6 Mayıs Günlük Burç Yorumları - Boğa Burcunda Yeni Ay

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu akşam Boğa Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. gelirleriniz, sahip olduğunuz maddî manevi tüm değerler ile ilgili yeni bir adım atmak  için niyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün burcunuzda Yeni Ay size değerlerinizi, sahip olduklarınızı gözden geçirerek geçmişten taşıdığınız yükleri bırakma fırsatı sunabilir. Kendi hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün Boğa Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile Geçmişten bugüne bilinç altınızda taşıdığınız korkuları, endişe ve değerler ile ilgili kalıpları, fedakarlıkları gözden geçirebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal çevrenizde sağlam dostluklar, hayatınıza değer katanlar için yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bugün Yeni Ay ile arkadaşlıklarınız mercek altında. Hayal ve umutlarınıza niyet edebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Boğa Burcunda gerçekleşecek  Yeni Ay kariyeriniz ve kendinizi değerlendirmenizi sağlayacak. Yeni fırsatlar yakalayabileceğiniz bir dönem. somut adımlar için Merkür retro hareketi beklenebilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İdeallerinizi gözden geçirmek ve somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bugün Boğa Burcunda gerçekleşecek  Yeni Ay ile yeni seyahatler, eğitimler hayata bakış açınızı değiştirebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Boğa Burcunda Yeni Ay ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili yeni başlangıçlar yapma fırsatı sunuyor. Miras, sigorta, kredi,vergi vb finansal destek ya da yeni bir ortaklık söz konusu olabilir. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bu akşam Boğa Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Önümüzdeki iki hafta  İkili ilişkilerinizde verdiğiniz değeri gözden geçirmek; ilişkilerinizi sağlamlaştırmak için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Boğa Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay Sağlığınız ve iş ortamınızda yenilikler yapmak bir fırsat olabilir. Kariyeriniz ve gelirlerinizi de geliştirebileceğiniz adımlar atabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni Ay ile sevdiğinizle ilişkinizi daha dayanıklı ve sağlam olması için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu konuda bir adım atabilir ya da haber alabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Boğa Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile emlak, ev vb konularda sağlam ve somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ailenizle bir arada olmak Size güç kaynağı olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Her ne kadar yeni anlaşma, sözleşme, eğitim, seyahat gibi konularda Yeni Ay ile önünüze fırsatlar gelse de esas konu bakış açınız olacak. Sağlam ve somut fikirler ve niyetler ön planda olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova