17 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalacak olan Venüs ile evinizde daha fazla vakit geçirmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Konfor ve lüks önem kazanacak. Emlak işleri ilginizi çekebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaz geldi; romantik kısa seyahatler ile akraba ziyaretlerini birleştirebilirsiniz. Venüs 13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalarak yakın çevrenizde sosyalleşmenin artacağına işaret ediyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile lüks ve konforu ön plana alarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. 13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda seyri ile ev ile ilgili sanatsal alışveriş yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalacak olan Venüs ile ikili ilişkilerinizde uyum, denge, harmoni ön plana çıkıyor. estetik değerleriniz ön plana çıkıyor. Kendiniz için alışveriş yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Biraz ev, biraz kendi kendine kalmak ve bolca romantizm. 13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalacak olan Venüs ile ilham gücünüz artıyor. yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Venüs Yengeç Burcuna geçişi ile Sosyal yaşantınızı canlandırıyor. 13 Temmuz'a kadar eski dost ve  arkadaşlarınız ile bir araya gelmek; ilişkilerinizde dengeyi ve uyumu sağlamak isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcunda kalacak olan Venüs ile Kariyeriniz ile ilgili hedeflerinize ulaşmak için ilişkilerinizde dengeyi kurmak isteyebilirsiniz. İlham gücünüz artıyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile ailenizle ya da sevdiğinizle birlikte keyifli, romantik uzak seyahatlere çıkabilirsiniz. 13 Temmuz'a kadar Geçmişinize yönelik yerlere seyahat merak uyandırabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile 13 Temmuz'a kadar ailenizle ortak gelirleriniz konusunda olumlu haberler alabilirsiniz. Bu süreçte Birlikte bir yatırıma girmek isteyebilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
13 Temmuz'a kadar Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile ikili ilişkilerinizde uyum ve denge ön plana çıkıyor. Evlilik, ortaklık, aşk, sevgi, şefkat duyguları artıyor. Romantik bir 
Süreç olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Venüs'ün Yengeç Burcuna geçişi ile 13 Temmuz'a kadar  çalışma ortamınızı güzelleştirmek; ekibinize yeni arkadaşlar katmak isteyebilirsiniz. Güzellik rutinlerini sıklaştırabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Venüs Yengeç Burcuna geçiyor! 13 Temmuz'a kadar Yengeç Burcu seyri süresince aşk, romantizm, çocuklar, yaratıcılık hayatınızı dolduracak. Hayatın tadını çıkarın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem