17 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalacak olan Venüs ile evinizde daha fazla vakit geçirmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Konfor ve lüks önem kazanacak. Emlak işleri ilginizi çekebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaz geldi; romantik kısa seyahatler ile akraba ziyaretlerini birleştirebilirsiniz. Venüs 13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalarak yakın çevrenizde sosyalleşmenin artacağına işaret ediyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile lüks ve konforu ön plana alarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. 13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda seyri ile ev ile ilgili sanatsal alışveriş yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalacak olan Venüs ile ikili ilişkilerinizde uyum, denge, harmoni ön plana çıkıyor. estetik değerleriniz ön plana çıkıyor. Kendiniz için alışveriş yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Biraz ev, biraz kendi kendine kalmak ve bolca romantizm. 13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalacak olan Venüs ile ilham gücünüz artıyor. yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Venüs Yengeç Burcuna geçişi ile Sosyal yaşantınızı canlandırıyor. 13 Temmuz'a kadar eski dost ve  arkadaşlarınız ile bir araya gelmek; ilişkilerinizde dengeyi ve uyumu sağlamak isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalacak olan Venüs ile Kariyeriniz ile ilgili hedeflerinize ulaşmak için ilişkilerinizde dengeyi kurmak isteyebilirsiniz. İlham gücünüz artıyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile ailenizle ya da sevdiğinizle birlikte keyifli, romantik uzak seyahatlere çıkabilirsiniz. 13 Temmuz'a kadar Geçmişinize yönelik yerlere seyahat merak uyandırabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile 13 Temmuz'a kadar ailenizle ortak gelirleriniz konusunda olumlu haberler alabilirsiniz. Bu süreçte Birlikte bir yatırıma girmek isteyebilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
13 Temmuz'a kadar Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile ikili ilişkilerinizde uyum ve denge ön plana çıkıyor. Evlilik, ortaklık, aşk, sevgi, şefkat duyguları artıyor. Romantik bir 
Süreç olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile 13 Temmuz'a kadar  çalışma ortamınızı güzelleştirmek; ekibinize yeni arkadaşlar katmak isteyebilirsiniz. Güzellik rutinlerini sıklaştırabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Venüs Yengeç Burcuna geçiyor! 13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcu seyri süresince aşk, romantizm, çocuklar, yaratıcılık hayatınızı dolduracak. Hayatın tadını çıkarın.