2 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç:

Yakın akrabalarınız ya da kardeşlerinizle fedakarlık, hoşgörü vb konularla ilgili daha derin bir duygusallık içinde olabilirsiniz. İletişimde bazı belirsizlikler ve sırlar yanılsama yaratabilir.

 

Boğa:

Arkadaşlar, hayaller ve umutlarınızla finansal durumunuza arasındaki bağlantı zolrayıcı olabilir. Eski dostlarınıza karşı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Maddi konularda aldanmalar olabilir.

 

İkizler:

Bugün Kariyeriniz ile ilgili konularda aşırı idealist ya da belirsizliklerden dolayı hayalkırıklığı içinde olabilirsiniz. İletişimde yanılsamalar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. 

 

Yengeç:

Geleceğe yönelik hedefleriniz, hayat felsefeniz, idealleriniz konusunda hayaller ve yanılsamalar içinde olabilirsiniz. İdealist tavırlardan kaçınmalısınız. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz.

 

Aslan:

Ailenizle ortak gelirler konusunda hassas olacağınız bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınıza karşı geçmiş fedakarlıklarınızdan öğrenirken; ailenize daha fazla empati yapabilirsiniz.

 

Başak:

Ortağınız ya da kariyeriniz ile ilgili kişilerle anlaşmazlıklar veya yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizle kelimelerden daha ziyade sezgisel olarak anlaşacağınız bir gün olabilir.

 

Terazi:

Uluslararası projeler, hukuki, akademik, medya ya da uzak seyahatler söz konusu olduğunda belirsizlikler ortaya çıkabilir.  işinizle ilgili İdealleriniz konusunda kafanız karışık olabilir.

 

Akrep:

Kendinizi duygusal hissedebileceğiniz bir gün. Sezgilerinizi sanatsal yaratıcılığa yönlendirmeniz faydalı olacaktır. Çocuklarınız için maddi fedakarlıklar söz konusu olabilir.

 

Yay:

Ailenizle ilgili Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde hoşgörü ve fedakarlık ön planda olacak. İkili  ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ya da aile Kaynaklı belirsizlikler söz konusu olabilir.

 

Oğlak:

Bugün İletişim ve seyahatlerdeki belirsizlik, yanlış anlaşılma işinizle ilgili konularda zorluklar yaratabilir. Anlaşma, sözleşme vb konularda aşırı idealist tavırlar zorlayıcı olabilir.

 

Kova:

Hobilerinize ve hayattan keyif aldığınız konulara para harcamak isteyebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızın eğitimi için bazı maddi fedakarlıklarla bulunmanız gerekebilir.

 

Balık:

Bugün Aile içi iletişimde karışıklar yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Emlak işleri ile ilgili yanlış anlaşılmalar yaşanabileceği için imza, anlaşma, sözleşme vb konuları sarkabilir.

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova