11 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Abartılardan, aşırılıklardan kaçınmalısınız. Alışveriş, yeme içme dahil. İşinizle ilgili detaycı ve mükemelliyetçi hareket etmek istediğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde hayal kırıklıkları olabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcılığınızı yüksek olacağı bugünde Arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşanabilir. Kendinizi ortaya koyma ve ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yeme,içme ve eğlencede abartılardan kaçının.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aileniz ve evinizle ilgili değişikliklere vakit ayırmanız gerekebilir ancak işinizi ilgilendiren konulara da vakit ayırmanız gerekiyor. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ve hayal kırıklığı olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bildiklerinizi mükemmel bir şekilde ortaya koymak istiyorsunuz. Ancak zihinsel olarak değil de ruhsal olarak anlamaya ve anlatmaya daha meyilli olabilirsiniz. Farklı felsefeler çekebilir. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda aşırı mükemmeliyetçi ve titiz olma arzunuz sebebi ile hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aşırı harcama ve hayalperest tavırlardan uzak durmanız faydalı olacaktır.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde yanlış anlaşılma ve anlaşamama sabah saatlerinde zorlayıcı olabilir. Abartılı duygusal çıkışlara karşı temkinli olmalısınız. Yaralayıcı olmaktan çekinmelisiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sağlığınız ile ilgili konularda yanlış ya da belirsiz bilgiler sebebi ile endişeli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bilginin net olmasını beklemelisiniz. Akşam saatleri keyifli geçecek. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden erkek otorite figürlerine karşı zorluklar yaşamanız söz konusu olabilir. Yardım işleri ya da yaratıcı projelere vakit ayırmanız kendinizi tatmin etmek için faydalı olacaktır. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizle ilgili güçlü pozisyonda erkek kişilere karşı kendinizi kanıtlamakta zorlandığınız bir gün olabilir. Ailevi abartılı duygusal çıkışlardan ve hayal kırıklıklarından uzak durmalısınız. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün seyahat, okul bilgileri, sözleşme vb yazılı evraklar ile ilgili belirsizlikler kafa karıştırıcı olabilir. Hukuki konularda erkek otorite figürleri ile zıtlaşmaktan kaçınmanız faydalı olacaktır.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınız ve ailenizle ortak gelirleriniz sebebi ile sizden büyük akrabalarla gerginlik ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Belirsizliklerin kırgınlık yaratmasına izin vermeyin.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde abartılı çıkışlar sebebi ile karşılıklı kırgınlıkların yaşanabileceği bir sabah olacak. İlişkinizde tutarlı ve net durma isteğiniz daha önceki yaralarınız sebebi ile zorlayıcı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova