12 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: 

Bu haftasonu ikili ilişkilerde, ego ve duygular arasında çatışmalar yaşayabilirsiniz. sevdiğinizle romantik ve spontane bir kısa seyahate çıkmak keyif verebilir. Süpriz biri ile tanışabilirsiniz. 

Boğa:

Sevdiğinizle ve çocuklarınızla ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Tatil vb konularda aksaklıklar çıkabilir. Farkında olmadığınız, bilmediğiniz bir maddi kaynak ortaya çıkabilir.

İkizler:          

Aile içi ilişkilerde duygusal çıkışlar ve tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız. Arkadaşlarınızdan birinin süprizi ile keyifli bir gün geçirebilir ya da 

Yengeç: 

Kariyeriniz ile ilgili Şaşırtıcı bir haber sayesinde kendinizi rahatlatabilir ve bir mola verebilirsiniz.  Kariyeriniz vasıtasıyla tanışacağınız biri ile gizli bir aşk yaşamanız da söz konusu olabilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla sürpriz bir uzak seyahate çıkabilir ya da hafta sonu çıktığınız seyahatte tanıştığınız biri ile romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Sürprizlere ve mucizelere inanın.

Başak:
Kariyeriniz vasıtası ile tanışacağınız yeni kişiler size finansal yatırımlar ile ilgili Şaşırtıcı olumlu haberler verebilir. Sıra dışı maddi kaynaklar kadar tanıştığınız kişiler de sizi mutlu edebilir.

Terazi:
Eşinizle birlikte geçen sıra dışı hafta sonu başka keyiflere yelken açmaya heveslendirmiş olabilir. Uzak ve ilham verici seyahatler planlayabilir ya da birlikte Şaşırtıcı bir program yapabilirsiniz.

Akrep:
İş yerinizde yada iş arkadaşlarınızla yapacağınız sıradışı bir organizasyon size yeni gelir dışı kaynak kapıları açabilir. Günlük rutininizde farklılıklar yaratacak beklenmedik bir gelir elde edebilirsiniz.

Yay:
Geçtiğimiz hafta sonu tanıştığınız biri ya da yaşadığınız sıra dışı bir olay sayesinde ikili ilişkilerde farklı ve güzel bir yol yakalayabilirsiniz. Yaratıcılık ve çocuklarla ilgili Şaşırtıcı olaylar olabilir.

Oğlak:
Evinizde yaşadınız sıradışı olaylar size hareketli bir hafta sonu yaşatmış olabilir. Bu, günlük rutininizi daha keyifli ve romantik bir şekle sokabilir. Sağlığınızda olumlu haberler alabilirsiniz.

Kova:
Hayatınızın güzel anlarından biri olarak hatırla olabilecek bir hafta sonu yaşamış olabilirsiniz. Süpriz kısa seyahatler, beklenmedik romantik bir karşılaşma sizi başka bir yola davet edebilir.

Balık:
Evinizi ailenizle ilgili güzelliklere sürprizler eşlik ediyor. Şaşırtıcı bir gelir yada sanatsal bir obje ama Fırsatı ayağınıza kadar gelebilir. Alacağınız güzel haber sizi şaşırtacak.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova