1 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart-20 Nisan)
Kendinizi enerjik ve motive hissedeceğiniz bugünde yaratıcılığınızı ortaya koymak oldukça kolay olacak. İlham gerektiren projeler, ruhsal çalışmalar, meditasyon vb için vakit ayırabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal organizasyonlarda yardım projeleri ve yaratıcı çalışmalarda başarılı olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza empati ile yaklaşabilir; duygularını anlayabilirsiniz. Beyin fırtınaları için güzel bir gün.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeler ve ilham gerektiren konulara eğilmek için güzel bir gün olacak. Kendinizi ifade etmek kolay ve akıcı olacağı için sunum ve toplantılarda etkileyici olabilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Uluslararası, akademik, medya ile ilgili konularda hayal ettiğiniz bir destek, onay alabilirsiniz. Farklı bir kültür ya da felsefeden ilham alabilir ve hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili hayallerinizi hayata geçirmek için bugün bir görüşme yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak bir yatırım fırsatı ortaya çıkarmanız mümkün olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde romantik ve karşılıklı anlayış kelimelerinin paylaşılacağı bir gün sizi bekliyor. Birbirinize ilham verebilir ya da birlikte geleceğinize yönelik hayallerinizi paylaşabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün iş yerinizde görüşmeleriniz, toplantılarınız belirsizlik içinde gidip gelebilir. Ancak beyin fırtınası ya da yaratıcı projeler için vakit ayırmanız faydalı olacaktır. Bir eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal bir proje ya da yaratıcı bir hobiyi hayallerinizdeki yere taşımak için adım atabilirsiniz. Yazmak, resim yapmak, aklınızdaki bir melodiyi mırıldanmak kolay olacak. Romantik bir gün.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Evinizde, ailenizle birlikte olmak keyif verecek. Birlik olmak, karşılıklı hoşgörü ve iyi niyet çerçevesinde duyguları paylaşmak için güzel bir gün. İlhamı bugün evde yakalayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Vizyonunuzu açacak yeni bir eğitim, hayalinizdeki araba, deniz kıyısında bir tatil ya da çocuğunuzun eğitimi için sözleşme imzalamak söz konusu olabilir. Yazmak her zamankinden daha kolay gelecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Finansal hayallerinizi hayata geçirmenizi sağlayacak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yaratıcı projelerinizi paraya dönüştürmek için güzel bir gün olacak. Resim yapıyorsanız satış olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Bugün düşüncelerinizi başkaları ile paylaşmak ve onları etkilemek kolay olabilir. Kelimeleriniz başkalarında yer edecek.