15 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün eş ya da ortaklık gibi yakın ikili ilişkilerinizde beklenmedik duygusal çıkışlar ile güne başlayabilirsiniz. Kardeşler ve yakın akrabalarla aranızdaki problemler ilişkileri zedeleyebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde ortaya çıkan beklenmedik gelişmeler ile nakit akışınız için yaratıcı çözümler ortaya koymanız gerekebilir. Arkadaşlarınız ile para alışverişi canınızın yapmasına sebep olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sevdiğiniz yada çocuğunuzla ilişkilerinizde beklenmedik duygusal çıkışlar sebebiyle dengeler bozulabilir. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile akşam çatışmalardan kaçınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler sebebi ile aile içi ilişkilerde dengeler bozulabilir. Ani duygusal çıkışlardan kaçınmalısınız. Otorite figürlerinden yanlış tavsiyeler alabileceğinizi göz önünde bulundurun.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İletişimde ve seyahatler ile ilgili konularda ani gelişmeler ile programınız altüst olabilir. Esnek davranmakta fayda var. Arkadaşlarla geçmişten gelen yaraları sarmak ve ilişkileri düzeltmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi konularda denge ve güven arayışınızın olduğu bugünde süpriz gelişmeler zorlayıcı olabilir. Kariyeriniz, Özellikle ortaklar yada geçmiş davalar, İle ilgili yaraların sarılabileceği bir gün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ikili ilişkilerde beklenmedik duygusal çıkışlar yaşanabilir. Geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşarak orta bir yol bulabilirsiniz. İş yerinizde kırgınlıkların üstesinden gelmek için bir yol bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile ilişkilerde duygusal çıkışlar yaşanabilir. Maddi risk almak için uygun bir gün olmayabilir. Özellikle spekülatif risklerden uzak durmalısınız. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dengeyi sağlamak isterken çocuklarınız ya da sevdiğinizle ilgili beklenmedik gelişmeler sizi zorlayabilir. Aile içi ilişkilerde kırgınlıkları ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Güne başlarken aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler Kariyeriniz ile ilgili konuların önüne geçebilir. Yakın akrabalar ve kardeşler ile ilişkileri şifalandırabilir; sağlık ile ilgili bir konuda yardım edebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Özellikle iletişim ve seyahatte yaşanabilecek ani değişikliklere karşı hazırlıklı olmanız gereken bir gün. Sevdiğiniz ya da çocuklarınız ile ilgili maddi bir yarayı şifalandırmak isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Finansal konularda beklenmedik gelişmeler sizi zorlayabilir. Duygusal ve tepkisel davranışlardan kaçınmanız gereken bir gün. Aile içi ilişkilerde duygusal kırgınlıkları çözümleyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova