4 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Kendinizi enerjik ve motive hissedeceğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde sportif faaliyetler keyif verecek. Öğleden itibaren hukuki ya da akademik alanlarda somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Girişimleriniz için kendi kendinize çalışmak istediğiniz bir gün olabilir. Sabah gelir dışı kaynaklarınızla daha fazla risk almak için motive olabilir; sonrasında sonuçlar elde edebilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sosyal organizasyon, arkadaş ve ekiplerle birlikte çalışabileceğiniz enerjik bir gün olacak. Sabah eşinizle hayallerinize yönelik adımlar atabilirsiniz.  İlişkinizi güçlendirecek bir gün olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde hareketli bir güne hazır olun. Kariyeriniz ile ilgili cesur ve atak kararlar alabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren otorite figürleri ile somut adımlar atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Akademik, hukuki ya da uluslararası konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Hobileriniz ile ilgili keşifler yapmak isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün finansal Riskler almak isteyebilirsiniz. Evde yapılacak işler için sabah saatlerinde enerjiniz yüksek olacak. Öğleden itibaren ortak gelirler ile ilgili aile büyüklerinden destek alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ortaklıklar, ikili ilişkilerde atak ve cesur olabilirsiniz. Sabah saatlerinde eşinizle kısa bir seyahat ya da dürüst bir konuşma yapılabilir. Öğleden sonra ortaklık sözleşmeleri değerlendirilebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde iş yerinizde daha fazla para kazanmak, Risk almak için motive ve enerjik olabilirsiniz. Öğleden itibaren gelirleriniz ile ilgili somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayatın tadını çıkarmak, sevdiğiniz ya da çocuklarla ilgili riskler almak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde İdeallerinize yönelik motive hareket edebilirsiniz. Somut adımlar günün ikinci yarısında.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evde ya da aile ile ilgili yapılması gereken işler için enerjik olabilirsiniz. Evden çalışmak için verimli bir gün olabilir. Kendi başınıza çalışarak somut sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal organizasyonlarda görev almak ve fikirlerinizi ortaya koymak için uygun bir gün olacak. Motive ve cesur olabilirsiniz. Öğleden sonra otorite figürü birinden destek alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Kariyerinizde finansal riskler almak ve cesur davranmak için atak ve motive olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili görüşmek istediğiniz bir konu var ise öğleden sonra faydalı olabilir. Sözleri yazılı almalısınız.