5 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün enerjik, motive ve cesur hissedebilirsiniz. Hedeflerinize  yönelik adımlar atmak isteseniz de bir sonuca ulaşmak mümkün olmayabilir. Yeni bir işe girişmek yerine işleri tamamlamalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İşlerinizi kendi başınıza halletmek; girişim fikirlerinizi projelendirmek isteyebilirsiniz. Bugün yeni bir adım atmak verimli olmayabilir. Somut sonuç alınabilecek bir gün olmayacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ekipler ve arkadaşlar ile hareketli, aktif bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi cesur hissetseniz de risk almak ya da yeni bir başlangıçtan ziyade eski işleri toparlamanız faydalı olacaktır. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili bir çok girişim fikriniz olabilir. Kendinizi yeni atılımlar için cesur ve motive hissedeceğiniz bu günde enerjinizi elinizdeki işleri bitirmeye yönlendirmeniz faydalı olur.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yeni şeyler öğrenmek, yerler gezmek, vizyonunuzu geliştirmek için motive olabilirsiniz. Sportif aktivitelere yönelmek daha faydalı olabilir. Yeni bir girişim sonuç veremeyebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Miras, sigorta,kredi, vergi vb işler için koşturmacalı bir gün olabilir. Eşiniz ya da ortağınızla ortak gelirleriniz hakkında çalışmanız gereken konulara eğilebilirsiniz. Yeni kararlar havada kalabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde duygusal anlamda hareketli bir gün olabilir. Eşiniz ya da ortağınızla birlikte sportif aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde sürprizler şaşırtabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde hareketli bir gün sizi bekliyor. Günlük işlerinizi tamamlamak faydalı olur. Sportif aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Akşam eşinizle rahatlamak keyif verecek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün hayattan keyif aldığınız hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Turizm ya da çocuklara yönelik bir işiniz var ise elinizdeki işleri toparlamanız faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evde yapılması gereken işler için enerjik ve motive olabilirsiniz. Evden çalışmak için verimli bir gün. Yeni bir girişimden sonuç alamayabilirsiniz. Akşam Sevdiğinizle keyif yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yapılması gereken toplantılar, görüşülmesi gereken telefonlar ile hareketli bir gün olabilir. Trafikte de oldukça vakit harcayabilirsiniz. Akşam evde rahatlamak mümkün olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Maddi konularda kendinizi cesur hissetseniz de risk almak için uygun bir gün olmayabilir. Yapılması gereken ödemeler, alınması gereken borçları tamamlamak için verimli olabilir.