12 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: 

Bu haftasonu ikili ilişkilerde, ego ve duygular arasında çatışmalar yaşayabilirsiniz. sevdiğinizle romantik ve spontane bir kısa seyahate çıkmak keyif verebilir. Süpriz biri ile tanışabilirsiniz. 

Boğa:

Sevdiğinizle ve çocuklarınızla ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Tatil vb konularda aksaklıklar çıkabilir. Farkında olmadığınız, bilmediğiniz bir maddi kaynak ortaya çıkabilir.

İkizler:          

Aile içi ilişkilerde duygusal çıkışlar ve tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız. Arkadaşlarınızdan birinin süprizi ile keyifli bir gün geçirebilir ya da 

Yengeç: 

Kariyeriniz ile ilgili Şaşırtıcı bir haber sayesinde kendinizi rahatlatabilir ve bir mola verebilirsiniz.  Kariyeriniz vasıtasıyla tanışacağınız biri ile gizli bir aşk yaşamanız da söz konusu olabilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla sürpriz bir uzak seyahate çıkabilir ya da hafta sonu çıktığınız seyahatte tanıştığınız biri ile romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Sürprizlere ve mucizelere inanın.

Başak:
Kariyeriniz vasıtası ile tanışacağınız yeni kişiler size finansal yatırımlar ile ilgili Şaşırtıcı olumlu haberler verebilir. Sıra dışı maddi kaynaklar kadar tanıştığınız kişiler de sizi mutlu edebilir.

Terazi:
Eşinizle birlikte geçen sıra dışı hafta sonu başka keyiflere yelken açmaya heveslendirmiş olabilir. Uzak ve ilham verici seyahatler planlayabilir ya da birlikte Şaşırtıcı bir program yapabilirsiniz.

Akrep:
İş yerinizde yada iş arkadaşlarınızla yapacağınız sıradışı bir organizasyon size yeni gelir dışı kaynak kapıları açabilir. Günlük rutininizde farklılıklar yaratacak beklenmedik bir gelir elde edebilirsiniz.

Yay:
Geçtiğimiz hafta sonu tanıştığınız biri ya da yaşadığınız sıra dışı bir olay sayesinde ikili ilişkilerde farklı ve güzel bir yol yakalayabilirsiniz. Yaratıcılık ve çocuklarla ilgili Şaşırtıcı olaylar olabilir.

Oğlak:
Evinizde yaşadınız sıradışı olaylar size hareketli bir hafta sonu yaşatmış olabilir. Bu, günlük rutininizi daha keyifli ve romantik bir şekle sokabilir. Sağlığınızda olumlu haberler alabilirsiniz.

Kova:
Hayatınızın güzel anlarından biri olarak hatırla olabilecek bir hafta sonu yaşamış olabilirsiniz. Süpriz kısa seyahatler, beklenmedik romantik bir karşılaşma sizi başka bir yola davet edebilir.

Balık:
Evinizi ailenizle ilgili güzelliklere sürprizler eşlik ediyor. Şaşırtıcı bir gelir yada sanatsal bir obje ama Fırsatı ayağınıza kadar gelebilir. Alacağınız güzel haber sizi şaşırtacak.