleşmeleri değerlendirilebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde iş yerinizde daha fazla para kazanmak, Risk almak için motive ve enerjik olabilirsiniz. Öğleden itibaren gelirleriniz ile ilgili somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayatın tadını çıkarmak, sevdiğiniz ya da çocuklarla ilgili riskler almak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde İdeallerinize yönelik motive hareket edebilirsiniz. Somut adımlar günün ikinci yarısında.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evde ya da aile ile ilgili yapılması gereken işler için enerjik olabilirsiniz. Evden çalışmak için verimli bir gün olabilir. Kendi başınıza çalışarak somut sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal organizasyonlarda görev almak ve fikirlerinizi ortaya koymak için uygun bir gün olacak. Motive ve cesur olabilirsiniz. Öğleden sonra otorite figürü birinden destek alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Kariyerinizde finansal riskler almak ve cesur davranmak için atak ve motive olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili görüşmek istediğiniz bir konu var ise öğleden sonra faydalı olabilir. Sözleri yazılı almalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova