5 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün enerjik, motive ve cesur hissedebilirsiniz. Hedeflerinize  yönelik adımlar atmak isteseniz de bir sonuca ulaşmak mümkün olmayabilir. Yeni bir işe girişmek yerine işleri tamamlamalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İşlerinizi kendi başınıza halletmek; girişim fikirlerinizi projelendirmek isteyebilirsiniz. Bugün yeni bir adım atmak verimli olmayabilir. Somut sonuç alınabilecek bir gün olmayacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ekipler ve arkadaşlar ile hareketli, aktif bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi cesur hissetseniz de risk almak ya da yeni bir başlangıçtan ziyade eski işleri toparlamanız faydalı olacaktır. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili bir çok girişim fikriniz olabilir. Kendinizi yeni atılımlar için cesur ve motive hissedeceğiniz bu günde enerjinizi elinizdeki işleri bitirmeye yönlendirmeniz faydalı olur.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yeni şeyler öğrenmek, yerler gezmek, vizyonunuzu geliştirmek için motive olabilirsiniz. Sportif aktivitelere yönelmek daha faydalı olabilir. Yeni bir girişim sonuç veremeyebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Miras, sigorta,kredi, vergi vb işler için koşturmacalı bir gün olabilir. Eşiniz ya da ortağınızla ortak gelirleriniz hakkında çalışmanız gereken konulara eğilebilirsiniz. Yeni kararlar havada kalabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde duygusal anlamda hareketli bir gün olabilir. Eşiniz ya da ortağınızla birlikte sportif aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde sürprizler şaşırtabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde hareketli bir gün sizi bekliyor. Günlük işlerinizi tamamlamak faydalı olur. Sportif aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Akşam eşinizle rahatlamak keyif verecek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün hayattan keyif aldığınız hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Turizm ya da çocuklara yönelik bir işiniz var ise elinizdeki işleri toparlamanız faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evde yapılması gereken işler için enerjik ve motive olabilirsiniz. Evden çalışmak için verimli bir gün. Yeni bir girişimden sonuç alamayabilirsiniz. Akşam Sevdiğinizle keyif yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yapılması gereken toplantılar, görüşülmesi gereken telefonlar ile hareketli bir gün olabilir. Trafikte de oldukça vakit harcayabilirsiniz. Akşam evde rahatlamak mümkün olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Maddi konularda kendinizi cesur hissetseniz de risk almak için uygun bir gün olmayabilir. Yapılması gereken ödemeler, alınması gereken borçları tamamlamak için verimli olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem