1 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart-20 Nisan)
Kendinizi enerjik ve motive hissedeceğiniz bugünde yaratıcılığınızı ortaya koymak oldukça kolay olacak. İlham gerektiren projeler, ruhsal çalışmalar, meditasyon vb için vakit ayırabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal organizasyonlarda yardım projeleri ve yaratıcı çalışmalarda başarılı olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza empati ile yaklaşabilir; duygularını anlayabilirsiniz. Beyin fırtınaları için güzel bir gün.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeler ve ilham gerektiren konulara eğilmek için güzel bir gün olacak. Kendinizi ifade etmek kolay ve akıcı olacağı için sunum ve toplantılarda etkileyici olabilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Uluslararası, akademik, medya ile ilgili konularda hayal ettiğiniz bir destek, onay alabilirsiniz. Farklı bir kültür ya da felsefeden ilham alabilir ve hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili hayallerinizi hayata geçirmek için bugün bir görüşme yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak bir yatırım fırsatı ortaya çıkarmanız mümkün olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde romantik ve karşılıklı anlayış kelimelerinin paylaşılacağı bir gün sizi bekliyor. Birbirinize ilham verebilir ya da birlikte geleceğinize yönelik hayallerinizi paylaşabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün iş yerinizde görüşmeleriniz, toplantılarınız belirsizlik içinde gidip gelebilir. Ancak beyin fırtınası ya da yaratıcı projeler için vakit ayırmanız faydalı olacaktır. Bir eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal bir proje ya da yaratıcı bir hobiyi hayallerinizdeki yere taşımak için adım atabilirsiniz. Yazmak, resim yapmak, aklınızdaki bir melodiyi mırıldanmak kolay olacak. Romantik bir gün.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Evinizde, ailenizle birlikte olmak keyif verecek. Birlik olmak, karşılıklı hoşgörü ve iyi niyet çerçevesinde duyguları paylaşmak için güzel bir gün. İlhamı bugün evde yakalayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Vizyonunuzu açacak yeni bir eğitim, hayalinizdeki araba, deniz kıyısında bir tatil ya da çocuğunuzun eğitimi için sözleşme imzalamak söz konusu olabilir. Yazmak her zamankinden daha kolay gelecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Finansal hayallerinizi hayata geçirmenizi sağlayacak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yaratıcı projelerinizi paraya dönüştürmek için güzel bir gün olacak. Resim yapıyorsanız satış olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Bugün düşüncelerinizi başkaları ile paylaşmak ve onları etkilemek kolay olabilir. Kelimeleriniz başkalarında yer edecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem