10 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günün çoğunluğunda keyif ve eğlence ön planda. Yabancılarla iletişim, eğitim ile ilgili gelişmeler olabilir. İş ile ilgili önemli kişilerle ilerleyen saatlerde somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün gündüz evde keyif aldığınız işleri yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda aile büyüklerinden bilgi alabilir, gece ideallerinizin desteklendiğini hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kardeşler ya da yakın akrabalarınızla eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinizi rahat ifade edeceğiniz bir gün. Gün sona ererken maddi konularda yardım alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Alışveriş için güzel bir gün olabilir ancak harcamalarda aşırıya kaçabilirsiniz. İşiniz ile ilgili bilgi akışı hızlı olacak. İkili ilişkilerinizde özellikle eşinizle uzlaşma önem taşıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinizi ifade etmek, hayattan zevk aldığınızı hissetmek için hareket edeceğiniz bir gün. Kelimelerle yaratıcılığınız harika. Gece adım atacağınız işlerde somut sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi dinlemek için vakit ayırabilirsiniz; kafanızı dağıtmak için harika bir gün. Ailenizle hoş sohbetler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı işe çevirebilmek için destek alma fırsatı var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlarınızla bir araya gelerek canlı, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Bilgi almak, bilgi aktarmak, okumak, yazmak, konuşmak bugün rahat olacak. Aile büyükleriniz sizi destekliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizi ilgilendiren konularda rahatça kendinizi ifade edebileceğiniz bir gün olacak. Gelir, giderleriniz ile ilgili doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Kardeşlerinizin desteğini alacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Uzak bir seyahat, farklı kültürler tanımak, felsefe gibi konular size heyecan veriyor. İkili ilişkilerinizde her türlü konuda karşınızdaki ile iyi iletişim kurabileceğiniz bir gün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal konularda cesurca davranmak isteyebilirsiniz. Ruhsal, mistik ve dini konular, gizli kalmış bilgiler ilginizi çekebilir. Kendinizi güçlü ve değişime hazır hissedeceksiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Eşiniz ya da ortağınız ile heyecanlı, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde takdir görme arzusundasınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendinize keyif yapmak için bir mola tanımalısınız. İş ile ilgili konularda yazışmalar, görüşmeler hızlanıyor. Sosyal organizasyonlarda alacağınız önemli görevler olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem