9 Mayıs Günlük Burç YorumlarıKoç: (21 Mart- 20 Nisan)

Ocak ayından bu yana işiniz ile ilgili  çıkan kısıtlar kalkıyor Ya da üzerinde çalıştığınız projeler ortaya çıkmaya başlıyor. Gelirleriniz ya da nakit akışınız ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yaratıcılığınızı ortaya koyarak ulaşmak istediğiniz noktaya gelebileceğiniz bir dönem başlıyor. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bugün fikirlerinizi hayata geçirmek için kararlı olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Aile, ev ve emlak işlernde şansınız  dönüyor. Kendi gelişiminize yönelik yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Aileniz genişleyebilir. Bugün kapalı kapılar ardında önemli biri ile el sıkışabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ocak ayından bu yana üzerinde çalıştığınız eğitim, seminer, sözleşme v.b ilerleme kaydetmeye başlıyorsunuz. Bugün ekipleri fikirlerinizle büyüleyebilir- yönetebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gelirlerinizle ilgili durağan dönem sona eriyor. Eylül ayına kadar gelişime açık olacak; iyi değerlendirmelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile fikirlerinizi paylaşmak için güzel bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kişisel gelişiminiz için yeni fırsatlar, imkanlar bulmaya başlayabilirsiniz. Eylül ayına kadar yeni seyahatlerde bağlantılar kurulabilir. İdeallerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendi ruhsal gelişiminiz ve kendinizi tanımanız için Eylül ayına kadar verimli bir dönem sizi bekliyor. Bugün gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal yaşantınız hareketlenmeye başlıyor. Ocak ayından bu yana kenara koyduğunuz hayallerinizi yeniden ele alma zamanı. Aşk ve ilişkilerde duygusal ve iletişime açık bir gün.   

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili Ocak ayından bu yana üzerinde çalıştığınız projelerin meyvesini almaya; aksaklıkların üstesinden gelmeye başlayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili önemli kararlar sizi bekliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bir süredir ara verdiğiniz uzak seyahatler, uluslararası proje, akademik ya da hukuki konularda gelişmeler yaşamaya başlayabilirsiniz.   Aşka tutulmak için güzel bir gün olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Miras, sigorta, kredi,vergi vb Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Ocak ayından bu yana üzerinde çalıştığınız yatırım planı onay alabilir. Emlak işleri için verimli bir gün.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda yeni gelişmeler kaydedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Eylül ayına kadar bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Önemli Sözleşme vb için uygun bir gün.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova