15 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün eş ya da ortaklık gibi yakın ikili ilişkilerinizde beklenmedik duygusal çıkışlar ile güne başlayabilirsiniz. Kardeşler ve yakın akrabalarla aranızdaki problemler ilişkileri zedeleyebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde ortaya çıkan beklenmedik gelişmeler ile nakit akışınız için yaratıcı çözümler ortaya koymanız gerekebilir. Arkadaşlarınız ile para alışverişi canınızın yapmasına sebep olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sevdiğiniz yada çocuğunuzla ilişkilerinizde beklenmedik duygusal çıkışlar sebebiyle dengeler bozulabilir. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile akşam çatışmalardan kaçınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler sebebi ile aile içi ilişkilerde dengeler bozulabilir. Ani duygusal çıkışlardan kaçınmalısınız. Otorite figürlerinden yanlış tavsiyeler alabileceğinizi göz önünde bulundurun.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İletişimde ve seyahatler ile ilgili konularda ani gelişmeler ile programınız altüst olabilir. Esnek davranmakta fayda var. Arkadaşlarla geçmişten gelen yaraları sarmak ve ilişkileri düzeltmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi konularda denge ve güven arayışınızın olduğu bugünde süpriz gelişmeler zorlayıcı olabilir. Kariyeriniz, Özellikle ortaklar yada geçmiş davalar, İle ilgili yaraların sarılabileceği bir gün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ikili ilişkilerde beklenmedik duygusal çıkışlar yaşanabilir. Geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşarak orta bir yol bulabilirsiniz. İş yerinizde kırgınlıkların üstesinden gelmek için bir yol bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile ilişkilerde duygusal çıkışlar yaşanabilir. Maddi risk almak için uygun bir gün olmayabilir. Özellikle spekülatif risklerden uzak durmalısınız. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dengeyi sağlamak isterken çocuklarınız ya da sevdiğinizle ilgili beklenmedik gelişmeler sizi zorlayabilir. Aile içi ilişkilerde kırgınlıkları ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Güne başlarken aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler Kariyeriniz ile ilgili konuların önüne geçebilir. Yakın akrabalar ve kardeşler ile ilişkileri şifalandırabilir; sağlık ile ilgili bir konuda yardım edebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Özellikle iletişim ve seyahatte yaşanabilecek ani değişikliklere karşı hazırlıklı olmanız gereken bir gün. Sevdiğiniz ya da çocuklarınız ile ilgili maddi bir yarayı şifalandırmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Finansal konularda beklenmedik gelişmeler sizi zorlayabilir. Duygusal ve tepkisel davranışlardan kaçınmanız gereken bir gün. Aile içi ilişkilerde duygusal kırgınlıkları çözümleyebilirsiniz.